Pogotowie Cohones

Szybkie bułki z marketu ( torba) + 2 serki wiejskie + Coca Cola+ żółty ser pakowany typu tanio + baton firmy ???????? Celowo to jest na fotce nie ?
Princessa orzechowa. COLA i wafelek dla rodzinki. Jeszcze kabanosy tam są. Też nie dla.mnie.
Yo
 
Prośba do @Wolek @ALRI @Gienek @ktokolwiek
Czy moglibyście gdzieś przy okazji na jakimś dyżurze, pokazać poniższy wynik USG jakiemuś koledze ortopedzie, żeby się wypowiedział, jak to wygląda i czy rzeczywiście może dawać objawy bólowe ( okieć penisisty) oraz co z tym kurestwo dalej robić? ( była blokada oraz ostatnio 6x fala uderzeniowa, ale nadal boli). Byłbym bardzo wdzięczny!
DSC_2505_JPG_750x750_q85.jpg

IMG_20170817_180813_JPG_750x750_q85.jpg
 
Wg. mnie może dawać objawy bólowe ale ja tam specjalista w tym nie jestem :fjedzia: U mnie w szpitalu wszyscy ortopedzi się zwolnili wiec raczej nie zapytam.
 
Prośba do @Wolek @ALRI @Gienek @ktokolwiek
Czy moglibyście gdzieś przy okazji na jakimś dyżurze, pokazać poniższy wynik USG jakiemuś koledze ortopedzie, żeby się wypowiedział, jak to wygląda i czy rzeczywiście może dawać objawy bólowe ( okieć penisisty) oraz co z tym kurestwo dalej robić? ( była blokada oraz ostatnio 6x fala uderzeniowa, ale nadal boli). Byłbym bardzo wdzięczny!
DSC_2505_JPG_750x750_q85.jpg

IMG_20170817_180813_JPG_750x750_q85.jpg
Poszło pytanie do znajomego
 
@kaczka41 cytuję znajomego.

,,Jeśli boli falowo, z drętwieniem i przy opieraniu ręki na stole to trzeba o operacji pomyśleć czy by tego nerwu jednak nie ustabilizować trochę. Ale to zbadać człowieka jesCze trzeba. Ma dwie rzeczy, częściowo łokieć tenisisty(zmiany przeciążeniowe) druga rzecz to niestabilność nerwu łokciowego."
 
@kaczka41 cytuję znajomego.

,,Jeśli boli falowo, z drętwieniem i przy opieraniu ręki na stole to trzeba o operacji pomyśleć czy by tego nerwu jednak nie ustabilizować trochę. Ale to zbadać człowieka jesCze trzeba. Ma dwie rzeczy, częściowo łokieć tenisisty(zmiany przeciążeniowe) druga rzecz to niestabilność nerwu łokciowego."
Dzięki. A znajomy to ortopeda?
Co do nerwu łokciowego, to póki co jest spoko i nie daje żadnych objawów. Jak sie na prawym kulasie opieram na okciu to też mnie ten nerw jakoś przeskakuje. Więc muszę zwracać na to uwagę.
A podpytaj go , co by radził z tym okciem penisisty robić? Może zna jakieś czarodziejskie sposoby, by przeszło...
Dzięki wielkie!

Ps. @ALRI , czekam...
 
Dzięki. A znajomy to ortopeda?
Co do nerwu łokciowego, to póki co jest spoko i nie daje żadnych objawów. Jak sie na prawym kulasie opieram na okciu to też mnie ten nerw jakoś przeskakuje. Więc muszę zwracać na to uwagę.
A podpytaj go , co by radził z tym okciem penisisty robić? Może zna jakieś czarodziejskie sposoby, by przeszło...
Dzięki wielkie!

Ps. @ALRI , czekam...
Mówił że trzeba zbadać i wtedy jakieś leczenie wdrożyć.
 
Mówił że trzeba zbadać i wtedy jakieś leczenie wdrożyć.
Tak jak pisałem, było badane przez ortopedę u mnie na wiosce, dodatkowo to USG sam sobie zrobiłem.
Była blokada - ale przeszło na jakiś miesiąc
Teraz miałem 6x zabiegi falą uderzeniową +krioterapia, ale nie widzę jakiejś poprawy.
 
Tak jak pisałem, było badane przez ortopedę u mnie na wiosce, dodatkowo to USG sam sobie zrobiłem.
Była blokada - ale przeszło na jakiś miesiąc
Teraz miałem 6x zabiegi falą uderzeniową +krioterapia, ale nie widzę jakiejś poprawy.
A próbowałeś ostrzyliwania osoczem, jonoferezy, lasera i rehabilitacji? ścięgna muszą sie zregenerować inaczej dupa
 
Ząb mnie boli i w głowie mi się pierdoli i z pod paznokcia krew mi leci, tylko czy to się leczy ?
 
Back
Top