jd0490
UFC Heavyweight
Przeskoczył 2 klasyNie smyku, zacząłeś go jechać po tym jak napisałem że obraził Polskiego żołnierza, więc byłem pierwszy Hans.
Przed tym nic do niego nie pisałeś
A swoją drogą @Siwy25_1 tobie to dziwnie lat na profilu przybyło, kiedyś byłeś starszy ode mnie o 2 lata, teraz jesteś o 4![]()


chyba że mamy takie pojebane miesiące urodzenia, że raz jesteś starszy tyle, a raz tyle, dziadu 







