Pierdololo branżowych dziennikarzy

Piotrek QBear Kuberski.
Ogółem z zawodników to też Bartek Gładkowicz i Marian komentują i sobie radzą.
Za to Tybura ileś razy słyszałem i no po prostu to nie jest robota dla niego, chłop nie nadaje się do komentowania przez dykcje i głos. Coś jak Albert.
Nie wierzę, że Tybur ma gorszą dykcję niż Zombiak.
 
Ależ oni są skromni...
1685384972915.png
 
Przecież oni nic nie wiedzieli, oni tylko chcieli wywiady robić z prężnie rozwijającą się organizacją. Tak samo jak zawodnicy wca z wytatuowanym symbolem Polski Walczącej nic nie wiedzieli o treningu maskotki Kadyrova.
Mówiłem jebać WCA zanim to było modne :korwinlaugh:

Wyobraźcie sobie, że do WCA idzie zamiast maskotki Kadyrova facet w koszulce z karykaturą ich proroka albo z gwiazdą Dawida i przechodzi obok Anzora i Mameda...
 
W ogóle pojebana akcja. Bo brat anzora i mansura jest islamskim terrorysta który upierdala innych ruskich i czeczenów stojąc po stronie Ukraińców a jego bracia trenują w chuj osób do walk w high League gdzie właśnie wpływ ma baysangur powiązany z kadyrowem i aca. Chuj nie rozumiem tego wszystkiego
 
W ogóle pojebana akcja. Bo brat anzora i mansura jest islamskim terrorysta który upierdala innych ruskich i czeczenów stojąc po stronie Ukraińców a jego bracia trenują w chuj osób do walk w high League gdzie właśnie wpływ ma baysangur powiązany z kadyrowem i aca. Chuj nie rozumiem tego wszystkiego
Czeczenia - społeczeństwo klanowe, a do tego naród skrajnie podzielony i mocno skrzywdzony przez rosję. Naród z potężnym syndromem sztokholmskim i kultem jednostki.
Szkoda gadać.
 
brat anzora i mansura jest islamskim terrorysta który upierdala innych ruskich i czeczenów stojąc po stronie Ukraińców
Ło kurwa - ale to ogółem Czeczenii to są pojebane zależności. Mamed dla przykładu jest wrogiem Kadyrova, ale za to uwielbiał Dudajewa i Maschabowa. Ogółem 95% Czeczenów mieszkających w naszym kraju i poza Rosją ogółem jest wrogo do ichniego reżimu nastawiona (i ja nie mam danych z dupy, tylko pierwszej ręki bo niedaleko mnie jest ośrodek dla uchodźców z Czeczenii i Karabachu żyjących w Polsce, nawet paru chłopaków z tegoż ośrodka poszło w MMA i mają jakieś walki na koncie czy to już na zawodowstwie, czy jeszcze amatorsko), a wyjątki stanowią małpy pokroju Chimaeva, które gówno o Czeczenii wiedzą i tym co tam się od 30 lat dzieje, ale stwierdziły, że kochają swój kraj i Kadyrova. Ogółem Achmata ci Czeczenii nazwijmy to poza Rosją żyjący uznali za zdrajcę bo gość z jednego z przywódców wolnej Czeczenii stał się pachołkiem Kremla.
 
Niesamowite, że wszystko wiedzący i wypowiadający się na każdy temat Truski dalej nie skomentował sprawy z HL. Miał czas żeby napisać jakiejś jakimś stremie ferrari Wardęga czy coś, wspomnieć o progresie jaki robi w treningu ,obgadać karte walk ksw, wstawić jak gustaffson bije texeire 7 lat temu ale o HighLeague cisza, a przecież to "są równi goście"
:antonio:.
 
(i ja nie mam danych z dupy, tylko pierwszej ręki bo niedaleko mnie jest ośrodek dla uchodźców z Czeczenii i Karabachu żyjących w Polsce
Jesteś pewien, że z Karabachu? :roberteyeblinking: Jak sobie wyobrażasz, że w jednym ośrodku masz czejenów, którzy uważają Turków i Azerów za braci, z Ormianami z GK, których Azerowie by najchętniej wymordowali? Tradycyjnie klany z Karabachu zawsze miały powiązania z Moskwą i to głównie dlatego Armenia pozostawała w ruskiej strefie wpływów, bo krajem rządzili właśnie ludzie z Karabachu jak Koczarian czy Sarkisjan. Ci którzy musieli wyjechać po jesieni 2020 to wyjechali głównie do Stepanakertu i Armenii, część też do Rosji czy Francji, która jest tradycyjnym kierunkiem ormiańskiej emigracji. Od chuja jest też ich na zachodnim wybrzeżu w USA. Jakoś nie kleją mi się Ormianie w obozach dla uchodźców z Czczenami :fjedzia:
 
Jesteś pewien, że z Karabachu? :roberteyeblinking: Jak sobie wyobrażasz, że w jednym ośrodku masz czejenów, którzy uważają Turków i Azerów za braci, z Ormianami z GK, których Azerowie by najchętniej wymordowali? Tradycyjnie klany z Karabachu zawsze miały powiązania z Moskwą i to głównie dlatego Armenia pozostawała w ruskiej strefie wpływów, bo krajem rządzili właśnie ludzie z Karabachu jak Koczarian czy Sarkisjan. Ci którzy musieli wyjechać po jesieni 2020 to wyjechali głównie do Stepanakertu i Armenii, część też do Rosji czy Francji, która jest tradycyjnym kierunkiem ormiańskiej emigracji. Od chuja jest też ich na zachodnim wybrzeżu w USA. Jakoś nie kleją mi się Ormianie w obozach dla uchodźców z Czczenami :fjedzia:
Bo to uchodźcy azerscy, sprzed lat iluś. Ogółem te ośrodki dla uchodźców to jest pojebana sprawa, bo swego czasu w jednym jacyś geniusze do azerskich uchodźców z Karabachu, dodali Ormian - i był sajgon. Tam są tak momentami duże problemy by to łączyć etnicznie.
 
I co teraz powiedzą komentatorzy, pracownicy, powiązani z organizacją? Wszystko szybko ucichnie i nic nie będzie z tego? Pojebana sytuacja, której wszyscy mieli świadomość, ale wszystko szło pod dywan.
znam takiego jednego komentatora co na twiterze szczekał , odgrażał się , nawet znak polski walczącej sobie wydziabał a poźniej misie strzelał sobie z brodatymi chłopakami z wanny :roberteyeblinking:
 
Back
Top