Pierdololo branżowych dziennikarzy

?
Następny odklejony :fingers: miłej majówki.

Nie ja decyduję, ale banowałbym permanentnie wszystkich z powiązaniami i nie szukał czy wrzucił posta czy nie.

No dokładnie. Absolutnie nie popieram segregowania na tych co wrzucili gołębia lub nie. Jestem za tym, by żaden ruski nie był pokazywany bez względu na to z kim walczy. Przekazuję jednak stanowisko stacji, że:

- Rosjanin, który się nie opowiedział przeciwko wojnie nie będzie pokazywany.

- Rosjanin, który opowiedział się (w jakikolwiek sposób) przeciwko wojnie lub za pokojem będzie pokazywany.

- Walki Polaków z Rosjanami będą pokazywane zawsze, bez względu na to "jaki" to Rosjanin.

Ja np. Uważam, mimo iż to pewnie dla was żaden argument, że taki ruski po wygranej walce dostaje mikrofon i może tak naprawdę w przekazie na żywo powiedzieć co mu się podoba. Nie chce mi się ich oglądać, ani komentować ich poczynań, ale to moje zdanie. Każdy może mieć swoje :)

Gadanie, że nie ma co łączyć sportu z polityką można wywalić do kosza. Sport dla polityków to najlepsze miejsce na propagandę :)

Gość zajebał jakiś tekst w cytacie, którego nikt nie powiedział, a Ty się odpalasz. Sprawa jest taka, że nie pokazujemy ruskich i tyle. Powinno tak być w każdej walce, jest tylko w wybranych i to jest jedyna szkoda.

Tyle ma do rzeczy, że skoro jesteś anty-freak i dobrze się uśmiałeś, komentując galę freak, nie widząc w tym sprzeczności, to może Polsat mógłby być anty-Rosja i normalnie transmitować walki Rosjan i też się dobrze się uśmiać?
Tego nie wiem, dzwoń do Polsatu. Skoro porównujesz wojne do takiej sytuacji to jestes nieźle w dupie..
:kis:
 
Jakaś blokada na dyskusję na forum? Pierwsze słyszę :D chciałem poznać Twoje argumenty, ale w kółko powtarzasz to samo, więc obiecuję, to już mój ostatni wpis w tym temacie :yahoo:

Ktoś tu się pogubił, czyżby nerwówka? O jakiej blokadzie mowa? Przecież Ty wpadłeś oznajmić że nie interesuje cię czyjaś opinia o tobie a się produkujesz co chwilę, twoja hipokryzja została obnażona i twoja jedyna argumentacja to droga ucieczki "Mam gdzieś twoją opinię", ale śmiało, kompromituj się dalej. :corn:

EDIT:

obiecuję, to już mój ostatni wpis w tym temacie :yahoo:

3 minuty później:

Nadal podtrzymuję swoje stanowisko, ale przedstawiam je w grupie ludzi, których zdanie mnie interesuje, a nie tu na forum :hi:


:antonio:
 
Czy Ty jesteś normalny? Pokaż mi po tej jednej gali, którą skomentowałem "for fun" jakąś moją wzmiankę w temacie frików. Zobaczyłem z bliska co to jest i utwierdziłem się w przekonaniu, że to totalnie nie mój klimat. Chyba że nie o mnie chodzi to nie było tematu.
Ty się chłopie lepiej nie udzielaj. Typ szufladkuajcy zawodników po tym. Ktory.wstawi wituarlne gołębie na wirtualnym portalu nie może być brany na poważnie. Dla mnie jesteś takim.samym łbem jak dedereporer aka świadomość liczb .
Więc jak to.mowi idol polskiego mma ... kij wam w Oki!
 
Maciej właśnie przeczytał komentarze, kończy kanapki i jedzie Nas wyjaśniać po kolei

IMG_20230501_114119.jpg
 
Na pewno umieją w politykę. W dzisiejszym świecie to bardzo dużo. Mi tego brakuje, ale myślę, że nie potrafiłbym tak na dłuższą metę. :)
To nie jest polityka, tylko nasza wersja polityki, która nie ma nic wspólnego z prawdziwą polityką.

