Podludzie

Dla takich ludzi eutanazja powinna być obowiązkowa. Soy boy lvl 100
Oj nie. Ja bym go wysłał na wycieczkę do tych dzielnic gdzie są tak mocno przez niego uwielbiani ludzie. Ciekawe czy po takim przeżyciu dalej byłby taką pizdą.
 
Feminizm jest pojebany.
Kiedyś świetny tenisista i nr1 tenisa Mcenroe był linczowany za to, ze powiedział prawdę.

A serena przegrała z 203 w rankingu chlopem. A, zeby było śmieszniej chłop wyszedł po grze w golfa i po browarach xd.




Jaki kompleks Boga i przerost ego musi mieć taka @#$*a żeby komuś mówić jak się ma czuć.
 
Last edited:
Wprowadź zakaz
popieraj go
miej pretensje, że ludzie są zwalniani:
no oczywiste, że nie będą zwalniani pracownicy :korwinlaugh:

Razem i lewica jest tak popierdolone, ze czasami się zastanawiam czy to nie sa partie, które ktoś specjalnie finansuje zeby sovie oddzielić ziarno od plew. Ich ruchy pokazują jakby zupełnie nie znali mechanizmów działania współczesnego świata.
:brainoverload:
 
Sprawdź tego typa

Aż dziw bierze skąd tacy ludzie się biorą. Ja rozumiem mieć jakieś swoje przekonania, ale pierfolenie, że aresztowanie powinno być mniej agresywne gdy było przeprowadzone i tak w sposób pscyfistycxny... typa w związku z tą bronią przy pasie powinni.... jednak pewnie z powody pewnego ruchu i możliwości zamieszek tego nie zrobili.... bo jak zwykle byłyby protesty w imię biednego prześladowanego przykładnego obywatela. Gdzie my żyjemy, że tyle ..... staje w obronie takich ludzi i to bezinteresownie. Czy naprawdę te media/socjale tak wyprały młodym głowę? Chyba tak skoro nawet u Nas nastki leżały dla słusznej sprawy...tak te, pewnie społecznie najbardziej uciśnione... każdy krytyk i krytyczka zatrzymań policji zwłaszcza w Ameryce gdzie sporo osób posiada broń powinien przejść poniższe szkolenie żeby dotarło do tych ludzi, że proszenie nic nieda oprócz pogrzebu...
 
Fp_fFn8XgAA1iyr.jpeg
 

Jak zwykle tradycyjna rodzina, czarnuch i głupia biała cipa co chciała być nowoczesna jest pazerna na pieniądze, ciekawe jak się będzie przed mamusią pewnie jebniętą lewaczką tłumaczyła, pewnie, że Jimi czy jak mu tam jest trochę porywczy. Ehhh te głupie białe cipy wcale mi ich nie żal.
:beczka:


Na pal skurwysyna
ogolić kurwę na łyso
:juanlaugh:
 
Last edited:
:antonio:

Marta, trzymamy kciuki, żebyś znalazła REAL LOVE. Walcz o miłość jak walczysz w oktagonie! Niech twój kolejnyt związek nie będzie chwilową przygodą jak autokar raperów, a komfortową prywatną limuzyną na lata.
Chyba wiem kto to pisał..:boystop:
 
Back
Top