Podludzie


Wujo sierżant w milicji a ojciec biznesmen. Plus dla Straży Pożarnej i ludziom z internetu.
Policjanci, ich przełożeni i przełożeni przełożonych oraz prokuratura do zwolnienia i pierdla za puszczenie bandyty, tuszowanie i opóźnianie.
Na pewno pomoc w wydaniu listu gończego pomogły zbliżające się wybory. Przynajmiej na coś się przydadzą.
 
Wujo sierżant w milicji a ojciec biznesmen. Plus dla Straży Pożarnej i ludziom z internetu.
Policjanci, ich przełożeni i przełożeni przełożonych oraz prokuratura do zwolnienia i pierdla za puszczenie bandyty, tuszowanie i opóźnianie.
Na pewno pomoc w wydaniu listu gończego pomogły zbliżające się wybory. Przynajmiej na coś się przydadzą.
Nieprawdopodobne jest to, ze gdyby nie przypadkowy filmik ze stopchama to temu skurwielowi by się upiekło(i tak sie upieklo). Ja podejrzewam, ze on nawet daleko nie uciekł i w Niemczech sobie siedzi. A starego to powinni zlinczować za te kłamstwa, ze jego syn nie prowadzil i był uczestnikiem. Tam powinno w huj osób stracić posady.
 


O chuju zloty. Wyobraźcie sobie, ze ja tą babke znam osobiście z czasów gastronomii. Ona byla/jest? Djem. Absolutnie nie chce tu najezdzać na dziecko z jakąś dysfunkcją(chociaz zawsze wydawalo mi sie normalne) ale ogląda się to zabawnie wiedząć, ze typiara potrafiła dzwonić z afterów po koleżankach kto może z jej synem posiedziec bo ona w melanżu...Z ojcem dziecka oczywiście nie jest. Syn nie ma na imie Brajanek tylko Teo.

Screenshot_2023-09-30-12-19-57-262_com.instagram.android.jpg

No jednak nie zawsze się udawalo, czasami afterek byl ważniejszy...
Ja wiem, ze system edukacji w szkole i generalnie cala szkoła potrzebuje reformy ale kurwa nóż mi się w kieszeni otwiera jak ktoś robi z siebie ofiare i jeszcze przy tym wykorzystuje dziecko...
 
View attachment 79409
No jednak nie zawsze się udawalo, czasami afterek byl ważniejszy...
Ja wiem, ze system edukacji w szkole i generalnie cala szkoła potrzebuje reformy ale kurwa nóż mi się w kieszeni otwiera jak ktoś robi z siebie ofiare i jeszcze przy tym wykorzystuje dziecko...
Nie znam jej i pewnie nie powinno się po krótkim filmiku oceniać, ale już po kilku sekundach tego co mówi i jak mówi, nie dziwi mnie, że dziecko ma problemy z zachowaniem.
 
Back
Top