Podludzie

1706179502700.jpeg
 
:boystop:

Uściślijmy - już nie ma.


View attachment 90367


PS

GEtU_h-XMAAFLNW

GEtV1LtXsAAUnPv
GEtUkPeXsAAW1uX

GEto0KXWsAA10p4
GEto0KbWMAAqGuu
Dzięki za weryfikację, ja tylko sprawdziłem na Empik i nie było. Teraz tyle fejków lata po TT, że mam już jakąś manię weryfikowania takich rzeczy. I przepraszam @szplin , który to podał.

Swoją drogą trzeba być kompletnym debilem, że wziąć coś takiego do sklepu, przecież to na kilometr śmierdzi prowokacją.
 
Dzięki za weryfikację, ja tylko sprawdziłem na Empik i nie było. Teraz tyle fejków lata po TT, że mam już jakąś manię weryfikowania takich rzeczy. I przepraszam @szplin , który to podał.

Swoją drogą trzeba być kompletnym debilem, że wziąć coś takiego do sklepu, przecież to na kilometr śmierdzi prowokacją.
Jak widać, niektórzy nie mają problemu z takim asortymentem. Dziwisz się później, że ja się radykalizuję?

Brauna nie kupisz, kurewskie barwy czerwono-czarne tak.

Na swój sposób też dałeś się złapać, bo prawdopodobnie poleciałeś weryfikować z zamiarem wytknięcia mi fejka
 
Jak widać, niektórzy nie mają problemu z takim asortymentem. Dziwisz się później, że ja się radykalizuję?

Brauna nie kupisz, kurewskie barwy czerwono-czarne tak.

Na swój sposób też dałeś się złapać, bo prawdopodobnie poleciałeś weryfikować z zamiarem wytknięcia mi fejka
No tak, już miałem na końcu języka, że jesteś tak zapalczywy, że dałeś się złapać na ordynarny wał. :boss:

Ale musisz przyznać, że jest to tak głupie, że trudno uwierzyć.
 

obejrzałem bez dźwięku, więc nie wiem czy to w Polsce czy nie, ale to bez znaczenia. Najśmieszniejsze że wydali tyle kapuchy, żeby się wyróżniać, a okazuje się, że wyglądają tak samo, czyli jak debile :lol:


i pewnie stołują się w ekskluzywnych knajpach:


main_kto_to_wymy_li_zzap_dlaczego_to_w_og_le_istniejezzap_dlaczego_teraz_to_chc_zzap_168985489...jpg


PS czy tam typ był z dywanem? :rofl:
 
Last edited:
Poznań miasto doznań :werdum: zaraz się patusy/gangusy z całej Polski zlecą ratować galerie
Poznań miasto hau hau*
Edit są już pierwsze oświadczenia
 
Back
Top