Podludzie

A kto tutaj coś porównuje? Stano dobrze wiedział kto co wyprawia, a teraz robi kolejne zasięgi i nagrywa filmiki - tak działa dzisiejszy świat. Wiedzą. Milczą. Dochodzi do tragedii. Nie wiedzieli. Moralizuja.
I oczywiście Stano nie wiedział o wcześniejszej działalności tego zjeba co go zwolnił ;)
W tym tweecie autor porównuje.
 

Bardzo dobrze! Dla mnie tylko eliminacja predatorów żerujących na najmłodszych... Ja bym wieszał/sadzał na krzesło elektryczne... Intuicja co do tego środowiska freakfightów i dorosłych typów nagrywających dla dzieci mnie nie myliła... Zawsze czułem nosem że to szambo... Nigdy nie sledziłem i nigdy nie oglądałem...Hatfu! ::really::

Polecam:

 
Last edited:
I co niech mi jakiś kolejny debil napisze, że Breivik nie miał racji. To wina lewicy, że takie Breiviki powstają, pojawią się nowi. Właśnie przez to.
Z tego gościa stanie się albo totalna pizda, albo z nienawiści kolejny Breivik. Kult Breivika kiedyś będzie mocniejszy niż bandery na upadlinie. Zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
Na początku jawił się jako potwór ale powoli awansuje do miana proroka.
 
Do podludzi daje nie laske, która odrzuca facetów na insta ale ból dupy mizoginów w komentarzach i trochę oburzonych mizoandryczek:





Swoją drogą, jeżeli mężczyźni publicznie nie wstydzą się takich rzeczy o kobietach pisać to nic dziwnego, że mało która ich chce. I coraz bardziej zrozumiałe jest czemu nawet brzydki bidok na Tinderze więcej podrywa niż przystojniaki.
 
Nie wiem co ja przez ostatnie lata robiłem, zdawałem sobie sprawę, że jest tam jakieś szambo, ale teraz ta afera youtuberów otwiera oczy co tam się odpierdzielalo. Najgorzej z tymi dzieciakami, które dostały "wolność w necie" by rodzice mieli spokój.



 
F76egzxWYAA2qbV.jpeg
 
Back
Top