Pogotowie Sercowe Cohones

Masz rację. Mogło tak być. :) Tymczasem dziś miałem się spotkać z koleżanką na oglądanie nieba w lesie, ale wybrałem siłownię, zamiast tego.

#jakżyć

@Grzechu to ja już kompletnie nie rozumiem :D takie mamlanie dla mamlania? Po co marnują czas? Po czym wnioskujesz, że nie wierzą? Ich czyny temu przeczą?
jeeez, te dupaki są takie proste, im więcej im się zabroni i im bardziej coś jest niedostępne tym bardziej lgną. :)
 
Znasz takich na pewno ;)

Mordo, to serio jest bez sensu. Dowiedz się, czy aby na pewno nie klękają przed Bogiem. Ja też jak byłem narkusem i alkusem to się modliłem i wierzyłem w Boga, ale moje działania przeczyły Jego Słowu, ale niewierzącym na pewno nie byłem nigdy.

Dam tu taki cytacik:

Wierzysz, że jest jeden Bóg? Słusznie czynisz - lecz także i złe duchy wierzą i drżą. (JK 2,19)

@baju to prawda. A namaszczenie ma to do siebie, że im go więcej tym więcej kobiet diabeł będzie zsyłał, aby zwiodły z dobrej Drogi... i są trzy rodzaje powody Bożych Mężów:

- kobiety
- pieniądze
- władza

Sad, but true.
 
Dlaczego nie? Ja od 2005 roku czekam na książkę Piekary "Rzeźnik z Nazaretu" ale chyba już jej nie wyda :(
Zainteresowanych odsyłam do google ;)
 
Ale co to ma wspólnego z religią? To jakby nie lubić schabowych a na obiad codziennie je wpierdalać. Nie czujesz, że to bez sensu?

Faryzeusze też byli religijni. Babcie, co chodzą codziennie do kościoła, a wychodzą bluzgając na lewo i prawo i obmawiając całą rodzinę i sąsiadów, też są religijne. Chodzenie do kościoła czyni z człowieka takiego chrześcijanina, jak stanie w garażu czyni z niego samochód.

Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali

J (13,35)
 
Ale te babcie jednak są wierzące. Nie?

Tak jak już tu pisałem, złe duchy też wierzą. Bóg nas stworzył, byśmy żyli z Nim w relacji.

Wiara bez uczynków jest martwa. Jednak zbawienie nie pochodzi z uczynków, by nikt się nie chlubił. Bóg poprzez łaskę, którą nam daje poprzez Ofiarę Chrystusa przygotował nas do pełnienia dobrych uczynków. Wiara w Boga i pełnienie dobrych uczynków, jest po prostu jak tlen i wodór, wspólnie tworzą wodę, jedno bez drugiego nie jest tym, czym jest wspólnie.

Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga: 9nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił. 10 Jesteśmy bowiem Jego dziełem, stworzeni w Chrystusie Jezusie dla dobrych czynów, które Bóg z góry przygotował, abyśmy je pełnili.

(Ef 2,8)
 
rozumiem, ze tytuł "pogotowie sercowe" oznacza ze można tu robic burdel?

pojebało was z tym offtopem? :D
@Mort idź nawracac do hp, albo zróbcie sobie osobny temat na pogaduchy o Jezusie i tym podobnych bzdurach :)
 
Zamknij się zboczeńcu, mu tu o prawdziwej miłości rozmawiamy !

hahaha

image-231065-edff71cd.jpg
 
dobrze porozmawiajmy o miłości. Tej prawdziwej. Ojca Wesołowskiego. Jako posłaniec boży miłował wszystkie dzieci. Czy możemy wysnuć z tego wniosek, ze stworzony na podobieństwo a nawet mający specjalne prerogatywy (posłaniec itd) , robił tym dzieciom to samo co jesus swoim uczniom?
 
dobrze porozmawiajmy o miłości. Tej prawdziwej. Ojca Wesołowskiego. Jako posłaniec boży miłował wszystkie dzieci. Czy możemy wysnuć z tego wniosek, ze stworzony na podobieństwo a nawet mający specjalne prerogatywy (posłaniec itd) , robił tym dzieciom to samo co jesus swoim uczniom?

Kto to jest ojciec Wesołowski i co mnie interesuje co zrobił? Wszystko co ukryte, mój Ojciec odkryje w Dniu Sądu. Jeżeli jakiś facet wtykał nos tam gdzie nie powinien, to pójdzie do pierdla, osądzony przez ziemskie władze, a ja jedynie mogę się modlić, by się prawdziwie nawrócił, żałował i odpokutował swe grzechy.

Poza tym idąc tą logiką, to powiedzmy, że wszyscy fighterzy są porąbani jak War Machine czy inni, co biją matki, żony, dzieci. Chcesz tak generalizować? Do czego to prowadzi? :D
 
Back
Top