Podludzie

Są jakieś dowody na to ?czy to poprostu ciąg dalszy najeżdżania na kościół środowisk lewicowych?
No, to już każdy sam może sobie odpowiedzieć. Dla mnie nikt nie musi ich najeżdżać, bo sami się orają wręcz strasznie. I są wręcz gorsi od naszej klasy politycznej.

Ja mogę to wszystko uznać za bezsprzeczne dowody na już totalny upadek tej instytucji i autorytetu tego człowieka, ty z kolei za bezpardonowy atak -- tak właśnie uznali ziobrzyści, kempa czy pinokio.

Co kto woli.
 
Są jakieś dowody na to ?czy to poprostu ciąg dalszy najeżdżania na kościół środowisk lewicowych?
Wiarygodni "dziennikarze" z WSI/TVN i powoływanie się na stare Ubeckie mordy. Prawdziwe rzetelne dziennikarstwo XD
Coś pewnie jest na rzeczy to nie pierwsza afera kościelna. Sam znam księdza który ma 2 dzieci.
Jak dla mnie prosta medialna kontra na aferę w Pedofilii Obywatelskiej. Wybory idą muszą grzać i dzielić ludzi.
 
No, to już każdy sam może sobie odpowiedzieć. Dla mnie nikt nie musi ich najeżdżać, bo sami się orają wręcz strasznie. I są wręcz gorsi od naszej klasy politycznej.

Ja mogę to wszystko uznać za bezsprzeczne dowody na już totalny upadek tej instytucji i autorytetu tego człowieka, ty z kolei za bezpardonowy atak -- tak właśnie uznali ziobrzyści, kempa czy pinokio.

Co kto woli.

Ta banda pedofili to dawno do zaorania jest.
 
Najlepiej chyba oddać głos episkopatowi odnośnie tych rewelacji zamiast skupiać się na opozycji i zmieniać temat. Rzecznik episkopatu, Ks. Leszek Gęsiak, oddał głos koordynatorowi
ds. ochrony dzieci i młodzieży o. Adamowi Żakowi oraz kierownikowi biura delegata KEP ds. ochrony dzieci i młodzieży ks. Piotru Studnickiemu.

"Dziś bez wątpienia mamy o wiele większą społeczną świadomość skutków wykorzystania seksualnego, a w Kościele wypracowane procedury oraz sposoby reagowania i pomocy" - napisali duchowni.

"Natomiast ustalenie roli oraz sprawiedliwa ocena decyzji i działań ordynariusza archidiecezji krakowskiej Karola Wojtyły, a także uczciwe wyjaśnienie zarzutów wobec kard. Adama Sapiehy, wymaga dalszych badań archiwalnych" - podkreślili.

Czyli grzeczniutko, asekuracja pełną gębą. Żadnej buty. Niemal jak przyznanie się do winy.
 
rozjebał Afrykę durnymi zakazami.
Przez Papieżem była rozjebana i po Papieżu jest rozjebana. Jakie on miał zakazy? Nie cudzołóż? Nie zabijaj? Czcij ojca swego i matkę swoją?

Czy to on wprowadził przepisy, że np. export nieprzetworzonej kawy do UE ma 0% podatku, a im bardziej przetworzona tym stawka rośnie do takich rozmiarów, że nie opłaca się w Afryce palić, mielić i paczkować kawy na eksport? To on sprawił że producenci/przetwórcy kawy to europejskie kraje gdzie jedno ziarenko niebwyrosło? I taniej jest surowe ziarno wysłać do Europy, przerobić, zapaczkować i odesłać, niż to wszystko w Afryce zrobić, tylko wysłać w drugą stronę?

Czy to Papa wprowadził na Czarny Ląd wielkie koncerny które łupią bogactwa Afryki?

Czy to Papa sprzedawał broń, destabilizował kraje afrykańskie?

To on sprowadził rzesze uchodźców którym wygodniej jest spać na ulicach Mediolanu czy Paryża niż żyć w ojczystym kraju?

Nie bronię Papieża bo nie jestem w temacie, ale dziwię się że takie newsy publikuje telewizja od urodzin Hitlera. Dziwię się też, że głęboka komuna, dla której był wrogiem nr1, mając swoje służby i współpracując z innymi służbami, na Ojca Świętego nic nie miała, a teraz jakiś reportażyna czy dziunia od mikrofonu wynajduje takie rewelacje.
 
Dziwię się też, że głęboka komuna, dla której był wrogiem nr1, mając swoje służby i współpracując z innymi służbami, na Ojca Świętego nic nie miała, a teraz jakiś reportażyna czy dziunia od mikrofonu wynajduje takie rewelacje.
Ale to nie są nowe rewelacje od lat o tym słychać tylko wcześniej nikt tego nie tykał. Zresztą teraz też to nic nie zmieni, zwolennicy nie uwierzą, przeciwnicy utwierdzą się w przekonaniach. Za jakiś czas wszyscy to będą mieli gdzieś.
Co do komuny to zauważ, że ogólnie jakoś pedofilii w kościele się nie czepiała, czyli idąc tym tokiem rozumowania nie było pedofilii?
Przecież część tych informacji jest na podstawie archiwów kościelnych nie SB.
 
Last edited:
Przez Papieżem była rozjebana i po Papieżu jest rozjebana. Jakie on miał zakazy? Nie cudzołóż? Nie zabijaj? Czcij ojca swego i matkę swoją?

