Piłka nożna

Marcelo w ataku bardzo dobrze, ale w obronie to go chyba nie ma, bo większość wrzutek idzie jego stroną bez problemów. Pepe co odstawił przy bramce :-)



Ogólnie Królewscy w defensywie panika straszna, liczę, że się uspokoją, a w ataku przycisną i coś strzelą jeszcze.







@Krasa



weeb kropka tv, założ konto i wykup premium przez sms. Przez przerwę zdążysz.
 
Dobrze że suarez nie istnieje i gracze far.. Barcy dostali pare żółtych to może poskromią temperamenty i realowi bedzie ławiej.
 
No w obronie Realu nie wygląda to zbyt dobrze. Marcelo ładnie lata na tym skrzydle. Dobry meczyk ogólnie.
 
no, swoją drogą jak sobie pomyśle że Birmingham pare lat temu dojebało Arsenalowi w finale pucharu to mnie krew zalewa.



Szkoda troche takich klubów jak Bolton czy Birmingham.
 
bez przesady, oglądałem tylko 30 minut pierwsze, gdyby Messi lepiej noge dostawił byłoby 2:0 i Real by siadł psychicznie :-)



fajna ta akcja na 3:1
 
Druga połowa w wykonaniu Realu perfekcyjna. Ronaldo troszkę słabo jedynie. Isco, Carvajal, Modric, Marcelo świetny mecz. W ogóle w drugiej połowie jakby wyszła zupełnie inna obrona. Wszyscy defensorzy Realu zagrali praktycznie idealnie w drugiej części emnczu.
 
tak jakos bez emocji dziwnie jest, wydaje mi sie, ze kibice fcb wiekszy szitstorm robia jak wygra Barcelona, nie wiem czemu. :)
 
Druga połowa świetna w defensywie, Isco dla mnie gracz meczu.



Cristiano się za bardzo w Davida Silve bawił i oddawał wszystkie piłki, które mógł sam ładować.
 
Dla mnie Top 3 meczu, oprócz sędziego.



Modric



James



Marcelo



najsłabszy chyba Ronaldo xD







Tar, podać chusteczki? :-)
 
Przed meczem już mi się skład nie podobał i wiedziałem, że jest przekombinowany. Z resztą to już drugi test oblany przez Enrique z klasowym rywalem.







Po tym jak Pedre wpuścił na boisko to wyłączyłem tnącego streama i czekam na UFC.
 
Nie ma gównoburzy, bo żadna decyzja sędziego nie ustawiła meczu, nie wypaczyła wyniku itd. W sumie nie było też zbytnio takich sytuacji.. Stream mi się zacial przy rece Pique, wiec nie wiem czy o to moze byc klotnia. Wyjebka Benzemy przez Pique= wyjebka Neymara przez Marcelo.
 
w sensie wtedy krzyki jak to CR tylko plakal, a Messi bug wszehswiatuw, tak przynajmniej na fejsie sie dzieje gdy przegladam te bardziej 'popularne' portale. teraz najwiecej lajkow maja komentarze 'WIERNI PO PORAZCE, VEB', haha.
 
liga hiszpańska, ligą hiszpańską ... ale ja siępytam co się dziej w PL - Southampton 2 miejsce a WHU 4 i dziś wygrywa z City ... osobiście nie wierzę w taką tabele końcową ale jak zwykle jest ciekawie :)
 
Jak najbardziej zasłużona wygrana Realu, Barca niewykorzystała sytuacji i w obronie trochę dziur. Niestety nie tym razem, oby następnym udało się wygrać Barcelonie.



A propo lig ja mam taki ranking: Premier League(Arsenal), Primera Division(Barcelona), Bundesliga, Ligue 1, Serie A. Więcej nie piszę, oczywiście oprócz 2 klubów w każdej lidzę mam po kilka lubianych.
 
spuchną w trakcie sezonu jak zwykle, przeciez co sezon są ze 2 takie drużyny co cisną, cisną a później ledwo do LE się łapią



Arsenal niby gra piach w chuj, a ma tylko 1 porażke narazie i już są na 5, na mistrza nie ma co liczyć, ale jak tak dalej pójdzie to top 4 lekko powinno być, City i Chelsea na100% będą w 4.
 
Arsenal co sezon gra piach w chuj,w starciach z rywalami z górnej półki 'pokazują' na co ich stać.Tyle dobrze,że nie mają większych wpadek ze słabszymi drużynami.,Tradycyjnie czeka na nich trzecie-czwarte miejsce w tabeli.
 
Back
Top