Piłka nożna

arsenal pajace jak zwykle... krew zalewa.



ale Mitrovic gola strzelil, mój talent z FM14, król królów :-)
 
śmieszny ten arsenal



roztrwonić prowadzenie 3-0 na własnym stadionie z takim przeciętniakiem



co im po tym Sanchezie,skoro reszta drużyny nie nadąża
 
Wieloletni rekod Raula został wyrównany teraz będzie tylko stawianie poprzeczki wyżej dla przyszłej generacji przez Leo i CR 7.
 
nie powiem, ogladajac takie padaczkowe City troche sie pousmiechalem, ale nie pociesza to raczej w kwestii formy United. tragedia angielska w LM.
 
Adriano królem strzelców będzie? :-)



w 2 meczach 8 goli strzelił, ma teraz 9 i Szachtar raczej wyjdzie z grupy.
 
Ale sędzia tez odjebal maniane i zamiast wyrzucić z boiska gracza CSKA to dal kartkę innemu pilkarzowi.
 
https://www.youtube.com/watch?v=XElmjiiELvI



nie wiem czy tutaj bylo, ale zaskoczylo mnie pozytywnie. :)
 
Mam wrażenie ,że ta asysta była zamierzonym zagraniem piętką. Jak jest czas do zgloszenia do nagrody za gol roku to nominacja się należy.
 
1:1 gooooood job.



https://vine.co/v/OevPhqVZ5Bi



jest już ripley, faktycznie przypadku w tej asyście nie było tym bardziej :-)
 
5 pkt przewagi nad Trabzonsporem i dodatkowo z kebabami grają u siebie, myślę że będzie 1 miejsce.
ps. Legia i Dynamo Moskwa jedyne drużyny co po 4 kolejkach mają komplet punktów :-)
 
Banda frajerów. Tak głupio traconych bramek i przez to punktów to ja nie pamiętam. Młody Jan Bednarek cały mecz dobrze, wchodzi Wołąkiewicz i tracimy bramkę. Poziom "b" klasy jeżeli chodzi o umiejętności poszczególnych piłkarzy. Taki drewniak niech kończy karierę bo kazdy jego występ to obraza kibiców. Lovrencic też może wracać na węgry bo od początku sezonu spisuje się poniżej krytyki. Typ obojętnie z jakiej pozycji by piłki nie kopnął i tak w bramkę nie trafi. A ta wystrzelona dziś podobno spadła już koło Starego Rynku. Gra Lecha wygląda tak jak by oni te mecze kurwa sprzedawali. Brak słów.
 
Na szczescie z Wołąkiewiczem już tylko pół roku trzeba się meczyć. Ale badz co badz widac bylo brak Trałki. Niby to drewniak i chuj, ale robi robote niesaowita z tylu. Arajuuri musi pocwiczyc zwrotnosci beda z niego ludzie jako tako. Ogolnie banda chuja bez jaj by dobic przeciwnika. W tym momencie powinno byc 8 punktow wiecej przez chujowe remisy w koncowkach.
 
Tylko, że ten Arajuri póki co to jakiś szklany chłopiec. 20 minut z piłką i schodzi z kontuzją. Oni te mecze tak zapierdalają, że z boku wygląda to jak by grali przeciw Maciusiowi Uzurpatorowi Pierwszemu. Pewnie tęsknią za Maruszem i treningiem co dwa dni bo tu Skorża sobie wymyślił jeszcze granie sparingów na landach. Serca nie ma.
 
bardzo fajny dzien w EPL dla mnie, o 13:45 obejrze sobie wlasnie LFC z CFC, a o 16 juz United z CP. ciekawe czy sie odbija jakkolwiek.
 
Już 1-1, pewnie gdyby nie goal decision system to by sędzia bramki nie uznał, bo wydawało mi sie,że puści, ale spojrzał na "zegarek" i uznał bramkę :-)
 
a ja tam przy golu dla Chelsea widzialem chyba rękę piłkarza właśnie Chelsea, macie powtórkę?
 
Back
Top