Pogotowie Sercowe Cohones

Znałem ze dwie ładne dziewice po dwudziestce: Jedna była ze wsi i wsiowym nie chciała dać ale na miastowego to się rzuciła=względy kastowe a nie religijne. A druga miała po prostu głupi charakter i uznała że jest wierząca-młody byłem to 5 miesięcy wytrzymałem i zerwałem, no to chciała negocjować seksem=dwulicowa.
 
Znałem ze dwie ładne dziewice po dwudziestce: Jedna była ze wsi i wsiowym nie chciała dać ale na miastowego to się rzuciła=względy kastowe a nie religijne. A druga miała po prostu głupi charakter i uznała że jest wierząca-młody byłem to 5 miesięcy wytrzymałem i zerwałem, no to chciała negocjować seksem=dwulicowa.

Z roku na rok co raz gorzej jest z tym... :< ale istnieją nawet po 20 ;)
 
@Mort
Jeśli się ożenisz już z tą wybranką serca, to będziesz ją walił raz na tydzień jak przystało.
Czy tylko spłodzisz dzieci i koniec z zabawą?
 
A kto powiedział, że płodzenia dzieciom nadejdzie koniec? hehe :D
Łoo to drużyna futbolowa spokojnie będzie :)
Tak mnie zaciekawiło to jak czytałem Twoje opowieści. Czyli żadna antykoncepcja w życiu wierzącego nie wchodzi w grę?
 
Łoo to drużyna futbolowa spokojnie będzie :)
Tak mnie zaciekawiło to jak czytałem Twoje opowieści. Czyli żadna antykoncepcja w życiu wierzącego nie wchodzi w grę?
@Mort No i jeszcze trza by spytac o pozycje , czy tylko te zakceptowane przez Koscioł:crazy:?
 
@Masu

wierzę, oj wierzę. :D Jak w końcu Kaiju aka Lewiatan wyjdzie z Oceanu to też uwierzysz :D

@Masta Blasta

modlę się, aby Jezus uczynił moje serce według jego serca, cichym i pokornym, to pomaga, choć czasami emocje potrafią namieszać

@Matszo92 jak ja poszczę, to nie jem nic, a piję tylko wodę i z reguły nie w piątki, bo mam trening, tylko w niedzielę
 
Heretyk...

Sam miałem dać hasztaga #heretyk.

Dorzucam do tego jeszcze: unoszenie rąk w kościele, śpiewy z gitarami i bębnami, wiara w uzdrowienia

#heretycki #heretyk

PS. żeby nie było offtopu już:

jestem beznadziejnie zakochany, nie mogę żyć bez tej Osoby, jak się wyleczyć??

w sumie to nie chcę się wyleczyć :D
 
Back
Top