Podludzie

I co niech mi jakiś kolejny debil napisze, że Breivik nie miał racji. To wina lewicy, że takie Breiviki powstają, pojawią się nowi. Właśnie przez to.
Z tego gościa stanie się albo totalna pizda, albo z nienawiści kolejny Breivik. Kult Breivika kiedyś będzie mocniejszy niż bandery na upadlinie. Zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
Pół życia już trenuje, żeby być w formie na tą wojnę rasową. Żeby Polska była Polską.
:conorsalute:
 
I co niech mi jakiś kolejny debil napisze, że Breivik nie miał racji. To wina lewicy, że takie Breiviki powstają, pojawią się nowi. Właśnie przez to.
Z tego gościa stanie się albo totalna pizda, albo z nienawiści kolejny Breivik. Kult Breivika kiedyś będzie mocniejszy niż bandery na upadlinie. Zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
Pamiętajmy kto stoi za lewicą
images.jpeg
Jak ktoś nie załapał to niech trochę oddali i zmruży oczy:
main_27zmru_oczy_i_zaci_nij_portfel_ny_bqs1.jpg
 
Last edited:
I co niech mi jakiś kolejny debil napisze, że Breivik nie miał racji. To wina lewicy, że takie Breiviki powstają, pojawią się nowi. Właśnie przez to.
Z tego gościa stanie się albo totalna pizda, albo z nienawiści kolejny Breivik. Kult Breivika kiedyś będzie mocniejszy niż bandery na upadlinie. Zobaczycie i wspomnicie moje słowa.


Jako, że za promocję lewicy, także za lobby sprowadzania imigrantów od dziesiątek lat, stoi kapitalizm(a nawet prawicowe rządy w krajach postkolonialnych za tym drugim) to teraz rozumiemy terrorystów lewicowych i tych którzy walczą z kapitalistycznym systemem?
 
I co niech mi jakiś kolejny debil napisze, że Breivik nie miał racji. To wina lewicy, że takie Breiviki powstają, pojawią się nowi. Właśnie przez to.
Z tego gościa stanie się albo totalna pizda, albo z nienawiści kolejny Breivik. Kult Breivika kiedyś będzie mocniejszy niż bandery na upadlinie. Zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
Breivik o tym mowil ze kiedys go zrozumiemy :jjsmile:
 
Nie wiem, nie znam, ale chodzi o tego co dyktował te teksty
A ok, teraz ogarnąłem że ten jednak żyje. Nie oglądam tych gówno poranków, bo oprócz gapinskiego to same bezbeki tam siedzą. Ale na miejscu ludzi z KS bym go wyjebał z miejsca. Już oczywiście jebnal litanię gdzie przeprasza, bo wydaje mi się, że wyczuwa co się stanie
 
A ok, teraz ogarnąłem że ten jednak żyje. Nie oglądam tych gówno poranków, bo oprócz gapinskiego to same bezbeki tam siedzą. Ale na miejscu ludzi z KS bym go wyjebał z miejsca. Już oczywiście jebnal litanię gdzie przeprasza, bo wydaje mi się, że wyczuwa co się stanie
Gardzę nimi wszystkimi. Tego podziabanego kojarzę, że mi się gdzieś przewinął i oceniłem go jako debila i zupełnie nie rozumiałem jak można być takim idiotą żeby być jego wiernym widzem.
Skoro kogoś gnębią w tej aferze obecnej za sprośnego smsa do małolaty, to czym jest to mówienie o ruchaniu w dupę przez wydziabanego? A jeszcze się okazuje, że koleś ze stanowskim komentował obecną aferę. Dlatego ha tfu i niech go zgnoją
 
Gardzę nimi wszystkimi. Tego podziabanego kojarzę, że mi się gdzieś przewinął i oceniłem go jako debila i zupełnie nie rozumiałem jak można być takim idiotą żeby być jego wiernym widzem.
Skoro kogoś gnębią w tej aferze obecnej za sprośnego smsa do małolaty, to czym jest to mówienie o ruchaniu w dupę przez wydziabanego? A jeszcze się okazuje, że koleś ze stanowskim komentował obecną aferę. Dlatego ha tfu i niech go zgnoją
No i elo z nim
Screenshot_2023-10-06-12-56-40-119_com.twitter.android.jpg


Mówiłem że stano go wypierdoli
 
To żaden obrońca moralności ale dobrze, że go wyjebał. Siebie sam nie wyjebie xD
Cesarz wie najlepiej ;)



A tak poważnie, to każdy teraz właśnie takiego obrońcę moralność udaje, Stano tez, a oni wszyscy mają coś za uszami.

spider-man.gif


Zresztą, przypomniał mi się ten piękny kawaler ...

 
Last edited:
Stanowski jest jaki jest ale porównywać kiepski żart z bezpośrednimi ordynarnymi tekstami do jakichś małolat na ulicy to jest nieporozumienie.
A kto tutaj coś porównuje? Stano dobrze wiedział kto co wyprawia, a teraz robi kolejne zasięgi i nagrywa filmiki - tak działa dzisiejszy świat. Wiedzą. Milczą. Dochodzi do tragedii. Nie wiedzieli. Moralizuja.
I oczywiście Stano nie wiedział o wcześniejszej działalności tego zjeba co go zwolnił ;)
 
  • Like
Reactions: osk
Back
Top