Pierdololo branżowych dziennikarzy

Turski tym frikom nie tylko siedzi głęboko w dupie ale jeszcze się tam urządza. To już jest naprawdę niesmaczne jaki to jest jebany wazeliniarz, a co gorsza wyjątkowy idiota.
Nie znam go zupełnie więc mogę się mylić. Myślę że zwykły konfirmista. Wyczuł kierunek z którego dutki lecą.
 
Turas czerpie inspiracje od starszych kolegów z branży, tylko nie wiadomo czy są to alkotłity jak u Borasa i Wasyla czy jednak posypany i wciągnięty szczur jak u Pana Reżysera
 
Cieszę się, że coraz więcej osób punktuje Maciusia, chociaż jemu już chyba nie da się pomóc.
Chłop, który pozował na 100% sport i nazywał fame mma gównem w papierku, teraz gdyby na wywiadzie z Murańskim ten zaczął przywoływać syna z zaświatów, piszczałby jak nastolatka robiąca sobie selfie na panieńskim z gofrem w kształcie penisa, że czuje dziwne ciepło i to jest niesamowite :D A na koniec pisałby na twitterze dwa tygodnie, że z tej pięknej historii o miłości ojca z synem można czerpać garściami i się inspirować.

Kontrowersyjni? Być może.
Specyficzni? Zdecydowanie tak.
Czy ta historia jest jedną z wielu? Nie.
Nie każdy zrozumie, nie każdy się zagłębi, ale tu można czerpać garściami.
Miłość przetrwa wszystko.
 
Turski idzie drogą Borka po odejściu z Polsatu, gdzie niesamowicie ich obnaża Twitter i internet. Co nie zmienia faktu, że są jednymi z najlepszych komentatorów w swoich dyscyplinach.
Gdzie tam tego placka porównywać z mathijsem de borem. Borini może i pierdoli kocopoly czasem ale ogólnie to jest spoko i zna się na tym co robi. A ten szczur to zna się na lizaniu jajec najwyżej
 
Gdzie tam tego placka porównywać z mathijsem de borem. Borini może i pierdoli kocopoly czasem ale ogólnie to jest spoko i zna się na tym co robi. A ten szczur to zna się na lizaniu jajec najwyżej
Zgadzam się. Gej Turski jest jednym z najlepszych komentatorów MMA, bo jest ich w Polsce ilu? Czterech?
 
Zgadzam się. Gej Turski jest jednym z najlepszych komentatorów MMA, bo jest ich w Polsce ilu? Czterech?
A możemy policzyć

1. Turas
2. Czekoladowy Miś
3. Janisz
4. Projektant z Polsatu
5. Albert Ogórkowski
6. Kupańczyk
7. Kaniowski

Z takich co komentują ostatnio regularnie to chyba wszystko.

(widać mocna reprezentacja gejów, na 7 aż 3 ciepłych z ustami przy mikrofonie)
 
Kornik, Wojciechowski, Wrzosek( gdyby poprawił wymowę i zwolnił tempo) też dobrze komentują walki z zawodników, z Fen jeszcze ktoś był co ostatnio komentował pierwszy czy drugi raz galę i też dobrze gadał, z tych stricte komentatorów to mi nie leżą w większości.
 
  • Like
Reactions: J.K
Kornik, Wojciechowski, Wrzosek( gdyby poprawił wymowę i zwolnił tempo) też dobrze komentują walki z zawodników, z Fen jeszcze ktoś był co ostatnio komentował pierwszy czy drugi raz galę i też dobrze gadał, z tych stricte komentatorów to mi nie leżą w większości.
Piotrek QBear Kuberski.
Ogółem z zawodników to też Bartek Gładkowicz i Marian komentują i sobie radzą.
Za to Tybura ileś razy słyszałem i no po prostu to nie jest robota dla niego, chłop nie nadaje się do komentowania przez dykcje i głos. Coś jak Albert.
 
Piotrek QBear Kuberski.
Ogółem z zawodników to też Bartek Gładkowicz i Marian komentują i sobie radzą.
Za to Tybura ileś razy słyszałem i no po prostu to nie jest robota dla niego, chłop nie nadaje się do komentowania przez dykcje i głos. Coś jak Albert.
Mi Marian nie leży, wszędzie brzmi tak samo.
 
Back
Top