Podludzie

Kurwa jesli to wszystko prawda

 
Kurwa jesli to wszystko prawda

Kurwa jeśli to Onet
 


odsluchajcie. Jakby mi ktoś w mojej firmie zaczal ubliżać, stwarzać presję i jebać smsami i wiadomościami głosowymi non stop to bym mu urwał głowę i zakończył współpracę w sposób dynamiczny. Ludzie dają się jebac z każdej strony…conajmniej dla mnie niepojęte.
 


odsluchajcie. Jakby mi ktoś w mojej firmie zaczal ubliżać, stwarzać presję i jebać smsami i wiadomościami głosowymi non stop to bym mu urwał głowę i zakończył współpracę w sposób dynamiczny. Ludzie dają się jebac z każdej strony…conajmniej dla mnie niepojęte.


To jest takie gadanie. Jak masz poduszkę finansową to możesz z dnia na dzień zostawić pracę. Nie każdy ma poduszkę finansową, a często ludzie mają rodziny i zobowiązania.
 
Pierdolisz głupoty. Pozdrawiam
Dokładnie tak, wystarczy chcieć coś zmienić. Wiem po sobie i kilku znajomych z poprzednich firm, które w pewnym momencie zaczęły lecieć w chuja. Jak komuś brakuje trochę odwagi i samozaparcia do zmian to będzie tkwił w szambie co prędzej czy później odbije się na jego zdrowiu fizycznym i psychicznym, a dodatkowo na atmosferze w domu.
 
F2nm6v-XAAA9vg0.jpeg
 
Back
Top