Podludzie

Mocno rozmył, a w sumie nawet zanikł szacunek czy jakiś autorytet przed starszymi. Teraz smarki myślą, że im wszystko wolno, a kiedyś byś płaskiego na twarz wyłapał za pyskowanie i od razu przypomniał sobie jak się mówi "dzień dobry" na klklatce.
Dosyć niedawno miałem ,,przyjemność" być w takiej sytuacji. Mieszkam teraz w Poznaniu i podczas pewnych odwiedzin swojej chaty rodzinnej 10 letni brachol poskarżył mi się, że go grupka skurwiałej gimbazy, wyzywa, karze mu spierdalać z boiska itd. Dobrze sie złożyło bo te kurwy siedziały akurat w parku niedaleko mojej chaty. Wziąłem brachola i powiedziałem, żeby wskazał mi tych śmieci palcem, jak takie kurwa rzeczy bez wartości. Skończyło się tak, że jednego gnoja poszarpałem za szmaty a reszcie zakomunikowałem, że jeszcze jedna taka historia i im rozkurwie łby. Matka mówi, że od tamtej pory tej popapranej chujozy nawet w ogóle nie widać w okolicach.
To jest kurwa straszny problem z tymi młodocianymi debilami. Nie mają bata nad sobą, wszystko mają na tacy, zero obowiązków, naoglądają sie tych gówien w necie, jak coś odjebią to jest ,,jak to? ale, ze moje dziecko?niemożliwe" i zaś fifa rafa, leją młodszych i starszych najebanych w kilku, wszystko oczywiście nagrane, żeby później pochwalić się w szkole jacy to oni nie są twardzi i gangsterscy a są zwykłymi rozpieszczonymi kurwami. Jakby wiedzieli, że na chacie po chorej akcji czeka na nich ojciec z kablem od grzałki to następnym razem... nastepnego razu by nie było.
 
Back
Top