Podludzie

1718226206305.jpeg

1718226228911.jpeg
 
Najważniejsze problemy Polaków wg koalicji:
1) związki homosiów
2) pigułka dzień PO
3) AbOrCJa
I bonusowo: PESEL dla psów
:beczka:
Słowo daję, że ten sejm od prawie roku nie zrobił nic. Dla przedsiębiorców oczywiście in plus bo przynajmniej nie trzeba drżeć o kolejne debilizmy które wymyślą.
Ale niestety chyba na jesieni stan rzeczy się zmieni. Dudu jaki jest taki jest, ale przynajmniej z czystej złośliwości będzie wetował te głupoty.
A rodacy cieszą się z praworządności i zwycięstwa postępu (no i oczywiście z tego, że jesteśmy znowu w Ełropie) więc Tusk, albo jakiś jego mierny, bierny ale wierny nominat ma gwarantowane zwycięstwo.
Tak więc od października wszyscy pojedziemy w pociągu multikulti LPG÷.

Szczęść Boże i ratuj się kto może!
 

"Jeśli jakiś c..j albo k...a zrobi krzywdę dziecku na terenie mojej Parafii, to obiecuję serdecznie, że zabiję tego podludzia ze szczególnym okrucieństwem". Podpisał się pod nim miejscowy proboszcz - ks. Krzysztof Goc."

Rzadko bo rzadko ale są księża, którzy mi imponują.
 

"Jeśli jakiś c..j albo k...a zrobi krzywdę dziecku na terenie mojej Parafii, to obiecuję serdecznie, że zabiję tego podludzia ze szczególnym okrucieństwem". Podpisał się pod nim miejscowy proboszcz - ks. Krzysztof Goc."

Rzadko bo rzadko ale są księża, którzy mi imponują.
Polska to naród konfidentów (nie tych z prawilniackich opowieści) i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

Pierwsze co Polakom przychodzi do głowy to: "do kogo by tu podpierdolić?" :mamed:

Post księdza proboszcza zaskoczył wiernych. Jeden z nich poinformował o sprawie redakcję Wirtualnej Polski. Napisał: "Ksiądz z naszej parafii jest super gościem, ale coś go pchnęło w Dzień Dziecka do postu na Facebooku".
 
Back
Top