Piłka nożna

Iskierka nadziei na lepsze jutro. Brawo Polacy!







Kontuzja Grosickiego?



B2bA-dMIQAI__6o.jpg
 
o zesz kurwa,ta kontuzja dobrze nie wyglada.Jedyne co dobre to fakt,ze to reka nie noga
 
Ciężki teren, dobry mecz. Zwłaszcza w 2 połowie. Bramka Glika podłamała Gruzinów, a nas uspokoiła. 4:0 to na prawdę mega rezultat w Tbilisi.



Mamy dobrą drużynę, grających zawodników w solidnych klubach. Napastników z podstawy Ajaxu i Bayernu, paru innych w podstawowych składach istotnych lig Europy jak Krychowiak, Glik czy Szczęsny. Paru czołowych z ligi i jest git. Dlatego właśnie głosowałem za unią europejską ;] By polscy piłkarze łatwiejszy start do zachodniej Europy mieli i tamtejszych klubów.
 
Hajto się dojebał Lewego, jak ciapaty zasiłku, a prawda taka,że to on i Milik pociągnęli naszą grę i zrobili nam mecz.
 
Hajto pochwalił Lewego. Czy to Borek go pochwalił, że ciągnie gre? Milik mi się dziś nie podobał, zresztą [strike]Waldek [/strike], yyy Sebek do momentu strzelenia też był raczej mało widoczny. Wynik lepszy niż gra ale 3 punkty są i gra gitara.
 
tez nie wiem o co chodzi Hubiemu, bo obaj zauwazyli na koniec, ze Lewy mimo braku bramki to robi swietna robote w calym meczu.
 
Dokładnie, chwalili Lewego za to co robił, zauważyli, że jednak strzeże go zwykle dwóch zawodników, więc musi się dwoić, żeby mieć sytuację. Problem w tym, że miał i powinien, zwłaszcza tą drugą strzelić. Powinien każdy podstawowy snajper klubu ekstraklasy, a co dopiero Bayernu, ale zdarza się najlepszym. Piłka to sport drużynowy i ważne, że drużyna wygrała. Inaczej by było jakby się 0:0 skończyło.



Milik też dobrze grał, pokazywał się, podawał. Elegancko strzelił w 1 połowie, a w drugiej był, gdzie być powinien i zrobił to co napastnik powinien w każdym meczu, wpisał się na listę strzelców. Bez zarzutów. Szkoda Grosika, to się nazywa faktycznie pechowa kontuzja, bez udziału drugiej osoby.
 
Zajebisty mecz, chyba tworzy nam się drużyna.
Nie wyobrażacie sobie mojego wybuchu radości, gdy w 90+2 strzela Milik, którego gola obstawiłem. :-)
 
Nie pieprzył, mówił prawdę ;-) Taki napastnik powinien to wykorzystać, a przynajmniej jedną jak miał dwie podobne sytuacje, pierwsza w sam środek bramki, a druga nad poprzeczką. Napastnik (byłem nim ponad 10lat:P) musi szukać rogu bramki intuicyjnie... Co innego, że grał dobrze w innych momentach, choć i tak słabiej niż np. z Niemcami. Napastnik może grać słabo, a łatwiej mu wybaczyć jak strzeli jedną czy tym bardziej dwie niż odwrotnie, gdy gra dobrze, ale przestrzeli dwie setki.
 
Jesli Lewy to napastnik seksualny wg Ciebie to wybacz, że nie zaznaczyłem, ja akurat byłem nim na boiskach piłkarskich :-)
 
Żarcik taki:) Ale co do Lewego to masz rację. Dzisiaj graliśmy z Gruzją no i trochę sytuacji nasi kopacze mieli. Ale przyjdą trudniejsze mecze i Lewy musi chociaż jedną taką sytuację wykorzystać. Bo to może być jedyna okazja w meczu.
 
Ja jestem megazadowolony z tego wyniku i walki do końca aż po 4:0. Pokazali dojrzałość i wyższość piłkarską. Oby tak dalej. Szkoda tych 2 punktów ze Szkocją mi będzie, aż do momentu, w którym te dwa punkty nie będą nam potrzebne i oby nie były w ostatecznym rozrachunku :-) Zobaczymy co po zimie...Przed rewanżem po niemcach spodziewać się można Piszczka na ławie Dortmundu i Lewego na ławie Bayernu, albo w ogóle trybunach ;] Oby nie...



U kibiców MJ? Nie no ja grałem za trampkarza i juniora :-) Ksywkę w tamtych czasach miałem od nazwiska ;-D
 
Back
Top