Podludzie

I oby takich wyroków więcej. Tylko liczyć żeby im tam ładnie dupska zmielili w tym pierdlu. Małpy silne tylko w stadzie pamiętajcie rodacy.
True.
Będzie zaraz, że bronię gwałcicieli, ale chuj tam... :boystop:

Abstrahując już od tego konkretnego przypadku i ogólnej niechęci do śniadych osobników.

Zdemonizowany do granic możliwości przez kobiece/feministyczne lobby - gwałt, to w rzeczywistości nic innego jak niechciany, wymuszony seks. Czasami można jednak odnieść wrażenie, że jest to przestępstwo przez wielu stawiane na równi albo wręcz nawet wyżej od morderstwa i innych ciężkich przestępstw, co jest oczywistym idiotyzmem.
Gwałt w hierarchii przestępstw powinien stać niżej, niż trwałe uszkodzenie/okaleczenie ciała, typu: oblanie kwasem, odcięcie kończyny itp., a co dopiero na równi z zaciupaniem kogoś.
Uważam, że karanie za to konkretne przestępstwo horrendalnymi wyrokami jak powyżej, to nic innego, jak kara nieadekwatna do popełnionego czynu. To jest przestępstwo na max. 10-15 lat, a nie jakieś chore wyroki na poziomie tych za ww. morderstwo czy inne bardzo ciężkie przewinienia, ku uciesze feministek.

Wyobrażacie sobie sytuację, że jakaś zgraja kobiet napada Was, gwałci i w rezultacie dostaje za to 40 lat więzienia? Przecież to absurd.
No bo w jaki niby sposób Wy na tym ucierpieliście poza uczuciem dyskomfortu, jakąś tam traumą (wątpię xD), siniakami czy zadrapaniami? Max. tydzień rekonwalescencji i jesteście "good to go".
Gdyby wyjąć z tego wszystkiego ruchanie, to dostałyby pewnie zawiasy albo rok pozbawienia wolności za napaść, co jest absolutnie kuriozalne, bo oznacza, że sam niechciany seks podnosi wyrok o kilka dekad. xD
Ty nie bronisz gwałcicieli. Ty po prostu totalnie nie rozumiesz tego zagadnienia, chłopie. To, jaki ślad na psychice zostawi taki czyn zależne jest od wielu czynników, min od poziomu wrażliwości danej osoby. Jeśli uważasz, że można tutaj wszystko zmierzyć jedną miarą, to nie mam dobrych wieści. Brakuje Ci elementarnej wiedzy o świecie. A zabierasz się za kategoryzowanie poważnych rzeczy. Litości..

Jesteś gościu pozbawiony empatii
 
Jasne, jasne. Niczego to nie dowodzi. Udawajmy, że nic się nie dzieje. Później tylko każdy oburzony i zdziwiony, że pedofile co raz śmielej sobie wyciągają swoje rączki.
Akurat udawanie, że nic się nie dzieje to domena katolików.

Wiadomo, że w przypadku adopcji przez osoby homo powinno być dużo więcej formalności i badań psychiatrycznych.

https://www.rp.pl/dobra-osobiste/ar...a-gwalt-w-osrodku-prowadzonym-przez-zakonnice zakazać domów dziecka
 
Akurat udawanie, że nic się nie dzieje to domena katolików.

Wiadomo, że w przypadku adopcji przez osoby homo powinno być dużo więcej formalności i badań psychiatrycznych.

https://www.rp.pl/dobra-osobiste/ar...a-gwalt-w-osrodku-prowadzonym-przez-zakonnice zakazać domów dziecka
Jakiś zbok na oczach całego świata przykłada niemowlę do swojego suta i zmusza je do ssania go i lizania bo to sprawia mu przyjemność i... nic.

W takim razie musisz być dobrym katolikiem :mamed:
 
Jakiś zbok na oczach całego świata przykłada niemowlę do swojego suta i zmusza je do ssania go i lizania bo to sprawia mu przyjemność i... nic.

W takim razie musisz być dobrym katolikiem :mamed:
Zbok i psychol który dawno powinien być odizolowany od społeczeństwa.

Teraz na podstawie jednego zjeba (chociaż w grupie lgbtweertyy znajdziesz sporo więcej ludzi chorych psychicznie niż jeden) chcesz rozciągnąć to na całą grupę ludzi? Jak w tę stronę pójdziemy to wszyscy mamy przejebane xD
 
Akurat udawanie, że nic się nie dzieje to domena katolików.

Wiadomo, że w przypadku adopcji przez osoby homo powinno być dużo więcej formalności i badań psychiatrycznych.

https://www.rp.pl/dobra-osobiste/ar...a-gwalt-w-osrodku-prowadzonym-przez-zakonnice zakazać domów dziecka
Tego typu ośrodki to relikty przełomu 19 i 20 wieku i oczywistym jest, że będą rodziły patologię. Oczywistym jest także, że aberracją jest oddawanie dzieci pedałom.
 
