roki900
KSW Heavyweight
To niech sobie siedzi obok, co w tym zlego?Bo są klakierami KSW to nie muszą, przecież kurwa ten już pod klatką siedzi koło Wojka. Widziałeś kiedykolwiek od niego niewygodne pytanie? Dobrze im jest to nie muszą taplać się w gównie.
Gorzej jakby siedział u Wojka na kolanach albo u Martina.
Jakieś tam niewygodne pytania od widzów chyba zadawali. A czy swoje? To nie pamiętam.
A co we frikach tego nie ma? Przecież tam też Ci dziennikarze ważą słowa byle nie urazić organizacji.





do momentu aż ktoś napisał na czacie coś o Cohones, a on powiedział o nas "zebrała się banda nieudaczników" dla mnie ten "czlowiek" jest skończony. Miałbym to w chuju ale gość nas obraża. Kompleks Cohones.