Pogotowie Sercowe Cohones

Jak ja się cieszę, że nie mam takich rozkmin jak wy. @Tsub, a tak na poważnie musisz wybrać czy tak sobie gdybasz?
 
Arlovski co by sie nie rozpisywać. Koleżankę weź na kolacje/wino i pogadaj z nią. Zapytaj czego szuka, oczekuje, chce itd. To wyjaśni na pewno więcej niż poradnia Cohones :)
 
@Andrzej



Jak dla mnie już masz koszulkę Solskjeara na sobie. Jest ze swoim chlopkiem, ale jak cos zle to wchodzisz jako rezerwowy. Nawet jak strzelisz gola, to i tak nic, bo w nastepnym meczu znowu zaczniesz na ławce, a od pierwszej minuty gra kto inny. Pierdol to.
 
Wybierz tą z najlepszymi cyckami.


Uwaga! Niespodzianka: D.



Wewiur, odnotowane.:-)



cRe, no raczej trzeba dokonać wyboru i skonkretyzować swoje działania, bo dalsze umawianie się z każdą z nich, to już stąpanie po kruchym lodzie. :-)
 
Andrzej



Moim zdaniem, chce na złość facetowi zrobić jak się o coś wkurwi na niego, miałem już tak w jednym związku ;), po prostu laska jest pustakiem i chce wkurwić swojego faceta na siłę :), bo ma wybujałe ego. To tłumaczy to, że jak jest dobrze z facetem to Ciebie olewa, jak jest źle to do Ciebie pisze, żeby uruchomić w nim zazdrość. Działanie celowe, z tym, że tak robią tylko ludzie nie dojrzali emocjonalnie. Zostawi faceta, Ty z nią będziesz będzie robiła tak samo. Chyba, że chcesz tylko zaruchać, to inna sprawa.



Ja wczoraj odżyłem wkręciliśmy się z kumplami w klubie do lasek, które miały wieczór panieński, ale była zabawa :D:-)
 
Dopóki z nim jest to mi się nie chce za nią zabierać. Nie będę się w związki wpierdalał. A Co wyjdzie później tego nie wiem. Ale na naszą miłośc i tworzenie pary bym z jej stroy nie liczył. Ale też nie trzeba być od razu w związku by spędzać miłe chwile we dwoje:)
 
no i sie nie wpierdalaj, bo to bez sensu. jak sie skonczy to bedzie mozna kombinowac, jak nie to olej. na luzie totalnym podchodz i nie podkopuj typa, jak ma sie zjebac to sie zjebie, a kobieta sama musi to zrozumiec zeby potem nie robila wkretek na psychike i sobie i Tobie.



spotykac sie z nia mozesz jesli on nie ma nic przeciwko, 'gej przyjaciel' czesto ma duze pole do popisu i wiekszy luz (w sensie mniej spiny) co moze prowadzic do czegos fajnego, ALE!!! nie poki cos oni tam kreca.



co do wyborow Tsubasy to oczywista jest opcja D, ale jak haczyk jej bedzie jakis mega chujowy to bierz C. starsza i 'twarda', pewnie dobra przygoda. :)
 
Tsubasa



Było coś wczoraj "ten tego"? Ktoś Ciebie albo Ty kogoś? Bo chciałbym rozliczyć zakłady.



Co do wyboru, to bierz D i nie spie*dol tego.







Arlovski



Ona pewnie rzuci typa, pewnie potem przyjdzie do Ciebie i pewnie w niedługim czasie znajdzie sobie innnego "rezerwowego" i kółko się zamyka.
 
czy ja wiem czy znajdzie sobie innego rezerwowego? moze akurat koles nie daje jej czegos czego potrzebuje (duzy skrot myslowy), a ktos inny bedzie potrafil ja 'utrzymac' przy sobie bez wiekszego wysilku. dupaki sa dziwne, roznie reaguja na rozny typ facetow, niektorym pasuje jedno, niektorym drugie, kwestia 'dopasowania' - duzo zalezy od farta. :)
 
Baju to też na dzień dobry napisałem, że się nie wpierdalam. Parcia na nią nie mam.Co ma być to będzie. Napisałem to wszystko po to bo sam do końca nie wiedziałem o co tej dziewczynie chodzi i liczyłem na wasze pomysły. Ale zajęta dziewczyna raczej nie powinna wysyłać mi dwuznacznych fotek i opisywać swoje życie seksualne pytając też co u mnie w tej kwestii.
Arlo jak wytrzeźwieje po imprezie to dam Ci znac co masz robic ;) ....czyli pewnie jutro!



