Podludzie

Przejrzałem jedną stronę. Odruch wymiotny.
Jasny CH*j..
 
  • Like
Reactions: jut
Nie wiem czy to tu najlepiej pasi ale co tam:
:juanlaugh:

Billie Beever, która występuje w filmach dla dorosłych, podzieliła się w filmiku na TikToku frustracją na temat mężczyzn. Kobieta, która jest także samotną mamą, marzy o znalezieniu miłości. Z powodu pracy mężczyźni traktują ją jednak jak zabawkę. "Możesz być kochanką, a nie żoną" - twierdzą.

Australijska gwiazda filmów dla dorosłych jest oburzona podejściem mężczyzn do jej osoby.


1678206649445.png


któryś chętny zaopiekować się zaradną samicą?
 
Nie wiem czy to tu najlepiej pasi ale co tam:
:juanlaugh:

Billie Beever, która występuje w filmach dla dorosłych, podzieliła się w filmiku na TikToku frustracją na temat mężczyzn. Kobieta, która jest także samotną mamą, marzy o znalezieniu miłości. Z powodu pracy mężczyźni traktują ją jednak jak zabawkę. "Możesz być kochanką, a nie żoną" - twierdzą.

Australijska gwiazda filmów dla dorosłych jest oburzona podejściem mężczyzn do jej osoby.


View attachment 58520

któryś chętny zaopiekować się zaradną samicą?
O nie kobieta ponosi konsekwencje swoich decyzji. Ale jak zawsze to wina mężczyzn.
 
1678288345953.png

Deutsche Welle to niemiecki odpowiednik Sputnika

CIekawe ile osób rocznie ginie przez handlarzy ludźmi tylko dlatego, że Niemcy i Holandia to burdel Europy i trzeba ściągać "żywy towar" do burdeli za wszelką cenę, a ze po drodze ktoś zginie to wliczone w koszta.
Ile osób zostało oszukanych przez przemytników przez politykę Merkel...

Już nie wspominając o tym, że Strażnicy Graniczni znajdowali ciała przy granicy między innymi Azjatów grubo przed kryzysem, ale oni nie klikają się tak dobrze jak Arabowie...
 
Są jakieś dowody na to ?czy to poprostu ciąg dalszy najeżdżania na kościół środowisk lewicowych?
Są i to od dawna tylko do tej pory raczej bali się tego ruszać. Co zabawne nawet w archiwach kościelnych były dowody, a kościół był tak pewny siebie, że tego specjalnie nie ukrywał. Dopiero ostatnio utajnili. Aha żeby nie było, reportażu nie oglądałem więc nie wiem o czym tam dokładnie mówili i jakie dowody przedstawiali.
 
Back
Top