Tego typu ośrodki to relikty przełomu 19 i 20 wieku i oczywistym jest, że będą rodziły patologię. Oczywistym jest także, że aberracją jest oddawanie dzieci pedałom.
Wtedy o ile dobrze pamiętam była dyskusja co jest lepsze dla dziecka zostawienie w bidulu czy adopcja do pary homoseksualnej. Nie mam pojęcia jak to wypada w ogólnym ujęciu więc teraz bym się nie określił co jest lepsze. Tylko rozciąganie zachowania jednego chorego psychicznie na całość jest po prostu głupota.

Teraz w modzie u niektórych bogatych zjebow jest adopcja czarnych chłopców i robienie z nich dziewczyn co nie znaczy, że bogate rodziny nagle są jedną z gorszych opcji.
 
Wtedy o ile dobrze pamiętam była dyskusja co jest lepsze dla dziecka zostawienie w bidulu czy adopcja do pary homoseksualnej. Nie mam pojęcia jak to wypada w ogólnym ujęciu więc teraz bym się nie określił co jest lepsze. Tylko rozciąganie zachowania jednego chorego psychicznie na całość jest po prostu głupota.

Teraz w modzie u niektórych bogatych zjebow jest adopcja czarnych chłopców i robienie z nich dziewczyn co nie znaczy, że bogate rodziny nagle są jedną z gorszych opcji.
Nagle na prawie całym świecie wszyscy chorzy psychicznie na lbgtyzm?

:beczka:
 
To akurat była odpowiedź na Twoje rozciąganie. Absolutnie nie myślę, że wszyscy katolicy bronią pedofili księży tak samo nie jest, że każdy ksiądz to pedofil.
Rozciągnąłeś też jeden przypadek znęcania na pozostałe domy dziecka i ludzi w nich pracujących :fjedzia:

Poza tym, co jest złego w rozciąganiu zachowań pedofilskich na całą grupę pedofili? Nie rozumiem :mamed:
 
Rozciągnąłeś też jeden przypadek znęcania na pozostałe domy dziecka i ludzi w nich pracujących :fjedzia:

Poza tym, co jest złego w rozciąganiu zachowań pedofilskich na całą grupę pedofili? Nie rozumiem :mamed:
Widzę, że dużo rzeczy nie rozumiesz. Rozciąganie było celowym zabiegiem,bo ty to zrobiłeś. Przez chwilę chciałem jeszcze wrzucić przypadek dla rodziny hetero która adoptowała dziecko i dla rodziny hetero która była zwykłymi rodzicami i dopisać, że trzeba zakazać dzieci.

Ale w tym temacie nie ma absolutnie sensu z Tobą pisać.
 
Widzę, że dużo rzeczy nie rozumiesz. Rozciąganie było celowym zabiegiem,bo ty to zrobiłeś. Przez chwilę chciałem jeszcze wrzucić przypadek dla rodziny hetero która adoptowała dziecko i dla rodziny hetero która była zwykłymi rodzicami i dopisać, że trzeba zakazać dzieci.

Ale w tym temacie nie ma absolutnie sensu z Tobą pisać.
Ale to Ty pierwszy rozciągnąłeś zachowania patologiczne na pozostałe domy dziecka jeszcze w tej poprzedniej dyskusji, kiedyś.

Sorry, jak Pana szanownego uraziłem, chciałem pożartować z rana ale skoro nie ma sensu ze mną pisać to nie ma. Jak nie rozumiem to nie rozumiem, wiadomo, ja nie taki oświecony.
 
Ale to Ty pierwszy rozciągnąłeś zachowania patologiczne na pozostałe domy dziecka jeszcze w tej poprzedniej dyskusji, kiedyś.

Sorry, jak Pana szanownego uraziłem, chciałem pożartować z rana ale skoro nie ma sensu ze mną pisać to nie ma. Jak nie rozumiem to nie rozumiem, wiadomo, ja nie taki oświecony.
Nie chcę mi się wracać do tamtego tematu ale czy tam nie byłem zapytany o osobiste doświadczenia z ludźmi z domu dziecka?

Nie uraziłeś i nic z "oświeceniem" nie ma wspólnego. Po prostu za duża różnica zdań i tyle. Żartu nie wyłapałem więc może tutaj leżała wina.
 
Jebać pis i godzinę W
F2e37YuWUAAGgpv.jpeg
 
Neil do podludzi. Zawsze mnie wkurwiał bufon, dobrze go Gad zaorał.

 
Back
Top