Podludzie

A no to od lat działa często w obie strony. Bo ilu facetów się zaczęło zakochiwać w koleżance z którą sypialo. Albo zamieniało się to w bolesne friend zone.
Tylko że wtedy facet jest biedny a kobieta zła.

Gdy kobietę spotyka to samo - to nie facet jest zły ale też kobieta. Kompletnie niemoralna logika.


Tak samo ta historia. Facet zachował się jak typowa kurwa: ruchał łaskę i zaczął manipulować nią by wyciągnąć z tego hajs.
Większego przykładu bycia kurwa się nie da znaleźć.

I co w komentarzach?
A no to ona jest kurwa a nie on xd
Dlaczego on nie jest kurwa? A bo według tej logiki facet może wszystko i zawsze będzie moralnie usprawiedliwiony. Bo kobieta zawsze jest kurwa. Bo jest kobietą. Proste? Proste.

I wy mówicie że nie jesteście mizoginami xd

Przeciez to jest wręcz patologiczne. Czyli typ który rucha laske i rozkochuje DLA PIENIEDZY to nie kuewa ale laska która da mu się wykorzystac, zmanipulować to KURWa?

Przecież tego patologicznego myślenia nie da się obronić. Mentalność muzułmanina.

Jak wam zgwałcą córkę na imprezie, to też powiecie że to kurwa?


Czyli jeżeli laska wykorzysta faceta swoim seksem, uczuciami - by go niszczyć, wyciągnąć hajs z niego, to głupia kurwa i godnym pogardy będzie ten koleś wykorzystany, a nie laska?

Tak wychodzi z tej logiki.

Abstrahuje od tego że laska jest głupia k pusta.
 
Jezu oddaj mi te minuty które straciłem na słuchaniu tego pustaka.
Ostrzeżenie przed oszustem z tindera, który obmyślił chytry plan na dymaniu jej przez parę miesięcy, sprawienie że się w nim zakocha, po czym przeszedl do finalizacji planu... wyłudzenia tysiąca zł. Geniusz zbrodni!!! Oszust stulecia powinien zgnić w pierdlu!!! Jedziesz z nim skorpionico!!!


Ale tu nie ma znaczenia czy on to robił by wyłudzić od niej hajs od początku. Raczej nie. Ale wykorzystał gdy się dało. Jest zwykłą kurwa.
 
Nie no kurwa, ona ma zasady i jest bardzo selektywna w wyborach dlatego po pół roku pierdolenia się z gościem zaczęła z nim rozmawiać.
Ile takich kurew chodzi po świecie i okłamuje dobrych chłopaków a nawet rodzi im dzieci?
Typowa postępowa - ruchać, jebać, nic się nie bać

Edit: przecinek może nawet lepiej gdyby był po "Nie no"


A w czym ona go okłamała? I czemu typa który zachowal się jak kurwa nazywasz do tym chłopakiem?
 
Dla mnie ludzie którzy takie kobiety :
Screenshot_2023-09-28-14-41-33-349_com.facebook.lite.jpg



Zrównują z normalnymi, którym przez całe życie zdarzało się uprawiać seks nie związkowy to podludzie. Zwłaszcza że obrażają wiele kobiet facetów z cohones i własnych od kurew w tym momencie. Bo jeżeli nie dostałeś jej jako krwawiącej dziewicy to nie możesz wiedzieć czy spala tylko z kimś w związku. A nawet jako dziewica najprawdopodobniej eksperymentowała seksualnie już. Nie mówię o userach którzy mają po 50 lat, bo w tym pokoleniu serio wieje kobiet było tak wytresowanych że do łóżka można iść raz i się trzeba zaraz żenić bo inaczej kurwa.
 


O chuju zloty. Wyobraźcie sobie, ze ja tą babke znam osobiście z czasów gastronomii. Ona byla/jest? Djem. Absolutnie nie chce tu najezdzać na dziecko z jakąś dysfunkcją(chociaz zawsze wydawalo mi sie normalne) ale ogląda się to zabawnie wiedząć, ze typiara potrafiła dzwonić z afterów po koleżankach kto może z jej synem posiedziec bo ona w melanżu...Z ojcem dziecka oczywiście nie jest. Syn nie ma na imie Brajanek tylko Teo.
 
Last edited:


O chuju zloty. Wyobraźcie sobie, ze ja tą babke znam osobiście z czasów gastronomii. Ona byla/jest? Djem. Absolutnie nie chce tu najezdzać na dziecko z jakąś dysfunkcją ale ogląda się to zabawnie wiedząć, ze typiara potrafiła dzwonić z afterów po koleżankach kto może z jej synem posiedziec bo ona w melanżu...Z ojcem dziecka oczywiście nie jest. Syn nie ma na imie Brajanek tylko Teo.

No cóż w końcu świat zatoczy koło i wyjdzie że pas to najlepsze lekarstwo. Mamusi też by się zdało.
:roberteyeblinking:
 


O chuju zloty. Wyobraźcie sobie, ze ja tą babke znam osobiście z czasów gastronomii. Ona byla/jest? Djem. Absolutnie nie chce tu najezdzać na dziecko z jakąś dysfunkcją ale ogląda się to zabawnie wiedząć, ze typiara potrafiła dzwonić z afterów po koleżankach kto może z jej synem posiedziec bo ona w melanżu...Z ojcem dziecka oczywiście nie jest. Syn nie ma na imie Brajanek tylko Teo.

A wystarczyło matkę umieścić w psychiatryku. Uprzednio, przed rozwarciem krocza
 


O chuju zloty. Wyobraźcie sobie, ze ja tą babke znam osobiście z czasów gastronomii. Ona byla/jest? Djem. Absolutnie nie chce tu najezdzać na dziecko z jakąś dysfunkcją(chociaz zawsze wydawalo mi sie normalne) ale ogląda się to zabawnie wiedząć, ze typiara potrafiła dzwonić z afterów po koleżankach kto może z jej synem posiedziec bo ona w melanżu...Z ojcem dziecka oczywiście nie jest. Syn nie ma na imie Brajanek tylko Teo.

Tyle Ci powiem - rodzice niektórzy są jebnięci. Uczennica wrzuca do sieci, że nauczycielka to szmata. Wzywa się matkę dziewczyny, a ta najeżdża, że ta nauczycielka prześladuje jej córkę i wyzywać ją zaczyna. Inna matka która co tydzień przyłazi do szkoły by opierdalać nauczycieli, że jej dziecko ma złe oceny i to jest ich wina. Ogółem to jest 10% rodziców, ale takich, że robią krzywdę własnym dzieciom
 
Faceci to jednak szmaty i kurwy , byle ćpunka chce się z nimi ruchać to muszą się nadziać, najgorszy sort wyruchaja. Tak, mówię o aferze gonciarza, którego teraz jadą narkomanki które ruchał.
 
Back
Top