Pogotowie Cohones

Okieć penisisty. Od kilku miechów,gdy machalem hantlami 20 kg,to coś przeciążylem lewą łapę.
Na drugi dzień to już trzymać w łapie ciężko było. Myślałem,że przejdzie,ale chuja przeszło. Łaziła z okciem i łaziła,aż trafiłem do ortopedy. Zajebał blokadę i pogonił. Najpierw bolało mocniej,ale po jakimś czasie przeszło. Przestało boleć,ale jak jakoś coś podnosiłem do góry i kręciłem nadgarstkiem to lekko czułem,są że nie jest tak jak w prawej szkicie.
Po jakiś 2 miechach, dołożył pompki jeno,bo na biceps,to już chyba nigdy nie dam rady robić. No i kierwa od jakiś trzech tygodni,po trochu coraś bardziej się okieć odzywa. Wręcz identyczne dolegliwości jakie miałem wtedy.
Jak to kurestwo wyleczyć by nie wracało???
@ALRI @Wolek @MysticBęben
@ktokolwiek_kto_miał_podobnie
Odpoczynek, maści przeciwzapalne, fizykoterapia.
 
Kupiłem ten Debutir i łykać od wczoraj. Oczywiście wiadomo,że nic nie działa. Ale to za krótko.
Od soboty znów chujnia z brzuchem. Nie będę się rozpisywał, bo i tak chuj wbijacie.
Yo
 
девушка-фото-грудь-4й-размер-2196431.gif
 
Okieć penisisty. Od kilku miechów,gdy machalem hantlami 20 kg,to coś przeciążylem lewą łapę.
Na drugi dzień to już trzymać w łapie ciężko było. Myślałem,że przejdzie,ale chuja przeszło. Łaziła z okciem i łaziła,aż trafiłem do ortopedy. Zajebał blokadę i pogonił. Najpierw bolało mocniej,ale po jakimś czasie przeszło. Przestało boleć,ale jak jakoś coś podnosiłem do góry i kręciłem nadgarstkiem to lekko czułem,że nie jest tak jak w prawej szkicie.
Po jakiś 2 miechach, dołożył pompki jeno,bo na biceps,to już chyba nigdy nie dam rady robić. No i kierwa od jakiś trzech tygodni,po trochu coraś bardziej się okieć odzywa. Wręcz identyczne dolegliwości jakie miałem wtedy.
Jak to kurestwo wyleczyć by nie wracało???
@ALRI @Wolek @MysticBęben
@ktokolwiek_kto_miał_podobnie
floss band kup, owin ciasno i ruszaj łapą we wszystkie strony. No i wzmacniaj przedramie.
 
floss band kup, owin ciasno i ruszaj łapą we wszystkie strony. No i wzmacniaj przedramie.
A jak robie sobie 2x w tygodniu pompki na uchwytach ,to w trakcie serii zawijać okieć też?
Zauważyłem, że po treningu, pogarszają sie dolegliwości bólowe niestety. A nie chcoałbym już całkowicie odpuścić (choć może trzeba) , bo już i tak tragedia budowa sie zrobiła.
 
A jak robie sobie 2x w tygodniu pompki na uchwytach ,to w trakcie serii zawijać okieć też?
Zauważyłem, że po treningu, pogarszają sie dolegliwości bólowe niestety. A nie chcoałbym już całkowicie odpuścić (choć może trzeba) , bo już i tak tragedia budowa sie zrobiła.
Lepiej skup się na rehabilitacji. Jak bedziesz przeciążał to tylko przedłużysz ten okres.
 
Okieć penisisty cd...

Ketonalem w żelu smaruje od 4 dni 2x dziennie. Pompek nie robię od 6 dni.
Coś tam sobie masuję ten rejon ręki, jak na filmikach. Narazie nic nie przechodzi. Czasami nawet delikatne ruchy przy ściskaniu dłoni, podnoszeniu ...kołdry! boli bardziej, niż bym wziął hantle i napierdalał na maxa :(
Co za chujnia!

@ALRI @Wolek jak działa blokada na tę dolegliwość?
Bo z jednej strony niby czytam ,że to okresowa pomoc, co nic nie da, ale jak lekarz mi ją lutował gdzieś w styczni/czy lutym (nie pamiętam) , to mówił ,ze sterydy owe, leczą stan zapalny, więc po prostu, leczą tę dolegliwość. Imoże znowu trzeba staw tym syfem potraktować i razem z tym rehabilitacja, i inne takie?

A może kierwa nic tą łapą nie robić przez kilka dni?? W sensie ,że ją sobie jakoś zawiesić na temblaku i wszysto prawą?
Bo narazie (tak wiem @lugasek i spółka) ledwie zacząłem (a tak na prawdę nic nie zacząłem tej rehabilitacji), ale mam dziwne wrażenie, że te dziwne ruchy sztangileką, jakieś uciski, etc. bardziej mnie szkodzą niż zmniejszają ból (choć może takie są początki).
No co za kurwa się przypałętała!!!!!::duszenie:::wtf2:
 
Okieć penisisty cd...

