Pierdololo branżowych dziennikarzy

Tu nie chodzi o Czeczenów! Byle tylko nie podpasc w Olsztynie.. jeszcze połączył z niepłaceniem przez polską organizację haha


a to jest w chuj śmieszne że taki prawilniak Rogoziński czy Kaniowski, którzy na początku pluli na friki i tylko prawdziwi sportowcy i barbarzyńcy, teraz siedzą po jaja w temacie frików i tylko napędzają tę karuzele zjebstwa XD Jakby ktoś wymyślił walki dzieci i to by zarabiało, to takie kurwy też by to nakręcały.
 
a to jest w chuj śmieszne że taki prawilniak Rogoziński czy Kaniowski, którzy na początku pluli na friki i tylko prawdziwi sportowcy i barbarzyńcy, teraz siedzą po jaja w temacie frików i tylko napędzają tę karuzele zjebstwa XD Jakby ktoś wymyślił walki dzieci i to by zarabiało, to takie kurwy też by to nakręcały.
Ciekawe czy to im się chociaż finansowo spina?
 
Turskiego to każdy wyjaśnia na Twitterze, tak anonimy jak i Bosy we własnej osobie, miód na moje hejterskie serce, bo tak jak Dominiś jest bo jest można powiedzieć że od poczatku, tak ten kurwa z dupy wyciągnięty ekspert mnie zajebiście wkurwia, irytuje.
Chujek mnie chyba zbanował pod ostatnim postem, gdy mu napisałem "Nic mnie nie interesują Twoje wspomnienia, są dla mnie nieistotne"
Co jest prawdą bardziej krystaliczną, niż mefedron z Targówka.
 


Dominik wypomina mi Cohones na TT, ogólnie ciekawa dyskusja wyszła w tym wątku. Ja mam nieco inne zdanie niż DD w tematach promocyjnych KSW, ale w pełni rozumiem jego postawę.



10 milionów ludzi widziało materiały o KSW Colosseum... Ja nie czuję tej promocji aż tak.
 


Dominik wypomina mi Cohones na TT, ogólnie ciekawa dyskusja wyszła w tym wątku. Ja mam nieco inne zdanie niż DD w tematach promocyjnych KSW, ale w pełni rozumiem jego postawę.



10 milionów ludzi widziało materiały o KSW Colosseum... Ja nie czuję tej promocji aż tak.


"i w tygodniu gali na nowo rozkręca :)" -

No, np. rozdaje bilety za friko na dzień matki. ::jondance::
 


Dominik wypomina mi Cohones na TT, ogólnie ciekawa dyskusja wyszła w tym wątku. Ja mam nieco inne zdanie niż DD w tematach promocyjnych KSW, ale w pełni rozumiem jego postawę.



10 milionów ludzi widziało materiały o KSW Colosseum... Ja nie czuję tej promocji aż tak.

nie masz świadomości liczb. 10 milionów ludzi oglądało materiały o KSW KOLOSEUM, REKORD.
 


Dominik wypomina mi Cohones na TT, ogólnie ciekawa dyskusja wyszła w tym wątku. Ja mam nieco inne zdanie niż DD w tematach promocyjnych KSW, ale w pełni rozumiem jego postawę.



10 milionów ludzi widziało materiały o KSW Colosseum... Ja nie czuję tej promocji aż tak.

Skoro ja będąc fanem MMA, nie widziałem absolutnie żadnego materiału promocyjnego tej gali to zaryzykowałby stwierdzenie, że owe 10mln może być nieco naciągane.
 


Dominik wypomina mi Cohones na TT, ogólnie ciekawa dyskusja wyszła w tym wątku. Ja mam nieco inne zdanie niż DD w tematach promocyjnych KSW, ale w pełni rozumiem jego postawę.



10 milionów ludzi widziało materiały o KSW Colosseum... Ja nie czuję tej promocji aż tak.

absolutnie nie wierzę w 10mln unikatowych userów, a nawet w 10mln wyświetleń ciężko uwierzyć. Imho KSW w social mediach nie istnieje.
Jak DD ma inną optykę to polecam:
instagram 428k followersów
twitter 61k followersów

i pa tera :) ONE championship:
instagram ONE 8mln followersów
twitter 1,1mln obserwujących

Octagon:
instagram 455k followersów
twitter 11k obserwujących

A na deser UFC:
instagram 37mln followersów
twitter 11,4 mln obserwujących

KSW przespało rewolucje social mediową, oni zostali na bumerskim Facebooku z jakimiś lajkami od Ciotek Grażyn i wujków Januszów z Kleszczewa.
Jeżeli by byli tak mocni medialnie to każda fan sportu (jakiegokolwiek) w tym kraju, by z pamięci przynajmniej ze trzy walki z Koloseum znał.
Zresztą zobaczymy na samym stadionie, czy rzeczywiście te 45tys będzie. Chociaż trzeba przyznać że im się trochę przyfarciło że największa gwizda Warsaw Orange Festiwal się wysypała i sporo ludzi zwraca bilety. Możliwe, że jak już mają zaplanowane pobyty to pójdą na KSW. Ale Durniat gadający że oni przykryli medialnie cały internet to jakieś bujdy.
 
nie masz świadomości liczb. 10 milionów ludzi oglądało materiały o KSW KOLOSEUM, REKORD.
giphy.gif
 
Mógłby tez ktoś się podjąć wyzwania, wyliczenia kasy z biletów na koloseum a kasy z biletów za ostatni oktagon w pradze? bo nie chce strzelać ale wydaje mi się, że oktagon mógł więcej zarobić mimo tych 22 tysięcy ludzi na stadionie. Co w ogóle z zielony666?
 
Mógłby tez ktoś się podjąć wyzwania, wyliczenia kasy z biletów na koloseum a kasy z biletów za ostatni oktagon w pradze? bo nie chce strzelać ale wydaje mi się, że oktagon mógł więcej zarobić mimo tych 22 tysięcy ludzi na stadionie. Co w ogóle z zielony666?
No właśnie go nie ma, a przydałby się, bo liczby to jego "konik". Wczoraj chyba mocno pojechał po redakcji w newsie o czeczeńskich układach.
 
Mógłby tez ktoś się podjąć wyzwania, wyliczenia kasy z biletów na koloseum a kasy z biletów za ostatni oktagon w pradze? bo nie chce strzelać ale wydaje mi się, że oktagon mógł więcej zarobić mimo tych 22 tysięcy ludzi na stadionie. Co w ogóle z zielony666?
banicja
 
  • Like
Reactions: J.K
Z Cohones to pracują Barista i DD, pracował albo współpracuje TJ Marciniak, współpracował Royler (Pędziszewski). Ktoś jeszcze?
Paulinka :heart: żmija jako menago pewnie też miał kogoś w KSW.
A no i Juras Kornik i Wrzosek z tych oficjalnych.
 


Dominik wypomina mi Cohones na TT, ogólnie ciekawa dyskusja wyszła w tym wątku. Ja mam nieco inne zdanie niż DD w tematach promocyjnych KSW, ale w pełni rozumiem jego postawę.



10 milionów ludzi widziało materiały o KSW Colosseum... Ja nie czuję tej promocji aż tak.

10 milionów?

:waldeklaugh: :waldeklaugh:

Chyba :gdzie: Jak ich youtube to śmiech na sali.

Screenshot_20230530-222804_YouTube.jpg

REKORDOWE WYŚWIETLENIA!


Ps
@baju zobacz jak tą ulaną cipę durnia-ta boli WIELKIE FORUM COHONES. Jak któryś już raz wspomina.
:putinlaugh:
 
Back
Top