Pierdololo branżowych dziennikarzy

Tak sobie przeglądam Tliterka i zobaczyłem, że na Cage Fame MMA, które odbyło się parę dni temu, jednym z prowadzacych był Turski. Wchodził, wchodził w dupę i wreszcie wszedł tak głęboko, że już się tam urządził. Niesamowity fikołek typa gardzacego Fame, do gościa który tam pracuje. Ostatni taki przypadek to chyba garbaty Wojek z cohones do KSW.
 
Tak sobie przeglądam Tliterka i zobaczyłem, że na Cage Fame MMA, które odbyło się parę dni temu, jednym z prowadzacych był Turski. Wchodził, wchodził w dupę i wreszcie wszedł tak głęboko, że już się tam urządził. Niesamowity fikołek typa gardzacego Fame, do gościa który tam pracuje. Ostatni taki przypadek to chyba garbaty Wojek z cohones do KSW.

Zapomniałeś o DD, a Sure Ass też zarzekał się że nigdy nie poruszy tematu FAME a potem do swojego programu Rozparę zaprosił, ale fakt, tak daleko odziwo jego hipokryzja w kwestii freakowych gal nie zaszła jak tej trójki (DD,Pablo i Turski).
 
Zapomniałeś o DD, a Sure Ass też zarzekał się że nigdy nie poruszy tematu FAME a potem do swojego programu Rozparę zaprosił, ale fakt, tak daleko odziwo jego hipokryzja w kwestii freakowych gal nie zaszła jak tej trójki (DD,Pablo i Turski).
Pamiętam, spokojnie :) Po prostu Turski jest tam na razie wyżej ma drabinie skoro go zapraszają do Cage jako prowadzącego. Borowik jeszcze musi więcej lizać żeby dojść do tego poziomu jaki ma teraz Hiena.
 
Tak sobie przeglądam Tliterka i zobaczyłem, że na Cage Fame MMA, które odbyło się parę dni temu, jednym z prowadzacych był Turski. Wchodził, wchodził w dupę i wreszcie wszedł tak głęboko, że już się tam urządził. Niesamowity fikołek typa gardzacego Fame, do gościa który tam pracuje. Ostatni taki przypadek to chyba garbaty Wojek z cohones do KSW.
Jeszcze rozumiem jakby po prostu zmienił zdanie bo zobaczył jak to wygląda itp ale Turski to jechał po tym jak po najgorszych szmatach. Że to parodia sportu, ze ujma dla sportwców, że to patologia i nigdy nie powinno być legalne, że środowisko sportów walki nie powinno treniwać tych ludzi, a kibice MMA powinni to zbojkotować. I w półtora roku mu się nagle odwidzialo hehe.
 
Śmiem twierdzić, że z całego świata dziennikarzy MMA to Dominik jest najmocniejszy jeśli chodzi o sporty walki, ale może nie mam pełnej wiedzy.

Zdecydowanie Maciej Hiena Turski, brał lekcje u samego Gamera. Na drugim miejsce Borowik, klepał u wiele zawodników ememej. Dominik Toretto dopiero nr 3
 
:DC: Myślę, że Woźniakao skręca wszystkich w precel, ale mówię, może nie mam pełnej wiedzy.
Kulig trenował sporo też wcześniej i bral udział w amatorskich walkach MMA. Poza tym też kawał chłopa z niego więc wydaje mi się, że spokojnie by wyjaśnił większość. Woźniak też coś potrafi.
 
Czy Ty jesteś normalny? Pokaż mi po tej jednej gali, którą skomentowałem "for fun" jakąś moją wzmiankę w temacie frików. Zobaczyłem z bliska co to jest i utwierdziłem się w przekonaniu, że to totalnie nie mój klimat. Chyba że nie o mnie chodzi to nie było tematu.
Zapomniałeś o DD, a Sure Ass też zarzekał się że nigdy nie poruszy tematu FAME a potem do swojego programu Rozparę zaprosił, ale fakt, tak daleko odziwo jego hipokryzja w kwestii freakowych gal nie zaszła jak tej trójki (DD,Pablo i Turski).
 
Czy Ty jesteś normalny? Pokaż mi po tej jednej gali, którą skomentowałem "for fun" jakąś moją wzmiankę w temacie frików. Zobaczyłem z bliska co to jest i utwierdziłem się w przekonaniu, że to totalnie nie mój klimat. Chyba że nie o mnie chodzi to nie było tematu.
W sumie zdziwiłem się, że Cię zamieścił wśród tych lebieg. Prosiłbym o więcej dowodów na Pablo bo durniat i turski to w temacie frikow z lodówki wychodzą.
 
Czy Ty jesteś normalny? Pokaż mi po tej jednej gali, którą skomentowałem "for fun" jakąś moją wzmiankę w temacie frików. Zobaczyłem z bliska co to jest i utwierdziłem się w przekonaniu, że to totalnie nie mój klimat. Chyba że nie o mnie chodzi to nie było tematu.

No tak, czyli zasada "raz w dupę to nie pedał", a "for fun" to pewnie za darmo wziąłeś w tym udział? Nie kompromituj się. :kis:

:corn:
 
W sumie zdziwiłem się, że Cię zamieścił wśród tych lebieg. Prosiłbym o więcej dowodów na Pablo bo durniat i turski to w temacie frikow z lodówki wychodzą.
Nie ma więcej dowodów, bo rzucił z dupy bez argumentacji "bo kiedyś skomentował!!". Ale ja nawet nie wiem kto to, więc kończę dyskusję ;)
 
Czy Ty jesteś normalny? Pokaż mi po tej jednej gali, którą skomentowałem "for fun" jakąś moją wzmiankę w temacie frików. Zobaczyłem z bliska co to jest i utwierdziłem się w przekonaniu, że to totalnie nie mój klimat. Chyba że nie o mnie chodzi to nie było tematu.
Gromiłeś tutaj ludzi jako moralny gigant, że chcieli walki Rosjan oglądać i zarzekałeś się, że Ty sam nie oglądasz. Teraz je komentujesz - to też było "for fun"?
 
W sumie zdziwiłem się, że Cię zamieścił wśród tych lebieg. Prosiłbym o więcej dowodów na Pablo bo durniat i turski to w temacie frikow z lodówki wychodzą.

Jeżeli chodzi o kwestię skali to owszem, do DD i Turskiego to mu w szpagatach daleko, sam fakt że skomentował pato-galę i stwierdził że nie jego klimat to nic złego, ale pierdololo jakim to nie jest "anty-freakiem" obnażył swoją hipokryzję.
 
  • Like
Reactions: osk
Jeżeli chodzi o kwestię skali to owszem, do DD i Turskiego to mu w szpagatach daleko, sam fakt że skomentował pato-galę i stwierdził że nie jego klimat to nic złego, ale pierdololo jakim to nie jest "anty-freakiem" obnażył swoją hipokryzję.
Ale ja mam gdzieś Twoje zdanie o mnie :D także wrzucaj mnie gdzie chcesz, do jakiej grupy chcesz i czuj się z tym dobrze. Nie tylko dla Ciebie to forum to jedyne miejsce wyładowania frustracji na otaczający świat, więc korzystaj :D ten temat to świetna wylęgarnia takich swiatotworcow jak Ty :)
 
Back
Top