Ketonalem w żelu smaruje od 4 dni 2x dziennie. Pompek nie robię od 6 dni.
Coś tam sobie masuję ten rejon ręki, jak na filmikach. Narazie nic nie przechodzi. Czasami nawet delikatne ruchy przy ściskaniu dłoni, podnoszeniu ...kołdry! boli bardziej, niż bym wziął hantle i napierdalał na maxa :(
Co za chujnia!

@ALRI @Wolek jak działa blokada na tę dolegliwość?
Bo z jednej strony niby czytam ,że to okresowa pomoc, co nic nie da, ale jak lekarz mi ją lutował gdzieś w styczni/czy lutym (nie pamiętam) , to mówił ,ze sterydy owe, leczą stan zapalny, więc po prostu, leczą tę dolegliwość. Imoże znowu trzeba staw tym syfem potraktować i razem z tym rehabilitacja, i inne takie?

A może kierwa nic tą łapą nie robić przez kilka dni?? W sensie ,że ją sobie jakoś zawiesić na temblaku i wszysto prawą?
Bo narazie (tak wiem @lugasek i spółka) ledwie zacząłem (a tak na prawdę nic nie zacząłem tej rehabilitacji), ale mam dziwne wrażenie, że te dziwne ruchy sztangileką, jakieś uciski, etc. bardziej mnie szkodzą niż zmniejszają ból (choć może takie są początki).
No co za kurwa się przypałętała!!!!!::duszenie:::wtf2:
Ogarnij miejsce gdzie wstrzykną ci osocze bogatopłytkowe. Podobno dobrze działa na takie urazy.
 
Od paru dni mam taką przypadłość: niesamowite odrętwienie w karku, gdy chodze to przeszywa mnie to odretwienie po calej glowie, az po oczy, jakbym za chwile mial zemdlec. Czasem czuje aż w palcach i stopach, czesto polaczone jest to z takim przytłaczajacym bezdzwiecznym dzwiekiem w uszach.
Byłem wczoraj u rodzinnego, pytam sie o skierowanie do jakiegos neurologa bo to chyba cos poważnego, z glowa, nerwami "niech pan wezmie witaminki, to tylko oslabienie"
 
Od paru dni mam taką przypadłość: niesamowite odrętwienie w karku, gdy chodze to przeszywa mnie to odretwienie po calej glowie, az po oczy, jakbym za chwile mial zemdlec. Czasem czuje aż w palcach i stopach, czesto polaczone jest to z takim przytłaczajacym bezdzwiecznym dzwiekiem w uszach.
Byłem wczoraj u rodzinnego, pytam sie o skierowanie do jakiegos neurologa bo to chyba cos poważnego, z glowa, nerwami "niech pan wezmie witaminki, to tylko oslabienie"


a tak serio to na Twoim miejscu udał bym się do fizjoterapeuty. Jakiś ucisk masz pewnie.
 
Nie chciało mi się żarcia ekstra dla siebie robić i wjebalem smażone filety z kury w panierce ( fakt,smażone na oliwie z oliwek) + fryty z Maka ( mała ilość).
Kierwa,a teraz nakurwiają mnie jelita i co chwile na klopie:NOK:

A już się wydawało,że jakby lepiej z tymi flakami po Debutirze i probiotykach...

 
Nie chciało mi się żarcia ekstra dla siebie robić i wjebalem smażone filety z kury w panierce ( fakt,smażone na oliwie z oliwek) + fryty z Maka ( mała ilość).
Kierwa,a teraz nakurwiają mnie jelita i co chwile na klopie:NOK:

A już się wydawało,że jakby lepiej z tymi flakami po Debutirze i probiotykach...


Nie smaży się na oliwie.
 
Dlaczego?
Bo tak tego ... Qrwiu
Po prostu Karma wraca...
Rano napisałeś mi bez powodu "tylko się nie zesraj" .... i sam się zesrałeś ..... czynisz zło i do ciebie wraca ....:mamed:
Czyń dobro przez tydzień i nie będziesz miał osr@nych gaci :kis:
 
Kurde, poczytałem sobie wpisy ludzi na różnych stronach nt. tego jebanego okcia penisisty.
Bardzo źle to wyglada, jak to się czyta i często ludzi kończa na rencie , nawet po operacjach, które czasem chuja dają....:benny:

Odciążam teraz rękę, ponoszę ortezę i zobaczę jak to do 23-ego bedzie wygladało (wtedy skoczę do ortopedy). Pogadam z nim o jakis innych metodach, bo ten gotów mnie znow wjebać blokadę+kop w dupe na pożegnanie.
Może podpytam, na jaką rehabilitację się zdecydować.
Te ćwiczenia od @lugasek to ktoś piał, że sa spoko, ale jak wstęnie sie zaleczy ból i dopiero potem wzmacniać ręke ćwiczeniami i innym gównem (ta taśma rozciągliwa).
Co z kurestwo jebane :wtf2:
 
Back
Top