Pierdololo branżowych dziennikarzy

PanMac

PRIDE FC
Welterweight
Tak sobie pomyślałem, że warto mieć zbiorczy temat gdzie można wrzucać wszelkie odklejki różnych hien, czekoladowych misiów i innych Jareczków, bo stężenie gówna jaki produkują jest już większe niż w Wiśle po awarii w Czajce.
Na koniec roku zrobię głosowanie na Dzbana Roku wśród tych pajaców.
 
@PanMac Bardzo dobry temat!
Hipokryzja i głupota tych lizo-jajecznych kryptyd osiągnęła obrzydliwy wręcz poziom.
Nie powinniśmy akceptować głupot w przestrzeni publicznej i rozliczać "ekspertów" ze wszystkich farmazonów wypowiedzianych przez nich w mass mediach.
Albo jesteś rzetelnym gościem, który jak coś powiedział nie boi się ponieść odpowiedzialności za słowo/czyny, albo jesteś kłamliwą parówą i wbijam ci poznańskiego gwoździa.
 
PanMac - dobry temat, rozliczać ich wszystkich.
Lada moment pewnie znów coś wypłynie...
tymczasem na kanale "między seriami" pojawił wywiad z Najmanem - IMO bardzo ciekawy a sam Najman, mimo, że opluwany przez wielu to śmiem twierdzić najbardziej inteligentny i przedsiębiorczy fighteropodobny jegomość
 
Turski to jest śmieszny. Czepia się konferencji w innym sporcie niż o którym pierdoli swoje kocopoły, porównując do gówna, od którego bierze hajs, a które nie ma nic wspólnego ze sportem. Obiektywny pan dziennikarz od MMA. :waldeklaugh:

Ogólnie to etyki dziennikarskiej u ludzi, którzy mają się za dziennikarzy sportowych w MMA to jest mniej niż sukcesów sportowych u Najmana.
 
PanMac - dobry temat, rozliczać ich wszystkich.
Lada moment pewnie znów coś wypłynie...
tymczasem na kanale "między seriami" pojawił wywiad z Najmanem - IMO bardzo ciekawy a sam Najman, mimo, że opluwany przez wielu to śmiem twierdzić najbardziej inteligentny i przedsiębiorczy fighteropodobny jegomość
Ostrożnie, misiu... Najmana szanować to raczej nie tutaj. :robertmakeup:

Edit:
Dlatego ten temat powstał, by właśnie "lekko" dojechać dziennikarzy za brak niewygodnych pytań do choćby takiego Najmana.

Obecność Najmana w światku walk to właśnie przykład na zanik jąder u dziennikarzy sportowych.

A myślę nawet, że gdyby to wszystko się działo w czasach komuny, to Najman by dostał wpierdol od dziennikarzy sportowych właśnie.
 
Turski to jest śmieszny. Czepia się konferencji w innym sporcie niż o którym pierdoli swoje kocopoły, porównując do gówna, od którego bierze hajs, a które nie ma nic wspólnego ze sportem. Obiektywny pan dziennikarz od MMA. :waldeklaugh:

Ogólnie to etyki dziennikarskiej u ludzi, którzy mają się za dziennikarzy sportowych w MMA to jest mniej niż sukcesów sportowych u Najmana.
 
Ostrożnie, misiu... Najmana szanować to raczej nie tutaj. :robertmakeup:

Edit:
Dlatego ten temat powstał, by właśnie "lekko" dojechać dziennikarzy za brak niewygodnych pytań do choćby takiego Najmana.

Obecność Najmana w światku walk to właśnie przykład na zanik jąder u dziennikarzy sportowych.

A myślę nawet, że gdyby to wszystko się działo w czasach komuny, to Najman by dostał wpierdol od dziennikarzy sportowych właśnie.
Dlatego piszę, że fighteropodobny Najman
Serio jak sobie zobaczysz ten wywiad z nim to on wprost tam twierdzi, że to nie są żadne walki sportowe a jedynie widowiska z elementami sportu itp inteligentny typ, na pewno o wiele bardziej niż nie jeden zawodnik co daje sobie obijać baniaka za 1500zł brutto
 
Turski to jest śmieszny. Czepia się konferencji w innym sporcie niż o którym pierdoli swoje kocopoły, porównując do gówna, od którego bierze hajs, a które nie ma nic wspólnego ze sportem. Obiektywny pan dziennikarz od MMA. :waldeklaugh:

Ogólnie to etyki dziennikarskiej u ludzi, którzy mają się za dziennikarzy sportowych w MMA to jest mniej niż sukcesów sportowych u Najmana.
Turski to jest najwieksza parówa i dupowlaz swoich kolegów. Nosz kurwa już samo spojrzenie na tego szczura podnosi mi ciśnienie i te jego wywody z pizdy wysrane
 
Turski krzyczący o tym, że on będzie bronił sportu płynnie wjeżdżający we freaki to hipokryta.

