Piłka nożna

żadne kurwa perkisy i cionki Glik - Szukała to jest duet który musi grać, oboje grają w swoich klubach, są najlepsi, po chuj kombinować z jakimiś chujozami znowu? z Niemcami zagrali świetnie, a w tym meczu to Piszczek 2 bramki zawalił, a nie Szukała ani Glik, więc po co szukać dziury w całym?
 
Bo Szukała jest solidny, ale nieogarnięty do końca. Obrońca musi być przewidujący, ale fakt, Piszczka też dziś czepiać się można było, a klasy mu odmawiać nie można. Choć wciąż jego klasa to jednak pójścia ofensywne ciut bardziej niż gra obronna jak dla mnie.



Może i zgranie ich obu to najlepsza opcja. Po prostu zawsze staram się szukać czegoś lepszego, gdy wiem, że ktoś pewnego poziomu już nie przeskoczy, a tak wydaje mi się, że z Lukasem może być niestety. Instinct niepotrzebne nerwy, normalna dyskusja :-)
 
Nikomu w miarę ogarnietemu remis nie przeszkadza. Ja rozumiem, że po 2-2 ze Szkocją to zawiedziony może być jakiś Srogi Janusz. No bo jak to tak Mistrz Świata rozpykany a tu z facetami w spódnicach remis? SKANDAL. Ten kto ogląda naszą kadrę dłużej niż od meczu z Rzeszą zna nasze możliwości:) Wszystko w nogach kopaczy i w głowie Nawałki. Mamy nadal lidera i na nikogo nie musimy się oglądać. A wczorajszy sędzia to chuj.



@sw - No sporo się działo na meczu Serbia - Albania. Drony, napierdalanie piłkarzy krzesłami i Ivan znowu na murawie :D http://www.ultras-tifo.net/photo-news/2857-serbia-albania-14102014.html
 
Andrei. Majdan i Wichniarek też janusze, nie ;-)?



Wiadomo, że różnie bywa w meczu i nie wykorzystywanie okazji tak się też kończy. Ale jednak 4 punkty był brane "w ciemno" przed dwoma meczami, a po zdobyciu 3 z Niemcami większość wierzyła, że jednak będzie maksimum po tych dwóch meczach. Szkoci to nie ułomki, ale można było to spokojnie wygrać i chyba temu nie zaprzeczysz ;-) Szkoda, że się nie udało, ale nie ma co płakać. Tym bardziej, że ta grupa jest na prawdę solidna we porównaniu do paru innych. Gdzie Anglia czy gdzie Rumunia...



Serbia Albania gruby mecz. Ciekawe kogo ukarzą i jak. Serbowie bez publiki na bank powinni grać znając organizacyjne podejście, no ale może i tu jakiś walkower będzie po prostu. Piłkarze, którzy brali udział w zajściu jak duże kary otrzymają? To mnie ciekawi, 1-3 mecze czy np. półroczna dyskwalifikacja jakaś ;-)
 
Krzyknąłem na ostatniej bramce w meczu - więc nie wypadi tak źle jednak i emocje jakieś były. Dodatkowo 4 bramki w meczu, kilka szans na strzelenie więcej. Glik szykuje łuki pod mma - mecz ok
 
Tym dronem co się pojawił na meczu Serbii i Albanii kierował brat, premiera Albanii z loży vipowskiej ze stadionu. Został aresztowany. Gruba prowokacja. Ale i tak każdy wie, że Kosowo jest Serbskie.



A we wczorajszej "Piłce Nożnej" jest wzmianka o mmarocks :)
 
Kosovo jest serbskie! Mialem kiedys przyjemnosc rozmawiac z Ivanem oraz paroma osobami z Delije. Ivan mega pozytywny gość.
 
Wpuścić bydło na salony...
Rozumiem, że masz na myśli piłkarzy Albańskich?

Swoją drogą sporo się dzieje w tych eliminacjach. I w kwestii sportowej (porażki faworytów) jak i na trybunach. W krótkim odstępie czasu mieliśmy Bułgaria - Chorwacja, Rumunia - Węgry no i Serbia - Albania.
Brakuje jeszcze jakiegoś towarzyskiego Izrael - Palestyna i będzie komplet ;D
 
I Serbów i Albańczyków. Do tego podejrzewam,że Bułgaria przy pierwszej lepszej okazji potrafiła by podobnie odstawić. Z tych rejonów to chyba jednym z nielicznych normalnych krajów jest Chorwacja, która jest troche brutalna, ale nie takie bydło.
 
Za nie ogarnięcie bezpieczeństwa mimo niby tylu służb należy się bura Serbii i wyższe kary niż Albanii za cokolwiek. Prowokacja rozumiem, kara się należy komuś, ale żeby robić taką jazdę z powodu flagi latającej? Dziecinada.



Bicie piłkarzy gości na własnym terenie też jest słabe. Mam nadzieję, że paru kibiców co wbiegli na murawę ma odcisk korków na ryju.



