Pożegnanie z forum

P4lnZq1.jpg
 
Przepraszam, za pytanie ale ja nie jestem mocno w temacie... Czy on jest zdrowy psychicznie?
 
trzymaj się kaczka41 !! odchodzi jeden z symboli mmarcoks



to tak samo jak przejscie fedora na emytyture
 
Kaczka się żegna a dalej napierdala posty, no weźcie go zbanujcie w ramach motywacji do wywiązania z obietnic.
 
trzymaj się kaczka41 !! odchodzi jeden z symboli mmarcoks



to tak samo jak przejscie fedora na emytyture


true story ...



Każdy w podziękowaniu za wkład kaczki w cohones niech umieści tego gifa w poście.:



:-)
 
Sam potrafię odpowiadać na każdy post w danym, interesującym mnie temacie, ale potem potrafi mnie nie być, gdy nie ma wolnego czasu lub chwili na zajrzenie co się dzieje w świecie MMA. Życie jest istotniejsze jednak, ale pasji nie można zamykać w szafach, bo to spowoduje jeszcze większe wewnętrzne nieszczęście. Trzeba znać umiar, jak we wszystkim.
 
Sporo użytkowników wolałoby forum bez Kaczki, a tak naprawdę, gdy Kaczy miał bana już pojawiały się teksty z pytaniami kiedy skończy mu się ban.



Także, Kaczka, powodzenia w realnym życiu, odwyku od forum ;).
 
nie polegnie... :-)



porownanie do odejscia Fedora bardzo trafne!



:-)
 
Duży szacun. Nie wiem czy technika się rozwinęła czy jak ale nabicie tylku postów w takim czasie to....anfakinniewierze. A sam w swoim czasie byłem absolutnym mistrzem w pisaniu pierdół na forach. Podłaczyli cię do neta niedawno?
 
W pizdu ale cyrk odpierdalasz Kaczka... Ja pierdole, ileż można?



Już mamy zacząć Cię namawiać na zostanie? To uwaga zaczynam...
 
Posiadaniem kilkunastu osobowości i poklepywaniem po plecach z jednego konta, podczas wyzywania z drugiego.
 
Boli czy nie boli, zanim się pojawił na forum panowała lepsza atmosfera. Odkąd tu jest co chwile jakieś chore przekręty, więc jak chce odchodzić to niech pali wroty a nie robi z tego wielką szopkę. Pajacować musi do końca, żeby tylko wzbudzić uwagę.







Attention Whore i nic więcej.
 
Back
Top