Olkiewicz noszący się jako największy portal w Polsce a realnie sa małym gównem, które odwiedza 40k ludzi na kwartał jest śmieszny.

Dominik Durniak aka Czekoladowy Miś aka Pape Smerf - fałszywe śmieszki, świadomosć liczb i bronienie oferty 30k dla Helda jako BARDZO DOBRA.





1682005743774.png
 
40k na kwartał, 13k na miesiac to jakieś śmieszne liczby. Oni w ogóle mają jakichś sponsorow z takim zasięgiem? To marketingowy żart.
Byku ale ty uważaj co mówisz o NAJWIĘKSZYM PORTALU O MMA W POLSCE.

No mnie też te liczby rozjebały - i już wiadomo czemu też spadek zainteresowania Cyrkiem - Kelner przejebał sobie u wszystkich i zamiast Grubasa z Fajtsportu, Jara czy MMA.PL ma dzisiaj na ważeniu tylko Olkiewicza.
 
Może warto zalinkować wojenkę jaka Turski wytoczył Wasylowi o galę w Rzeszowie.
Pewnie inspirowany przez Bora.


Ja osobiście po za cohones i naiverem nie śledzę żadnych raków. Ten cały Turski to mógłby Wasylowi buty czyścić. Chłop mimo kiepskich zawodników ciągnie swój biznes już ponad 20 lat i najwyraźniej nie potrzebuje prowadzić takiego śmietnika jak friki. Żenująca próba pozyskania zainteresowania. Przecież to nawet nie jest o MMA.
 
Ja osobiście po za cohones i naiverem nie śledzę żadnych raków. Ten cały Turski to mógłby Wasylowi buty czyścić. Chłop mimo kiepskich zawodników ciągnie swój biznes już ponad 20 lat i najwyraźniej nie potrzebuje prowadzić takiego śmietnika jak friki. Żenująca próba pozyskania zainteresowania. Przecież to nawet nie jest o MMA.

Wasyl trochę rynek bokserski w Pl popsuł tym hodowaniem zawodników na bumach ale sukcesy ma bezapelacyjne.

A Turski bankowo jest podpuszczony przez Matiego Bora, niedoszłego konkurenta Don Wasyla.
 
Wasyl trochę rynek bokserski w Pl popsuł tym hodowaniem zawodników na bumach ale sukcesy ma bezapelacyjne.

A Turski bankowo jest podpuszczony przez Matiego Bora, niedoszłego konkurenta Don Wasyla.
Bór nie poszczeka osobiście do Wasyla prawnika. Mógłby go puścić w samych skarpetkach.
 
Była jakaś taka akcja, że któryś z tych dzbanów coś odjebał przy okazji pogrzebu czy śmierci kogoś. Coś mi się kojarzy z tłiterka.
 
Odnośnie freaków to tutaj pewnie cała lista szpagatów by się znalazła, dwaj reprezentaci polszmatu przychodzą mi na myśl pierwsi, czyli:

Durniat - Co się nagadał nt. "pato-gal" wielki obrońca sportu nazywający Pudziana legendą to głowa mała, przyszła kadyrowska mamona za komentowanie w High League i już nie ma krytyki wyzwisk na konferencjach ani patoli na galach.

PabloLaRoha - Następny "anty-freak" ale jak dostał monetę to bezwstydnie komentował pato-galę Elite Fighters, żałosny hipokryta.
 
I tu trzeba przyznać grubemu klakierow, że jednak wyróżnił się kręgosłupem moralnym w temacie frikow. Za sporo rzeczy można i trzeba go jebać ale jak jest za co, to trzeba pochwalić, że do tej pory sztywno trzyma się z daleka od Fame i HL. Pytanie czy to jego przekonania czy krótka smycz spoconego wielbiciela ładnych ciał, Mariana.
 
Back
Top