Podludzie

FB_IMG_1701447503408.jpg
 
Ostatnie chwile resztek wolności słowa: (no chyba , że wobec Polaków, białych, niespedalonych mężczyzn)



Jak ktoś urodzi się bez ręki to też jest to wynaturzenie ale ludzie umieją zachować kulturę i używać nieobrazliwych określeń. Niskorosłego można nazwać kurduplem ale czy to wolność słowa czy prostactwo?

Oczywiście jestem wrogiem skazywania za "nowe nienawiści" i krytykiem tej nomenklatury.
Co nie znaczy, że bractwo i prostactwo będę popierał xd
 
Jak ktoś urodzi się bez ręki to też jest to wynaturzenie ale ludzie umieją zachować kulturę i używać nieobrazliwych określeń. Niskorosłego można nazwać kurduplem ale czy to wolność słowa czy prostactwo?

Oczywiście jestem wrogiem skazywania za "nowe nienawiści" i krytykiem tej nomenklatury.
Co nie znaczy, że bractwo i prostactwo będę popierał xd
Kwestia definicji "mowy nienawiści" i dyskusji czym jest naprawdę wolność słowa. W jakim celu będzie ta ustawa? Ja wiem, ale ty musisz się chyba przekonać na własnej skórze. Bez odbioru
 
Kwestia definicji "mowy nienawiści" i dyskusji czym jest naprawdę wolność słowa. W jakim celu będzie ta ustawa? Ja wiem, ale ty musisz się chyba przekonać na własnej skórze. Bez odbioru


Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Potem jeszcze raz. I w końcu zrozumiesz, że Twoja wypowiedź jest bez sensu jak doczytasz, że jestem przeciwny tej ustawie
 
Dość okazały promil. Już kolejne tego typu nagranie mi wyskakuje.

Pewnie to viral, jak np inne od lat. Pierwszy jaki mi przychodzi do głowy to jak ludzie oblewali się wiadrem. Nawet nasze gwiazdy robiły to gówno. Mimo wszystko - nawet wtedy robiło to z pewnością mniej niż 1% społeczeństwa
 
zplin nie napisał po czym poznajesz, ze to Ukraińcy. Po tyłku?
Jeśli mam byc szczery to takich downowych pochodów dopatrywałem się najcześciej pośród zachodnio europejskich i wschodnioamerykanskich elementów, np aktywistów. Jeśli piecze cię wspomnienie ich narodowości, to niestety poprzednie nagrania tych czworonogów potwierdziły ich rodowód po akcencie ich odgłosów.
 
Jeśli mam byc szczery to takich downowych pochodów dopatrywałem się najcześciej pośród zachodnio europejskich i wschodnioamerykanskich elementów, np aktywistów. Jeśli piecze cię wspomnienie ich narodowości, to niestety poprzednie nagrania tych czworonogów potwierdziły ich rodowód po akcencie ich odgłosów.

Cóż, starają się dogonić zachód także w tiktokowej głupocie.
Tik tok to zło.
 
  • Like
Reactions: AKK
Nie, ale Twoich fantazji na temat Ukraińców powtarzał nie będę, to wbrew mojej religii

Każdy mówi, że mówię coś co jest lizaniem im rowa - nikt nie chcą podać przykładów. Jak Ty :(
Za to ja wprost komunikuje, że np masowe wymagania Ukrainek darmowych usług kosmetycznych czy właścicieli ferrari żądajacych darmowego strzyżenia uważam za fantazje
 
Każdy mówi, że mówię coś co jest lizaniem im rowa - nikt nie chcą podać przykładów. Jak Ty :(
Za to ja wprost komunikuje, że np masowe wymagania Ukrainek darmowych usług kosmetycznych czy właścicieli ferrari żądajacych darmowego strzyżenia uważam za fantazje
Nie napisałem, że liżesz rowa tylko, że Twoja wizja Ukraińców to jakaś fantazja, od początku Twojego udzielania się w tym temacie próbuję Ci to wytłumaczyć, wielokrotnie pokazując Ci kiedy faktycznie piszesz o nich bzdury a wtedy Ty się rzucasz i najczęściej mnie obrażasz i tak się żyje w tych internetach...
 
Back
Top