Pogotowie Sercowe Cohones

Modle się, żebym nie trafił drugi raz na taką kobietę bo moja pikawa nie wytrzyma, albo to mogło zrobić ze mnie skurwysyna, przekonam się następnym razem i teraz będzie do dyspozycji tylko paluszek, a nie będę dawał całego siebie. Ale nie mam ochoty na baby na razie. Muszę odsapnąć :)
 
Midern wiek nie gra roli. Spróbuj, najwyżej się nie uda, nic nie stracisz. "Bynajmniej" będziesz miał dobre wspomnienia.

W mojej opinii istnieje przyjaźń damsko-męska,
mam taką koleżankę, która poniekąd dzięki mnie za niedługo żenić się będzie (nie na mnie) i wobec której nie mam ambicji erotycznych. Wię chyba źle nie jest.
 
Modle się, żebym nie trafił drugi raz na taką kobietę bo moja pikawa nie wytrzyma, albo to mogło zrobić ze mnie skurwysyna, przekonam się następnym razem i teraz będzie do dyspozycji tylko paluszek, a nie będę dawał całego siebie. Ale nie mam ochoty na baby na razie. Muszę odsapnąć :)


wsiadź na bestię albo znajdz sobie jakieś nowe hobby/cel-bardzo pomaga :)
 
Swego czasu bardzo podobała mi się jedna dziewczyna. Taka typowa naturalna piękność za którą serio 80 % ludzi latało. Wysyłałem więc jej smsy i pytałem koleżanki o to kiedy znów wpadnie do knajpy, ogólnie starałem się ją poderwać, ale byłem olewany. Ona później wyjechała za granicę i po ośmiu latach nagle w swojej skrzynce znalazłem zaproszenie do znajomych na Facebooku. Patrzę, wyrosła na straszną blacharę-fitness-sweetfociównę. Myślę sobie, taki ch@$&* - nie przyjmnę do znajomych! Olałaś mnie za młodu, to teraz ja oleję Ciebie :D (fakt, niewspółmierne, ale zawsze coś!). To tyle ode mnie, dziękuję za uwagę:


aaffasf.jpg
 
"Mogłam wtedy dać mu szansę, może dziś by mnie przyjął do znajomych? Tyle przegrać..." - pewnie myśli tak co noc.
 
  • Like
Reactions: Ian
[strike]Tomasz teraz po latach niczym łysy z brazzers to laska na pewno żałuje, taki fejm koło nosa przeleciał.[/strike]



hahahah laqi szybszy ale pomyśleliśmy podobnie :D
 
LaQi, LaQi, LaQi... Trzeba mieć jakiś honor! Gdyby moja osoba z przeszłości nagle pojawiła się w mojej teraźniejszości i zobaczyła, że dodałem do znajomych dziewczynę która jej się podobała (na portalu, który wtedy nie istniał), to jak mógłbym sobie w oczy spojrzeć? No właśnie.



Historia moja własna, napisana 20 minut temu. Foto też autentyk. A żarty z sushi barem nie na miejscu! Każdego to mogło spotkać!!!
 
Skoro dales tu jej fotke, znaczy nie interesuje sie mma.



Moze... ...dla dobra forum... ...moglbys ja przyjac do znajomych? :) Mysle ze znalazloby sie kilku co by ja nawrocilo (wierze ze pod ta maska jest naturalna)... Dla dobra forum i MMA, oczywiscie :)
 
suszi koszmar przesladowca do konca cohonesowych dni... smutno mi jak to czytam juz tez Cloudzik! a dupaka mega glaz, DOBRZE JEJ TAK!
 
Tomasz jeszcze jej powinienes napisac, ze nie przyjmujesz zaproszen od osob ktorych nie znasz.
 
kurwa ostatnio trollingu cos ludziki nie lapia na cohones, haha. Szejdy, good one!
 
"Dziubek" jest klasa, wnioskuje że ma potencjał i inne niż elokwencja mocniejsze strony huehue
 
To ja się zabiorę od strony sanitarnej. Myślicie, że da się ją potraktować jak wymiennik w instalacji CO? W sensie 3 przyłącza? I jeśli tak, to jakie średnice?
 
wsiadź na bestię albo znajdz sobie jakieś nowe hobby/cel-bardzo pomaga :)


Moto u mnie to lekarstwo na wszystko :), choć jeździliśmy razem to może mi się przypominać, ale z dobrą ekipą powinno być spoko :). Właśnie w sobotę wybieram się w Bieszczady :)
 
Tsu, co pyklo i dlaczego o tym nie wiem... brak neta na troche i juz jestem obcy!? :(



cos za duzo czytasz Bukowskiego ostatnio!
 
#WtajemniczeniWiedzaOCoChodzi #PozdroDlaKumatych
No kurwa jak w przedszkolu. Jak nie chcesz rozwinąć to chuj wspominasz o temacie? :-)

To, że niektórym z was nie wyszła przyjaźń z kobietą nie znaczy, że ona nie istnieje. Nie istnieje przyjaźń na zasadzie "zakochałeś się ale ja nie chcę z tobą być to zostańmy przyjaciółmi", ale mam kumpelę od lat, odkąd się znamy przerobiła chyba związki z 3 albo nawet 4 kolesiami, z czego jeden z nich został moim przyjacielem (i to, że się rozstali w niczym nie popsuło naszych relacji), w ogóle nie rusza jak mi opowiada o swoich klubowych podrywach a jej nie rusza jak jej mówię o swoich akcjach z płcią przeciwną. Ona akurat nie lubi bekania ale znam inne laski, które niektóre "obleśne" tematy traktują równie luźno co kolesie i można se z nimi gadać o rzyganiu czy sraniu, jeśli to komu potrzebne.
 
Key, co za napinka. Jestem pod wrazeniem. #CzujeSieJakBaju



I tak sie nie dowiesz, a Chmura propsuje. #HatersGonnaHate
 
Back
Top