Wiem co mam robić:) na filmach widziałe. Pszółka+kwiatek=zapylanie. Dobrze:)?

Tak na serio, to nie chciałem od was rad w stylu: zostaw, olej, ciebie też porobi. Chciałem zobaczyć tylko co o tym myślicie. Dzięki za odzew. Chłopaki z cohones zawsze pomogo!
 
Szady, nic nie było, tylko heterotestosterony oglądające UFC przy akompaniamencie używek wszelakich, celebrując w ten sposób pierwszy od #chujwiekiedy męski wieczór. :-)
 
dwuznaczne zdjecia i jakies opisy to juz dziwna sprawa, ale rozumiem, ze nie opisuje jak jej zajebiscie z tym typem? jakas sssslut widocznie. :)
 
lols.



Dobrze wiecie, że jest idealna, a jej jedynym minusem jest to, że żeby ją wydmuchać... trzeba ją nadmuchać. Jednak nie boli jej głowa, nie mówi nie, ogólnie cicha myszka, ale idzie na każdy hardcore. :-)
 
@Tsubasa najpierw wypróbuj w wyrze tę starszą, nieczułą! No przecież kurwa, nie ma opcji żeby pominąć.


@Arlovski - jak nie masz parcia to olej w chuj, jakbyś jednak miał to nie przejmuj się jej kolesiem (no chyba że to twój kumpel, ale o tym nic nie pisałeś?) bo to nie ty się tam wpierdalasz z własnej inicjatywy tylko ona sama się przystawia do ciebie. Możliwe, że tak jak pisali wcześniej robi to dla picu żeby wkurwić kolesia (albo po prostu poczuć że ma kilka wyjść...) albo faktycznie chce skakać w bok. Wtedy sobie skorzystaj (wcześniej wybadawszy jakie jest jej podejście BEZ wydawania na nią kasy) ale traktuj to jednorazowo bo jak sam widzisz do związków to ona się nadaje równie dobrze co Haras do MMA.
 
Tsubasa, wszystko tylko nie anemiczna i bez błysku w oku. Z tym, że pewnie sam już wiesz, którą wybrać, a to pytanie to pic na wodę ;)


Pamiętajcie tylko, że bycie romantycznym to podstawa :P http://instagram.com/p/rxf6PWPuxT/
 
Mówiłem żebyście byli 'stay tuned'. Po kilku urokliwych komplementach (ale ja jestem w tym kurewsko dobry) na twitterze dostaję wiadomość na facebooku z zapytaniem:

Wiec w nastepny tydz. Jakas pizza, Amber i gala?


Forma kuleje, jednak rozumiem, że jest roztrzęsiona przez te komplementy, a sens i tak zachowany.



Wiadomość jednak pozwoliła kandydatce z literką D wysunąć się na prowadzenie, oraz wygrać wyścig do mojego serduszka.



Jednak pojawiają się kolejne pytania:


  • Kiedy oświadczyć się dziewczynie, która proponuje pizzę, mma i piwo z browaru Amber? Teraz, czy już?

  • Czekać na ukazanie się wady produkcyjnej w myśl zasady, że nie ma ideałów? Nie czekać, czy nie czekać?

  • Trening 'jiu-jitsu' z rana podczas UFC Makau, czekać na Bensona i iść po decyzję, czy może dwa treningi, aby upewnić się co do posiadanych skillsów parterowych?

  • W przypadku napotkania niechęci do treningu wyciągnąć wino, czy blanta?

    Jak po raz kolejny nie zawieść swoją nieobecnością przyjaciół na czacie?

    Pozostałe trzy odstawić definitywnie na bok, czy sprawdzić, możliwość przystosowania się do standardów wyznaczonych przez laureatkę, w trybie awaryjnym?

    Ubrać garnitur, kimono, czy trykot?


To chyba tyle. Pomożecie? :-)
 
o kurwa, bez kitu dajesz czadu z tymi komplementami, grats.



chyba, ze ratcostam to Twoja kuzynka i znowu nie ogarnalem.
 
Wlazłem na tego tt. Myślałem, że mam dobrą bajerkę, ale od teraz Tsubasa moim mistrzem!
 
Back
Top