Podludzie

skąd wiara ma taki filmik, popek sam to wrzucił?
Nie mam pojęcia, ale te oświadczenie vel internetowe grypsy, w których ktoś komuś coś obiecuje, grozi, ostrzega to jest kurwa złoto. Jak mają coś zrobić to by się jeden z drugim atencyjnie nie dzielił z tym z całym światem, bo wychodzi później przekomicznie jak z tym całym Westernem, czy chuj wie jak mu tam.
 
Nie mam pojęcia, ale te oświadczenie vel internetowe grypsy, w których ktoś komuś coś obiecuje, grozi, ostrzega to jest kurwa złoto. Jak mają coś zrobić to by się jeden z drugim atencyjnie nie dzielił z tym z całym światem, bo wychodzi później przekomicznie jak z tym całym Westernem, czy chuj wie jak mu tam.
Western to już konkret odklejony jest. On już kilka lat zaczął jakieś szopki odstawiać.
 
kutasem psa po pysku smyra

kurna-co-za-pojebana-akcja-chlopaki-z-barakow.jpg
Popek zawsze mówił jebać psy, coś było na rzeczy.
 
Props dla Różala i jestem tego samego zdania, życzę tej pomalowanej karykaturze żeby się zaćpała, powiesiła, rzuciła pod tory, skoczyła z mostu, cokolwiek, a na koniec nasrać mu do dziury, w której będzie zakopany.
Niby spoko, nie lubię tego całego popka. To dla mnie obleśny i odrażający typ. Bandzior. Ze zniszczonym przez używki łbem. Może jakimś tam talent miał, ale nigdy nie osiągnął mentalności i odpowiedzialności dorosłego człowieka. Ale i tak śmieszy mnie ten drugi typ, "samozwańczy szeryf" barbarzyńca, bo jego myślenie jest niebezpiecznie blisko osobowości psychopatycznej. Prawie wychodzi siebie, bo jakiś degenerat psa fajfusem paca, a sam "cieszy się jak tysiące ludzi ginie w tsunami" i "ludzkie cierpienie go w ogóle nie wzrusza". W sławnej pracy "the criminal personality" Yochelsona i Samenowa jest napisane, że: "sentymentalizm przestępcy objawia się czułością wobec dzieci i zwierząt".

 
Niby spoko, nie lubię tego całego popka. To dla mnie obleśny i odrażający typ. Bandzior. Ze zniszczonym przez używki łbem. Może jakimś tam talent miał, ale nigdy nie osiągnął mentalności i odpowiedzialności dorosłego człowieka. Ale i tak śmieszy mnie ten drugi typ, "samozwańczy szeryf" barbarzyńca, bo jego myślenie jest niebezpiecznie blisko osobowości psychopatycznej. Prawie wychodzi siebie, bo jakiś degenerat psa fajfusem paca, a sam "cieszy się jak tysiące ludzi ginie w tsunami" i "ludzkie cierpienie go w ogóle nie wzrusza". W sławnej pracy "the criminal personality" Yochelsona i Samenowa jest napisane, że: "sentymentalizm przestępcy objawia się czułością wobec dzieci i zwierząt".


Nie ma się czym denerwować. Rurzal to taki sam degenerat jak Popek. A co do talentu to nie miał go. Wychowałem się na amerykańskim rapie i przy najlepszych ludziach z branży Popek brzmi jak chrząkająca świnia. Szczęść Boże
 
Niby spoko, nie lubię tego całego popka. To dla mnie obleśny i odrażający typ. Bandzior. Ze zniszczonym przez używki łbem. Może jakimś tam talent miał, ale nigdy nie osiągnął mentalności i odpowiedzialności dorosłego człowieka. Ale i tak śmieszy mnie ten drugi typ, "samozwańczy szeryf" barbarzyńca, bo jego myślenie jest niebezpiecznie blisko osobowości psychopatycznej. Prawie wychodzi siebie, bo jakiś degenerat psa fajfusem paca, a sam "cieszy się jak tysiące ludzi ginie w tsunami" i "ludzkie cierpienie go w ogóle nie wzrusza". W sławnej pracy "the criminal personality" Yochelsona i Samenowa jest napisane, że: "sentymentalizm przestępcy objawia się czułością wobec dzieci i zwierząt".


Czyli jak tu wszyscy, praktycznie kazdy za dzieciaczki w ogien skoczy i sie gotuje jak zginie dziecko. Jak ginie 20 Jurków w katastrofie to jeszcze z tego beke można pocisnąć.

Takze cale forum ma skłonności przestępcze :korwinlaugh:
 
Czy rurzal był w pierdlu? Bardzo płynnie porusza się w gwarze więziennej

No bo jak nie był to co, z księgi ulicy się nauczył?
Pan pisanka to srogi gicior bez wyroku. Żeby utrzymać wizerunek charakterniaka jedzie grypserą w wywiadach i na takich oto materiałach. Od wielkiego dzwona podjedzie wyjaśnić jakiegoś hejtera dla podkreślenia swojej sztywności. Nic na pokaz, człowiek zasad.
 
Nie ma się czym denerwować. Rurzal to taki sam degenerat jak Popek. A co do talentu to nie miał go. Wychowałem się na amerykańskim rapie i przy najlepszych ludziach z branży Popek brzmi jak chrząkająca świnia. Szczęść Boże
Ja tam się nie denerwuję. śmieszy mnie tylko to święte oburzenie typa, który jest wielkim ludowym mędrcem. Typowe jest to, że ludzie inteligentni są pełni wątpliwości, bo wiedzą, jak wiele jeszcze nie wiedzą i wiedzieć nigdy nie będą. A wiejskie głupki myślą, że pozjadały wszystkie rozumy. A co do rapsów to ja się nie znam. I przyznam, że nigdy nie miałem większej ambicji, żeby się znać. Kiedyś podobało mi się tak ten z plasterkiem na policzku śpiewał coś o deszczu i patrick swayze nawet tam był. I Ten 50 groszy co tam w klubie był. I ten co korknął – BMX. Tu miałem oczywiste pozytywne skojarzenia z dzieciństwa.
 
No cóż, moim zdaniem to księża już setki lat temu wyznaczyli ten okropny trend -- facetów noszących kiecki. Powinni dać dobry przykład i wzorem protestantów przerzucić się na czarne garnitury z koloratką. Od razu by to porządniej i schludniej wyglądało.
U sukienkowych wyznaniowych kolanek nie uświadczysz, analogiczne wdzianka noszą araby, właśnie po to by się w całości zakryć a nie odkryć.
 
U sukienkowych wyznaniowych kolanek nie uświadczysz, analogiczne wdzianka noszą araby, właśnie po to by się w całości zakryć a nie odkryć.
Arabowie to chyba jeden z najgorszych możliwych wzorców z ich średniowieczną mentalnością.

I co taki sukienkowy chce ukryć/zakryć swoją luźną kiecką? Erekcję na widok dziecka? To chyba lepiej, żeby chodzi w garniturze.
 
No cóż, moim zdaniem to księża już setki lat temu wyznaczyli ten okropny trend -- facetów noszących kiecki. Powinni dać dobry przykład i wzorem protestantów przerzucić się na czarne garnitury z koloratką. Od razu by to porządniej i schludniej wyglądało.
To nie jest odosobniony przypadek. We wrocku na uniwersytecie jest chyba trzech dewiantów w kieckach. Jeśli mnie pamięć nie myli.
 
Back
Top