Podludzie

Nie ważna inflacja 20%, dlaczego nie wprowadzono ułatwień dla lpg?
 
Nie ważna inflacja 20%, dlaczego nie wprowadzono ułatwień dla lpg?
Dlaczego polska tak wysoko? Coś robimy źle.
 
1683868248367.jpeg
 
W ogóle ironia jest to, że ten sam zachód w swoich interesach cały XX wiek promował idee państwa narodowych, samostanowienia narodów, prawa narodów do posiadania niezależnych państw, co wykorzystują do dziś gdy leży w ich interesach, a teraz się dziwi, że nie da się stworzyć z UE czegoś na kształt państwa, federacji. Coś za coś. UE będzie musiała jeszcze kilkadziesiąt lat poczekać.
 
Odstrzelić to mało kurwa, cieszy mordę głupi murzyn.
Aha i nie wchodźcie na IG tego murzyństwa, ciekawość mnie tam zaprowadziła i wszedłem po tym filmiku zobaczyć co jeszcze te zwierzęta mogą odpierdalać, już tego nie odzobacze :siara:


Ale kurwa śmieszne. Normalnie turlam się ze śmiechu. Żarty na poziomie dna lub jeszcze niżej.
Ja natomiast, żeby dostarczyć im kolejna dawkę chichrania to odjebalbym im te jęzory na pieńku toporkiem, następnie wsadził je w ich brudne odbyty. Tam by se mogli lizać do woli ale już swoje ciepłe, czekoladowe ale jebiące lody
 
Czy to nie podpada pod zdradę? Czy nie powinno się taką szmatą wytrzeć podeszwy od butów czy dupę po dwójce?
Wg mnie powinna dostać bana na wjazd z powrotem do kraju.
Jest jakieś źródło? Chciałem kiedyś znaleźć tę wypowiedź i nie znalazłem nic poza chujowymi obrazkami jakie można zrobić o każdym na każdy temat. Będę wdzięczny jak coś znajdziecie.
 
Jest jakieś źródło? Chciałem kiedyś znaleźć tę wypowiedź i nie znalazłem nic poza chujowymi obrazkami jakie można zrobić o każdym na każdy temat. Będę wdzięczny jak coś znajdziecie.
Przecież nawet jeśli fejk, to piterę zawsze warto wyśmiac :lol:
 
To ma aż tak mało wyświetleń że potrzebne jest żebractwo aby utrzymać się na powierzchni ścieku?
Oni ogółem się tylko dzięki Patronite trzymają, a Goofie przeszczęśliwy lata od Jurasa do Różala, a i z Szymonem Marciniakiem wywiad zrobili po drodze.
 
Back
Top