Czy to on wprowadził przepisy, że np. export nieprzetworzonej kawy do UE ma 0% podatku, a im bardziej przetworzona tym stawka rośnie do takich rozmiarów, że nie opłaca się w Afryce palić, mielić i paczkować kawy na eksport? To on sprawił że producenci/przetwórcy kawy to europejskie kraje gdzie jedno ziarenko niebwyrosło? I taniej jest surowe ziarno wysłać do Europy, przerobić, zapaczkować i odesłać, niż to wszystko w Afryce zrobić, tylko wysłać w drugą stronę?

Czy to Papa wprowadził na Czarny Ląd wielkie koncerny które łupią bogactwa Afryki?

Czy to Papa sprzedawał broń, destabilizował kraje afrykańskie?

To on sprowadził rzesze uchodźców którym wygodniej jest spać na ulicach Mediolanu czy Paryża niż żyć w ojczystym kraju?

Nie bronię Papieża bo nie jestem w temacie, ale dziwię się że takie newsy publikuje telewizja od urodzin Hitlera. Dziwię się też, że głęboka komuna, dla której był wrogiem nr1, mając swoje służby i współpracując z innymi służbami, na Ojca Świętego nic nie miała, a teraz jakiś reportażyna czy dziunia od mikrofonu wynajduje takie rewelacje.
Z katolami z zasady nie dyskutuje dlatego podsune tylko jedno hasło do wpisania w google "Dziwisz pedofil". Przez lata najbliższy przydupas tego tzw ojca świętego też lubił zabawiać się z dziećmi a przez lata tuszował wybryki w Krakowie i okolicach. Z poznańskiego podwórka to przypomnę tylko abp Petz. I nie było to kiedy Wojtyła był już pudrowanym warzywem. Petza nie ukarano tylko w zasadzie odesłano na emeryturę... To nie był szeregowy klecha więc sprawa musiała być też głośna w ich szeregach do dyrekcji włącznie. Szczytem naiwności są twierdzenia "nic nie wiedziałem". Mowa o dorosłych ludziach czy nieświadomych dzieciach w przedszkolu? Bynajmniej nie mam zamiaru wchodzić w dyskusję z wyznawcami obmierzłej mi instytucji. Ostatnie pytanie to tylko figura i nie oczekuje odpowiedzi.
Druga sprawa że jeszcze za komuny dużo ludzi wiedziało o dewiatach w czarnych kieckach ale panowała zmowa milczenia. Jako dzieciak zanim zerwałem wszelkie kontakty z kk chodziłem na religię. Wtedy nie docierało do mnie o co chodzi ale matka przestrzegała mnie żeby unikać jakiegokolwiek kontaktu z pewnym księdzem, czyli po przemyśleniu dużo ludzi wiedziało i nikt nie odważył się rozpocząć awantury.
 
Z katolami z zasady nie dyskutuje dlatego podsune tylko jedno hasło do wpisania w google "Dziwisz pedofil". Przez lata najbliższy przydupas tego tzw ojca świętego też lubił zabawiać się z dziećmi a przez lata tuszował wybryki w Krakowie i okolicach. Z poznańskiego podwórka to przypomnę tylko abp Petz. I nie było to kiedy Wojtyła był już pudrowanym warzywem. Petza nie ukarano tylko w zasadzie odesłano na emeryturę... To nie był szeregowy klecha więc sprawa musiała być też głośna w ich szeregach do dyrekcji włącznie. Szczytem naiwności są twierdzenia "nic nie wiedziałem". Mowa o dorosłych ludziach czy nieświadomych dzieciach w przedszkolu? Bynajmniej nie mam zamiaru wchodzić w dyskusję z wyznawcami obmierzłej mi instytucji. Ostatnie pytanie to tylko figura i nie oczekuje odpowiedzi.
Druga sprawa że jeszcze za komuny dużo ludzi wiedziało o dewiatach w czarnych kieckach ale panowała zmowa milczenia. Jako dzieciak zanim zerwałem wszelkie kontakty z kk chodziłem na religię. Wtedy nie docierało do mnie o co chodzi ale matka przestrzegała mnie żeby unikać jakiegokolwiek kontaktu z pewnym księdzem, czyli po przemyśleniu dużo ludzi wiedziało i nikt nie odważył się rozpocząć awantury.
Tak nie było.

:korwinlaugh:
 
Robienie z kogoś świętego, szukanie cudów i uleczeń jakich podobno dokonał, do tego tworzenie świętych relikwii z jego krwi albo paznokci, to jest średniowiecze. Do tego dochodzi folklor: pomniki, papież z zapałek, z muszelek, święte obrazki. Nie dziwię się, że dla młodzieży JP2 staje się memem, to wina kościoła i polityki (która również się na nim chamsko wozi).
Ale ta konkretna akcja dot. krycia przez Wojtyłę pedofilów opiera się na dobrze znanych historykom dokumentach, to, że nikt nie robił z tego afery wynika z faktu, że nie można tych dowodów zweryfikować. Do zrobienia afery to wystarczy, ale do np. książki naukowej to za mało.
 
I jak ty kurwo niemyta rozwiązujesz kwestie pomówień i fałszywych oskarżeń?
Fq3CYjJX0AIHliy.jpeg
 
Back
Top