Pożegnanie z forum

Anonymous

NoLife FC
Jako, że dziś żegnam to forum, mam 2 prośby do redakcji:1) Proszę dziś o północy usunąć moje konto z portalu/forum, ale nie na zasadzie zmiany hasła, ale robiąc z niego " Anonymous".2) Proszę nie usuwać tego tematu (przynajmniej do północy).Z GóRY DZIĘKUJĘ ZA POZYTYWNE ROZPATRZENIE OBU PRóŚB :-)
 
tumblr_inline_mfdrhilV6A1ry4qim.gif
 
Def rozjebał gifem:)Spoko Kaczka, nic do Ciebie nie mam ale nie możesz tak poprostu wysłac maila do jakiegoś redaktora tylko robic z tego szoł? Liczysz na zaproszenie do Tańca ze Spamerami czy o co chodzi?
 
Tu szybciej zajrzysz, Dzieki wielkie za zaproszenie na MMA traker. a Poza ty to szczescią i powodzenia życzę ;]
 
szoł wlasnie najwazniejszy! czekalem na taki temacik, haha.NIE ODCHODZ.
 
Trochę statystyk:Na forum byłem 752 dni.Nabiłem 12 308 postów.Daje to średnio ponad 16 postów dziennie.Oczywiście dołożyć należy posty tomano , egzekutora i leszcza25 - czyli mamy w sumie 867 postów dodatkowo (ale ich nie będę dodawał do konta głównego ;-) )Założyłem 93 nowe tematy. Te najciekawsze moim zdaniem wrzucam poniżej:
 
Kaczka...Te konta co podałeś to byłeś Ty? Nie pier*** ? Bo tak jak Ciebie jako kaczka to tu przyjąłem i przyzwyczaiłem się, że użytkujesz forum to te inne raczej inną postawę przyjmowały, którą raczej należy potępić(ale widziałem jedynie kilka postów). No i źle świadczy w pewnym dość zamkniętym towarzystwie "granie" kilku osób :-/Temat bez sensu trochę, gdzie jakieś wyjaśnienia chociaż czemu? Z dostępem do neta problemu raczej nie ma, nawet jak przez jakiś czas to za jakiś czas. Redakcja wywala?;)PS: 16 postów wygląda aż nazbyt maławo :D
 
W miarę ciekawe tematy dla potomnych:


http://cohones.mmarocks.pl/topic/jon-jones-1
http://cohones.mmarocks.pl/topic/walki-ufc-na-yt-swietna-jakosc
http://cohones.mmarocks.pl/topic/the-ultimate-insider-streszczenia-odcinkow-linki-1
http://cohones.mmarocks.pl/topic/poradnik-forumowicza
http://cohones.mmarocks.pl/topic/wiem-kto-wygra-na-100-gra
http://cohones.mmarocks.pl/topic/slusznosc-decyzji-sedziowskich
http://cohones.mmarocks.pl/topic/komu-starczy-do-pierwszego
http://cohones.mmarocks.pl/topic/poddania-skuteczne-i-bolesne-kompendium
http://cohones.mmarocks.pl/topic/co-siedzi-w-glowie-rousimara-palharesa
http://cohones.mmarocks.pl/topic/szklana-szczeka-extra-venom-vs-userzy-
http://cohones.mmarocks.pl/topic/test-kaczki41
 
Sorry, ja czytam informacje o MMA raczej :P Nie wiem czy traktować to poważnie, bo część ludzi niechętnie na niego patrzy, część jest obojętna itd. Uzależnienie w zasadzie bardzo normalne w dzisiejszych czasach, od internetu. Mi się już znudził, tylko 2/3 strony mnie interesują, ale to mój wybór :DKaczka o HoF strony walczysz? Tym podsumowaniem? Nie czaję Cię już ;)
 
Back
Top