Podludzie

Ryba to by ją upodlił.
Btw jaka książkowa definicja pizdy. Jeszcze świecą tym po internecie.
I1A4V.gif

Tak by z nią zatańczył i ukontentował kurwiszona. :bayan:
 
Kurwy się szczycą, że będę jeszcze bardziej ogłupiać społeczeńśtwo. Do tego przy aprobacie zjebanych pseudorodziców. Hatffu!!!!!!!!!!!!!!!

To jest geniusz na miarę 500 plus i aktywacji kobiet do wyborów w ostatnich latach. Kształtowanie wyborcy już w wieku szkolnym. Dzieciaki mają w dupie politykę, chyba że dostana odpowiednią motywację. Oni już myślą o kolejnych wyborach, o tym żeby młodzi wiedzieli na kogo głosować już po nabycia praw wyborczych. To są inwestycje w trzymanie władzy na lata do przodu.
 
To jest geniusz na miarę 500 plus i aktywacji kobiet do wyborów w ostatnich latach. Kształtowanie wyborcy już w wieku szkolnym. Dzieciaki mają w dupie politykę, chyba że dostana odpowiednią motywację. Oni już myślą o kolejnych wyborach, o tym żeby młodzi wiedzieli na kogo głosować już po nabycia praw wyborczych. To są inwestycje w trzymanie władzy na lata do przodu.
Oni małpują od demokratów z usa, 1:1, jakbyśmy mieli murzynów to by było i u nas blm.
 
Może jednak z tą aborcją to nie taki głupi pomysł? :zakręcony: umożliwić im jeszcze sterylizację i za kilka lat problem sam się rozwiąże? Jedynym warunkiem jest brak jakiejkolwiek refundacji.
Ja tam popieram, tylko że plan jest "bezpłatna". U nazistów jest ok 100k aborcji rocznie, czy stać już nas na skrobanki tysięcy julek to nie jestem pewien
W przypadku tego wpisu, chodzi bardziej o "osoby pacjentckie" i inne debilzmy pani "lekarki"
 
W Polsce nie składa się przysięgi Hipokratesa.
Mało istotne, analogiczny ruch lewicowy jest wszędzie. Mentalność tych podludzi jest taka sama w Polsce jak i w USA, a małpują te wszystkie ruchy stamtąd.

W przyrzeczeniu również nie widzę zgody na zabijanie dzieci, bo się julka puściła albo ma kaprys.
Przyjmuję z szacunkiem i wdzięcznością dla moich Mistrzów nadany mi tytuł lekarza i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam:

  • obowiązki te sumiennie spełniać;
  • służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
  • według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek;
  • nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego;
  • strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych;
  • stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić.
 
Sam wrzucałem tą reklamę do podludzi. Wiedziałem kilka innych (4F, lidl itp.) Nie znajdę na szybko, bo zdjęcia zrzuciłem na kompa i pomieszałem trochę. generalnie podsumowanie tamtej dyskusji to min. oswoić białe kobiety do inżynierów.

Ostatnio też była opublikowana ciekawa informacja:

podsumowaniem mojego wpisu niech będzie zdjęcie:
View attachment 90593

Ja podsumuję po swojemu, gówno jej nagle nie pachnie a głosowała na lewicę.
:beczka:
 
Props dla Różala i jestem tego samego zdania, życzę tej pomalowanej karykaturze żeby się zaćpała, powiesiła, rzuciła pod tory, skoczyła z mostu, cokolwiek, a na koniec nasrać mu do dziury, w której będzie zakopany.
 
Back
Top