Podludzie

Myślę że @klimek1 to tak znana osobistość że na pewno ,,od lat” się pod nią podszywają.

Cóż, są różne sposoby na robienie kariery w polityce …
No pewnie właśnie okolice polityki wyniosły ją w światło reflektorów, a przynajmniej dla jakichś podludzi co to potem się podszywają i drwią z wyznawanych wartości.
 
Tylko ze w twarz nikomu o przeciwnych poglądach byś tego nie powiedział


Te same poglądy jakie przedstawiam na forum przedstawiam też publicznie.
Jeżeli ktoś mi zakomunikuje, że źle się czuje słysząc takie żarty to przecież nie będę mu ich opowiadał. To nie tchórzostwo ale kultura osobista.

Edit:
Chyba, że to cohones.
Tutaj ludzie piszący niekulturalne rzeczy chcą bym czegoś nie pisał, im nie ustąpię :p
 
Last edited:
Co. Do. Kurwy. Nędzy.
received_844732374319518.jpeg
 
No w sumie trafna analogia.


Ale jak nie zrobią tego in vitro gdzie tych dwóch się urodzi to tak jakby odebrali prawo do życia tym dwóm. Czyli razem 6.
A tak- dwóm dadzą prawo żyć, trzech aresztują a jednemu odbiorą prawo do życia ostatecznie
 
Tyle że bez tego nie ma wcale klasy.
Jakby rodzice nie decydowali się na dziecko na tydzień przed czterdziestka to by klasa była liczniejsza.
Śmieszne były te kampanię społeczne "zdążyłam zrobić karierę nie zdążyłam zostać matką", ale fakt jest taki że teraz kobity zaczynają czuć ciąg na bramkę w takim wieku, że naturalnie już ciężko. Trzydzieści- czterdzieści lat to nie jest optymalny wiek na pierwsze dziecko.

Moja ulubiona analogia to czekający na stacji pociąg " Macierzyństwo ". Jak sie wpada na peron na minutę przed odjazdem to nie ma się co dziwić, że skład odjedzie bez nas.
 
Jakby rodzice nie decydowali się na dziecko na tydzień przed czterdziestka to by klasa była liczniejsza.
Śmieszne były te kampanię społeczne "zdążyłam zrobić karierę nie zdążyłam zostać matką", ale fakt jest taki że teraz kobity zaczynają czuć ciąg na bramkę w takim wieku, że naturalnie już ciężko. Trzydzieści- czterdzieści lat to nie jest optymalny wiek na pierwsze dziecko.

Moja ulubiona analogia to czekający na stacji pociąg " Macierzyństwo ". Jak sie wpada na peron na minutę przed odjazdem to nie ma się co dziwić, że skład odjedzie bez nas.


Więc lepiej by było mniej dzieci i był większy niż niż jeżeli miałyby robić przed 40?
 
Back
Top