Piłka nożna

baju


Z racji tego, że Barca ostatnio cieniej przędzie to po prostu odpadło sporo rozbestwionej gimbazy i innego sezonowego bydła jak to było po wygranych LM. Teraz przenieśli się do Realu ;) Niech się z tym męczą.


Co do meczu to Barca nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Potencjał Realu w ofensywie jest przepotężny. Choć Casillas nie zagrał źle to ciągle nie ogarniam, jak można przedkładać sentyment nad względy sportowe i sadzać takiego bramkarza jak Keylor na ławie. No cóż, z bólem serca gratuluję ;)
 
Hit dzisiejszego meczu - ciekawe, który sektor wybrał ....



B048gvsCIAEaa1H.jpg
 
PEWNIAK KURWA NAJWIEKSZY, ŁAHAHHAHAHAHA!!! UNITED KURWA!!!



PIEKNE ROZMOWY WCZORAJSZE NA CZACIE, STAWIAC DOM I TYSIACE NA CFC, DOBRZE!!! #CEBULA #KURWADOKONCA
 
ale się podjarałem, a już myślałem, że po meczu - bardzo cenny punkt zwłaszcza, że to dopiero druga strata punkrów Chelsea w tym sezonie



Rooney w następnym meczu już gra czy jeszcze pauzuje ?
 
Mam spory niedosyt. Niepodyktowany karny dla Chelsea i na koniec druga żółta dla Ivanovicia z dupy. Gdyby był podczas tego wolnego na boisku mogłoby to wyglądać całkiem inaczej.
 
na 3 mecze pauza byla Wayne'a wiec chyba jeszcze nie?



kurwa no livesports wymodlilem wzrokiem zeby pokazal mi ta jedyneczke przy United. taka ma byc walka!
 
Pan Piłkarz Keita. Bramka "stadiony świata" od 1;50.



http://ekstraklasa.tv/skroty/lech-gornik-l-1-0-zobacz-skrot-meczu/sb70m
 
Abu Dhabi Santiago Bernabóu - czego to się nie robi, żeby znaleźć kasę na nowy stadion, a śmiałem się z koszulek Barcy ...

- Salam alejkum
- Alejkum salam

Ponoć Floren już szprecha po arabowemu xD
 
Musi gdzieś nazbierać tą astronomiczną kwotę na stadion. Nazwa-nazwą ważne, że klub jest w rękach socios.
 
Według mnie trójka najlepszych za rok 2014 powinna wyglądać mniej więcej tak: Cristiano (zwycięzca), Angel Di Maria (za La Decimę i doprowadzenie Argentyny do finału MŚ), i Kroos(Mistrz Świata i półfinał LM), ewentualnie za Angela/Kroosa Messi, za bardzo dobry rok indywidualny, chociaż słabszy niż poprzednio.
 
Trochę smutnawo, że poza Messim i Ronaldo jest taka bieda jeśli chodzi o indywidualności. Pewnie jeszcze przez najbliższe 5 lat będą się wymieniać tą nagrodą.



Mimo, że dla mnie Messi zawsze będzie tym najlepszym to chyba w tym roku Piłka zasłużenie znowu trafi do Krysi (pomimo grania siana w ważnych meczach) i marnych MŚ.
 
http://www.weszlo.com/2014/10/28/andres-iniesta-pilkarz-widoczny-tylko-w-plebiscytach-nominacja-do-zlotej-pilki-zart/



trudno się nie zgodzić z tym :-)



chuj wie z jakiej paki sporo tych nominacji jest, a dlaczego kilku nazwisk nie ma.
 
Te wszystkie nagoryd fify, franc futboli jeszcze u was wzbudzają emocję? Jak miałem 10 lat to przyznam, że interesowałem się tym kto dostanie nagordę za to, że najlepiej potrafi kopnąć piłkę.
 
1. Ronaldo 2. Di Maria 3. Lahm moja kolejność.


Pewnie zdziwił Was Lahm. Typ od kilku sezonów nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jest lub był bardzo ważnym - czasami decydującym - ogniwem Bayernu i reprezentacji. Zawsze sporo do nich wnosił. Dlaczego mamy nagradzać tylko piłkarzy ofensywnych? Choć Lahm nie jest stricte defensorem i wiele wnosi też do ofensywy to wydaje mi się, że to wielce niesprawiedliwe, że w topie brylują tylko piłkarze ofensywni. Phillip to jeden z najlepszych obrońców ostatnich lat. Wygrany mundial ibardzo ważna rola odegrana w tym sukcesie skłania mnie do tego żeby jemu przyznać 3 miejsce. Ale oczywiście to mrzonka, nigdy w życiu nie stanie na pace. Już prędzej znajdzie się tam taki James, który gdyby nie mundial pewnie dalej siedziałby w Monaco. Co z tego, że Lahm też zagrał kapitalny mundial. Nie jest piłkarzem ofensywnym więc... SAYONARA!!!


Tyle moich żali.
 
Lahm zdecydowanie najważniejszym ogniwem Niemczurów od lat. Dałbym mu Złotą za całokształt w tym roku, gdyby nie Ronaldo, który stety/niestety zniszczył konkurencję
 
Tylko Cristiano może to wygrać, nikt nawet nie zbliżył się do niego statystykami w tym roku kalendarzowym, a rekord Ligi MIstrzów w bramkach mówi sam za siebie.



Suarez - koleś nie zagrał nawet jednego meczu w Lidzę Mistrzów... chociaż za samego złotego buta mógłby być nominowany ale tylko to.



Co tam robi Iniesta?
 
co ma lm do tego że typ był przechujem i na własnych barkach prawie doprowadził do mistrzostwa L'pool, i pogrążył na MŚ anglików
 
Jeśli nie wiesz co ma w ogóle uczestnictwo w Lidzę Mistrzów to gratulacje...



Bądz co bądz Suarezowi bardziej się ta nominacja nalezy niż przykładowemu Iniesie.
 
aqua



przyzwyczaiłem, że na każdym kroku musisz deprecjonować piłkarzy Barcy, ale nie zapędzasz się? Gościu po latach posuchy praktycznie sam wniósł Liverpool do LM. Ja bym się zastanawiał czy umieścić go na 4-5 miejscu. Zresztą sama FIFA przyznała, że sportowo Suarez w pełni zasługiwał na nominację. Zadecydowały względy regulaminowe i dyscyplinowe.
 
Back
Top