Pożegnanie z forum

Wy go źle zrozumieliście. On nie opuszcza Cohones, on chce tylko kasacji konta żeby zmienić tożsamość i pisać znowu z innego nicka.
 
Jak nic do kaczuchy nie mam, tak trudno się nie zgodzić z tym co napisał Hulk

więc jak chce odchodzić to niech pali wroty a nie robi z tego wielką szopkę. Pajacować musi do końca, żeby tylko wzbudzić uwagę.







Attention Whore i nic więcej.
 
Def - ahahahahah KOCHAM CIĘ ZA TEGO GIFA <333 JA PIERDOLE



Kaczka - Ja tam do Ciebie nic nie miałem, jesteś popierdolcem, jak ja patrze na ten temat to widzę to czarno na białym. Niby jestes dorosly, a zachowanie jak 10-15 latek ;d. Pizda z Ciebie lekko, ale i tak Cię lajkam, ja w Ciebie wierzę będziesz jak Najman lub Saleta lub Gołota ;D jeden z nich ;d. Ale za te konta ezgekutor, tomano to gdybym cie widzial napluł bym ci do ryjka.







Narazie :******







P.S ahahahahahah beka z tego gifa Defa ;D;D;D;;D
 
media_httpwwwaquabaco_iDvIl.jpg.scaled500.jpg
 
Droni odkad pamietam pisze posty bez ladu i skladu, z milionami emotek, nihil novi.
 
@droni



Po przeczytaniu twojego wpisu uważam, że znajdujesz się poniżej przedziału wiekowego, który podałeś.
 
Co tu się dzieje?:) Nie wiedziałem, że masz kaczka takie problemy zdrowotne. Powodzenia, zostań na bieżaco z mma. Znikasz tylko stąd czy ogólnie z neta (lowking itp.)?
 
A ja dalej nie mogę uwierzyć, w to że koleś który twierdzi że ma niby dzieci, żonę i pracę, spędza tyle czasu w internecie a na dodatek zabawia się w zakładanie jakiś milion kont na forum internetowym i zabawianiu się w takie gierki. No fuckin way!
 
Kaczka....ja bym się wstydził takie rzeczy na forum pisać, bez kitu :) Jeśli faktycznie odchodzisz to narazie, ale jeśli masz zamiar wrócić to nie chowaj się za innym kontem.
 
Kaczka-Waluś-koks-Waluś-Kaczka-Waluś-koks-Kaczka-koks-Waluś-Kaczka-Koks



tak wyglądało cohones jeszcze wczoraj, teraz już nic nie będzie takie samo :-)
 
Jeśli było to sorry. Posty można bić gdzie indziej :-)



http://potreningu.pl/ludzie/profil/503fda809a634cc72f02714b/kaczka41
 
I tak wróci. Zawsze wracają.



kaczka - przyznaj się, to Ty byłeś tym "cohones" na roomach haxa? kiedyś Szady mnie oskarżał, że to ja.



Stary, wylecz się w końcu... Gdybyś miał tyle lat co ja, to jeszcze bym zrozumiał Twoje zachowanie, a tak to nie za bardzo. :)
 
lugasek masz rację. Mam 9 lat i uczęszczam do 3 klasy podstawówki. Ludzie w takim poście mam pisać powaznie, no was to już chyba pojebało ;d
 
Kaczka tak z ciekawości - na MMA Rocks też nie będziesz wchodził? Nie wyobrażam sobie, żebyś dalej interesował się MMA i nie wchodził na tą stronę. Z kolei jeśli będziesz wchodził na tą stronę to nie wyobrażam sobie żebyś nie wrócił na cohones :D
 
lugasek masz rację. Mam 9 lat i uczęszczam do 3 klasy podstawówki. Ludzie w takim poście mam pisać powaznie, no was to już chyba pojebało ;d


To jak piszesz niepoważnie, to używasz innego języka, zrozumiałego tylko w gronie twoich rówieśników?
 
Gdzieś juz pisałem, a jeśli nie to ma to wyglądać tak:



W robocie zero mma (ew. jakaś godzinka na newsy itp. ale to też z głową).



Poza robotą gale , newsy, filmiki.



Co do MMA Rocks - to newsy owszem, ale już komentarze pod, nie.
 
Skoro chcesz odejść to na co czekasz ? I po co ten temat, co chciałeś nim osiągnąć ?
 
Już nie pamiętacie, co wypisywał do np. Kalogero jako Egzekutor? Swoją drogą, ciekawe, że nie jeden bana dostał za pierwszy lepszy wyskok, a ten był, jest i będzie.
 
Kaczka, jeśli faktycznie rozmawiałeś z psycholożką to to obwieszczenie i przykazania powinna polecić, abyś powiesił sobie na ścianie przy monitorze, a nie obwieszczał ludziom ;)



To cel, który łatwo nadać, gorzej dążyć. Tak czy siak nie ma tu uzależnienia fizycznego jak w przypadku np.nikotyny, jest tylko głowa. Łatwy nałóg do rzucenia, chyba, że komuś coś strzeliło już pod kopułą, ale wówczas to nie psycholog pomaga, a psychiatra raczej.
 
Back
Top