Piłka nożna

no LM nic do tego nie ma, typ ma pecha że grał w chujowym liverpoolu który sam musiał nieść na barkach przez cały sezon i prawie mu się udało ich doprowadzić do mistrzostwa, nie jego wina że nie mógł grać w LM, gdyby Suarez grał w ekstraklasie to by można było depresjonować jego statystyki, ale to jest najlepsza liga świata.
 
Na ten moment najlepsza Ligą Świata jest La Liga pokazują to statystyki z ostatnich lat gdzie drużyny z Półwyspu Iberyjskiego dochodzą najdalej w Lidze Mistrzów i ją wygrywają i analogicznie w Lidzę Europy którą wygrała Sevilla.



Liga Angielska - bardziej bym określił jako najbardziej ciekawa i nieprzewidywalna, ale w życiu nie najlepsza nie w tym czasie.
 
przyzwyczaiłem, że na każdym kroku musisz deprecjonować piłkarzy Barcy, ale nie zapędzasz się? Gościu po latach posuchy praktycznie sam wniósł Liverpool do LM. Ja bym się zastanawiał czy umieścić go na 4-5 miejscu. Zresztą sama FIFA przyznała, że sportowo Suarez w pełni zasługiwał na nominację. Zadecydowały względy regulaminowe i dyscyplinowe.


To co to za plebiscyt. Na boisku osiągnąłeś wiele ale nominowany nie zostaniesz bo...? Ktoś wie co to za względy regulaminowe? To przez gryzienie :D?
 
Nie łap mnie za słówka :D Suarez jest świetnym zawodnikiem i powienien się w tej 23 znaleźć, ale przez swoję problemy z głową się nie znalazł. A co do deprecjonowania zawodników Barcy to nie prawda, nigdy złego słowa nie powiedziałem na Messiego, wielki szacun mam do niego, ale za to Xaviego i jego kawały to nawet lubie :D







@down



Mam rację, futbol to statystyki a La Liga miażdzy na ten moment PL na poprzednich stronach nikt nic mądrego nie przetoczył, albo czegoś czego już nie wiedzieliśmy. Ja podaje fakt- suche statystyki, a statystyki to futbol. EOT.



Pozdro.
 
nie chce mi się znowu spierać o to która liga lepsza, wystarczy cofnąć o 3 strony :-) żebyś się dowiedział że nie masz racji :-)
 
Oki nie zaczynajmy shitstormu... Peace ;)







Łap Andrzeju ;)



"Jak się okazuje, jest to zgodne z regulaminem przyznawania "Złotej Piłki". Jego trzeci punkt mówi, że "nagrody przyznawane są w oparciu zarówno o umiejętności piłkarskie, jak i całokształt zachowania na boisku i poza nim". Organizatorzy najwyraźniej uznali zatem, że ugryzienie rywala przez Suareza nie pozwala na nominację krnąbrnego gracza."
 
daily_picdump_1666_640_02.jpg












hahaha
 
Ciekawostka: Wczorajszy mecz PP pomiędzy Lechem a Jagielonią sędziował pan Borski z Warszawy który nie odgwizdał dwóch rzutów karnych dla Lecha. Przypadek?
 
Głosowanie na najlepszego piłkarza do 21 lat jest tam Milik



http://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden_boy/risultati-1632/Vota+il+Golden+Boy+2014
 
Co ten Real gra w tym sezonie to jest magia.



https://v.cdn.vine.co/r/videos/F49A6E90CD1140355141909045248_35cc9da1d08.0.1.12480780457305159950.mp4?versionId=aWFBV2Kx3nbeMDCCC1M4zMFL1ZBPR.b4
 
Ktoś mi powie o co chodzi? Nie widzę meczu altetico - cordoba na zadnym kanale nc+, patrzeą na streama i leci normalnie. Zamiast tego meczu puszczają powtórkę meczu realu z godziny 16...
 
Barca - CV po połowie 0:0. Zaczarowali bramkę normalnie...


Trochę się boję o zakładzik, bo pozostała mi w taśmie Barca+Lasota+Rockhold. Niby same pewniaki, a tu może być zonk... :-)
 
Back
Top