Pogotowie Sercowe Cohones

640px-Facepalm_facepalm.png
 
Nie bylo czlowieka na 2 galach na czacie i juz nie wie co sie dzieje. Stawiam, ze Tsubasie urlop sie udal. Pytanie tylko czy z Ania czy z kims nowym
 
Keylock -> Rysunek nie pomoże i tak Ci nie powiemy! Musisz się bardziej postarać! :-)
 
Tsubasa pewnie gwit zerwał i wielkie halo.



Key - też mam koleżanki przy których mogę bekać, pierdzieć i nie robią z tego problemu. Ba nawet od czasu do czasu im się to zdarzy. Ale słowo-klucz: koleżanki. Bo przyjaciółkami bym ich nie nazwał.
 
W tym momencie ostatni element układanki trafił na swoje miejsce. Przyczyną wszystkich hejtów jest fakt, że Arlovski ma małego!
 
Ale na tym forum hejtuję tylko Sonnena. Więc proszę Cię Keylock nie wprowadzaj opinii publicznej w błąd.
 
Mijałem dziś w galerii handlowej zajebistą dupę, szkoda że wydzielała chujowy zapach z siebie. Aż mi kilof opadł z wrażenia.
 
@Andrzej Młode dziewczyny w kopalnianej pralni lubią się chędożyć, Panie z lampowni też. Nie polecam tych drugich średnia wieku 40, jednakże na pralni znajdą się i młodsze. Tak że jak lubisz sobie pojebać przed pracą do pralnia powinna byc twoim rajem.



Ostatnimi czasy gdy byłem w sklepie pewnej Polskiej Marki Odzieży sportowej, dziewczyna która sprzedawała mi ubrania za około tysiaca złotych zaoferowała mi wspólny wieczór. Zajebista suka z niej była, okulary w stylu niegrzeczna sekretarka. Dupa też niezła, niestety brak cyca.
 
Ostatnio ja jak robiłem zakupy, za 3,50 zł w pewnej sieci sklepów monopolowych to nikt ze mną seksu uprawiać nie chciał:(



Co robie źle?
 
  • Like
Reactions: Ian
@Andrzej musisz zacząc przybierać twarze Władka Jagiełły i Zygmunta Starego. Wtedy masz murowaną uwagę, płatności kartą nie wchodzą w grę mimo dużego rachunku nie działają na wyobraźnię suki.
 
Wujek ty to jednak jestes! :D też pójde kupie ciuchy za tysiaka, ale wątpie by to zrobiło wrażenie w warszafce :(
 
Przemek weź kredyt :-) Jak kupisz koszulki za 2 kafle to powinna zwrócić uwagę. O ile będzie akurat z tych co lecą na stan konta, no ale jak nie będzie to trudno, weź kolejny kredyt i spróbuj w innym sklepie, a koszulki się nie zmarnują, będą do wycierania podłogi czy coś. Oszczędzisz na praniu przez miesiąc.
 
A najlepsze Milfy to pracują w sklepach Bytom albo Vistula. Nic tylko brac na zaplecze, tyle że tam tysiąc złotych to na biedaka się wychodzi.
 
To jakie robisz? Kup ze 3 świniaki w jakimś mięsnym to też z 1000 wyjdzie. Może któraś poleci, a jak nie to będziesz miał mięcha na 2 lata:D
 
Chopoki, nie chodzi o poziom szpanu/bogactwa, ale o tegoz roznice z otoczeniem.



Wyobraz sobie ze z jednym dolarem pojawiasz sie w Afryce... Teraz to jest luksus, nie musisz sie nawet martwic AIDS - jest przeciez ebola.
 
Back
Top