Kolesiostwo, a nie polityka. Polityka tworzy, wbrew pozorom, a kiedy występuje w odmianie "Kolesiostwo" to tylko niszczy, bo każdy system toczony przez takie podejście rozpada się. Korpo, biznes, partie, etc. Cokolwiek nie podstawisz to się rozpierdoli przy takim podejściu.

Przecież rozmawiamy o KSW - więc niech to będzie miarą tego podejścia.

Na początku drabinki, system, punkty... I prawidłowo.

Po kilku latach pojawia się kolesiostwo, zaczyna się rozpad, choć początkowo niewidoczny... Tu kogoś się przepchnie, tam kogoś poprosi, gdzie indziej skrzynka wódki na tydzień przed walką, coby energii nie było... Znając ludzi można dużo. Właściwie wszystko.

Główne założenie to "co chcemy osiągnąć"?

A patrząc po osiągach ksw - właściciele chcieli się nachapać i zrobić rozgłos. Tyle.

Udało się, więc zjazd pochyły na kolesiostwie. Jak spojrzymy na to, co się stało z dziennikarstwem, trenerami, fanami, organizacją, poziomem zawodników, no czymkolwiek w trakcie tego procesu, to widać że kolesiostwo niszczy każdą dziedzinę, gdzie się pojawi...

Zostały nam sportowo rzecz rozstrzygając - ochłapy.

Na fali tego wzrostu i upadku powstały freaki, zapewne one zdominują ten "sport", patrząc na podejście do social mediów.

A sport się zaorał sam, po raz kolejny. Teraz zaorze całą dyscyplinę mma, bo przecież Kelnerzy wzięli się za przyszłość tej dyscypliny.

Z kolesiostwem rozwój mma w Polsce stał się czym? Jakąś karykaturą... Przecież teraz młodzi, chcąc rozwijać się w tej dziedzinie, zaczną od oglądania freaków, potem wpadną na kelnerów, Daria im doradzi nieprzejmowanie się porażkami, Juras pokaże trening brzucha...

Co tu się kurwa odpierdala, to ja nie mam pojęcia.

Brakuje tylko kilku prostytutek, karłów z tacami koksu i paru kozłów ze sraczką, żeby dopełnić obrazu upadku cesarstwa kelnerskiego.

Pocieszeniem jest to, że po upadku cesarstwa rzymskiego powstały szwaby, a teraz unia Europejska :beczka:

Jedno gówno ewoluuje w kolejne, lepsze gówno :jarolaugh:

Ciastek i igrzysk freakowych czy tam ksw dla wszystkich!!!

Niech ten świat już spłonie :burnit::suchykarol:
 
To wszystko jest już we frikach więc :pudziaonicbyniedao:
Niby tak, ale Kelnerzy lubią udawać, że mają nad wszystkim kontrolę, więc nie zdziwię się jak wkrótce zobaczymy mały apdejt odnośnie dodatkowych wodotrysków :suchykarol:
 
Maciej Turski podobno do programu oktagon live nie zaprasza freaków i to była jego decyzja. Rzeczywiście chyba nie było tam takiego typowego freaka. Tu mu musze oddać, że dobra decyzja pomimo, ze pewnie oglądalność by robily.
 
Maciej Turski podobno do programu oktagon live nie zaprasza freaków i to była jego decyzja. Rzeczywiście chyba nie było tam takiego typowego freaka. Tu mu musze oddać, że dobra decyzja pomimo, ze pewnie oglądalność by robily.
Poczekaj, poczekaj. Kiedyś gardził frikami. Jeszcze chwila i zaraz się pojawią friki w oktagonie, a Turas będzie im robił gałę smyrając wąsem po podbrzuszu gdy kiełba wjedzie aż po same pomidory.
 
Back
Top