Pożegnanie z forum

Przecież wiadomo,że tak naprawde wcale nie chce opuszczać tego forum. Wy chyba naprawde nie rozumiecie, że to konieczność
 
kaczka, Tobie się naprawdę nudzi. W takim razie w imieniu forum - dziękuję za Twój spam, byłeś motorem napędowym forum! Cieszysz się?



Lecz się człowieku.
 
@up



Calo - kaczka sie przyznał w Hyde parku.

To jak piszesz niepoważnie, to używasz innego języka, zrozumiałego tylko w gronie twoich rówieśników?


Ja tam mam więcej niż 10-15,a też nie rozumiem, jak można tak pokemonić.
 
duck_hunt.jpg
 
Kaczka nie przeginaj. Zostało Ci kilka godzin na forum, a Ty straszysz użytkownika. Chyba przerwa od forum dobrze Ci zrobi.



EDYTA: Usunąłem i jego.
 
Cenzura widać bacznie obserwuje ;-) Spoko, nie bedę przeginał.



To nie było straszenie, tylko ostrzeżenie. Edit: Dzięki
 
Mój obrazek ma ukryte przesłanie. Jedna kaczka dała sie zestrzelić a w tym czasie druga rozpoczyna sówj lot ku niebios! Wiecie co to oznacza:>?
 
dbgoku14 napisał dośc trafne pytanie

Skoro chcesz odejść to na co czekasz ? I po co ten temat, co chciałeś nim osiągnąć ?


Chcesz odejśc to odchodź, po chuj zakładasz taki temat? I po chuj nas o tym informujesz? Przecież to nikogo nie interesuje, jeden user mniej, jeden więcej, to standard.
 
Mimo, że drób pojawił się ~2m-ce przede Mną to nie byłem wtedy tak aktywny żeby spotkały Mnie jakieś nieprzyjemności związane z jego obecnością na forum albo jego alter kontami. Mimo to tacy użytkownicy są potrzebni bo napędzają liczbę odwiedzin, a czasem są też pożyteczni. A niektórych nawet ciekawi: "Co ten kaczor znów odje*ie?". Mi jakoś specjalnie nie przeszkadzał ale jak ma to mu może nawet uratować egzystencję w świecie realnym to lepiej aby odszedł...



Bardziej martwi Mnie, że znajdą się naśladowcy...
 
...Wy chyba naprawde nie rozumiecie, że to konieczność



My od dawna to rozumiemy, cieszymy się że w końcu i Ty zdałeś sobie z tego sprawę, więc skoro mamy już wspólne zdanie na ten temat możesz s...



...sobie pójśc.
 
przeczytałem praktycznie wszystkie posty w tym temacie (chyba jestem nienormalny) i dalej nie wiem dlaczego kaczor odchodzi?
 
mysle tak jak niektorzy, ze ta cala spiewka z psychlogiem to sciema, i kaczy chcac ominac pojazdy zacznie zabawe na nowym nicku



jkabym chcial zerwac z forum to po prostu bym przestal wchodzic, haslo zmienil na ciag przypadkowych liter, skopiowal, wkleil w potwierdzenie i juz... albo po prosru prosbe do adminow na zablokowanie ip...
 
Zjedz se grześka, zapij okocimem, 4 x wiesz co i będzie dobrze. Zapewne lubisz jak uwaga zwrócona jest na Ciebie i wiesz co znowu Ci się udało.
 
Jebaczko, przecież to widać jak na dłoni, że większa część głowy nie chce odejść. Narazie przecież nic się nie zmieniło. Także moje podejście dfo forum jest na takim poziomie jakim było przez ostatnie 2 lata. Po prostu stwierdziłem, że jak odejść, to głośno. Z tego przeca słynąłem, po co to zmieniać..? Usuną konto i kaczki nie bedzie.



Co do psychologa, po co miałbym ściemniać? Oczywiście, z moich ust nie brzmi to wiarygodnie - w pełni rozumiem







E. RaV: 6 X :-)
 
nawet jeśli to szczere postanowienie, to wrócisz niedługo, pewnie pod innym nikiem unikając szydery... chociaż Ty chyba lu bisz krytykę



żeby zerwać z cohones musiałbyś zerwać ogólnie z internetem, a na pewno MMARocks



będzie cię naprawdę skręcało, wiem co mówię, mam magistra psychologii i papiery terapeuty uzależnień:)



e: póki co, jesteś jeszcze zbyt obsesyjnie do tego wszystkie nastawiony...
 
Ja pierdziele brak mi słów do tego człowieka, coraz bardziej doprowadza mnie do irytacji to jest moje pierwsze i ostatnie słowa skierowane do twojej osoby, NARA!!!
 
118 wpisów, a liczba ta dalej rośnie. Wpis o Joshu Barnecie odrzucającym ofertę UFC 36 wpisów. Hiperfight pomiędzy Aldo a Pettisem 128 wpisów - 10 mniej niż temat o Kaczce41. To koniec. Oficjalnie staliśmy się Pudelkiem :)
 
Back
Top