Podludzie

I wyjebałeś jaja na dziecko?
Chyba nie do końca masz wyobrażenie w jakim świecie żyjesz i jak umilić życie potrafią kobiety, wspierane sądami rodzinnymi, policją i tak dalej.
Kiedyś też doradzałem przyjacielowi walkę (podobna sytuacja) ale to co ten człowiek przeszedł z tą kurwą to jest nie do opisania, ile złośliwości i zwykłej ludzkiej podłości potrafi okazać kobieta. Żałuję, że nie powiedziałem mu odpuść, jak dziecko poczuje chęć to przyjdzie do ciebie, bo tego człowieka już tak naprawdę nie ma, tak mu aparat państwowy z tą suką zgotowali piekło.

I tak drugi raz radziłbym mu zacznij gdzie indziej od nowa. Co z dziecka, które przekabacone przez matkę bało się go i nienawidziło, bo tak je nastroili z jebniętą rodzinką.
Dopóki nie będzie normalności w sądach rodzinnych i nie wprowadzą odpowiedzialności karnej za oszczerstwa kobiet, wprost proporcjonalne do potencjalnego wyroku dla mężczyzny tak walka nie zawsze ma sens.
 
Last edited:
ilu waszych znajomych jest lgbt?
GQH1ER7WsAA24oY.jpg
 
Dzisiaj to cały Pozek zajebany jakimiś elfami. W głowę zachodzę co kieruje dorosłymi babami, że doczepiają se ogon i spiczaste uszy i za chuj nie ogarniam. Nie powiem, bo wiele tych lasek bardzo ładnych, no ale kurwa tam pod kopułą to musi być rozpipa
O zapomniałem, że Pyrkon dzisiaj
 
Back
Top