Nie potrafią oddzielić sportu od polityki w takim aż stopniu to wypad z rozgrywek. Niezależnie co było i jaka byłaby to flaga i czy wisiałaby na płocie czy w taki sposób to nie powód do siania takiej patologii. Kiedyś to wszystko było mi bliskie, ale właśnie...kiedyś, jedynie z umysłem dzieciaka lub nastolatka można podejmować głupie i podobne decyzje na stadionach.
 
Niestety Born, sport już dawno zastąpił wojnę konwencjonalną, rozładowując nastroje społeczne.
Jeśli ktoś się łudził, że na takim meczu będzie spokojnie, to musi być bardzo naiwny.
Tymczasem z ciekawszych meczów, czeka nas za niedługo Irlandia vs. Szkocja. Ciekawie politycznie polosowali te grupy.
 
Rozumiem jakby się patologiczna chołota na trybunach biła, ale piłkarze? Profesjonaliści? A atak na piłkarzy nawet w zasadach chuligańskich jest megasłaby. Najwyraźniej tam raczej zasady żadne nie obowiązują;] Dobrze, że nie strzelali do siebie. Szkoda mi dobrych piłkarzy, ale wyje**łbym Serbię z rozgrywek za nie ogarniecie bezpiecznie prowadzonego meczu. Przykład Jugosławii widzę ich nie nauczył zbyt wiele. Albańscy piłkarze, cóż, mniejszy kaliber, kary jakieś też się poszczególnie należą, ale w zasadzie tylko chcieli odebrać tą flagę od Serba, który ją zdjął, a to nie była jego brocha mimo wszystko by to robić.
 
Za nie ogarnięcie bezpieczeństwa mimo niby tylu służb należy się bura Serbii i wyższe kary niż Albanii za cokolwiek. Prowokacja rozumiem, kara się należy komuś, ale żeby robić taką jazdę z powodu flagi latającej? Dziecinada.


Jaki debil...



edit: w drugim poscie Born płynie lepiej... Łapy opadają.
 
Ok, ja jestem debil, a ci ze stadionu to Twoi bogowie mądrości ;-) Oj Endrju, Endrju...



Może jakiś argument na Twoje określenia, a nie obrażasz? Tak robią ludzie bez argumentów zwykle, a od takich osób krytyka nawet nie smyra, nie mówiąc o bólu ;-)



EDIT: Pamiętaj też, że debilna może być wypowiedź, zachowanie, nie od razu osoba w całości jest debilem. Tylko zwykle właśnie debile tak określają uogólniając człowieka, a nie znając całościowej jego wartości i tego, że w czymś innym może być wręcz geniuszem. Nawet jeśli strzeli gafę lub się myli w jakiejś sytuacji.
 
yyy, Born często gada od rzeczy, ale tutaj nie widzę nic głupiego w tym co napisał. Ma rację, Serbów powinno spotkać wypierdolenie z rozgrywek.
 
Mowicie tak jakby to bylo w Polsce. Tam jeszcze kilka lat temu byla wojna. Mowicie ze tylko flaga. To tak jakby Polacy podczas okupacji na widok niemieckiej flagi przeszli obojetnie jak ktos by mu nia macham przed twarza
 
Born bo ty takie głupoty wygadujesz, że szok. Ci ze stadionu nie są moimi Bogami to po pierwsze. Widzę, że muszę to już zaznaczyć bo zaczynasz mi coś wmawiać.
Zagłębiłeś się w ogóle w temat? Wiesz co było na tej "latającej fladze", wiesz, że wojnę na Bałkanach pamiętają tam sami piłkarze? Wiesz, że to u nich sprawa znacznie świeższa niż u nas "porachunki" z Niemcami i Rosją? Bo skoro to wszystko wiesz to nie cche mi się wierzyć, że możesz pisać to co piszesz.
Albańczycy niewinni. Chuj, że od nich zaczęła się cała ta zadyma ale Born wymyślił jak Polska może wygrywać każdy mecz. jedziemy do takich Włoch czy Niemiec (jak zwykle bez szans na wygraną), prowokujemy gospodarzy, zaczyna się dym, gospodarz wyjebany z rozgrywek, my 3 pkt! GENIUSZ!
Najsmutniejsze jest pewnie to, że skończy się tak jak Born pisze: Serbia walkower a Albańczykom włos z głowy nie spadnie. Kiedyś pół świata bardziej wyruchało Serbię więc taka strata 3 punktów to"pryszcz"

Sorry za tego debila, się zdenerowałem. Ty chyba debilem nie jesteś. Ty tylko nie wiesz o czym piszesz.
 
To był mecz piłki nożnej i 21 wiek...Najwyraźniej do nich jeszcze te czasy nie dotarły.



Nie widzę powodu by wyżywać się na niemieckich piłkarzach czy ich fladze jakby latała nad narodowym. Prędzej bym był sprowokowany do jakichś zajść z kibicami niemieckimi na stadionie (a w zasadzie lepiej i poza nim, bo na stadionie to megaprzypał i ryzyko wykluczenia dla drużyny i ryzyko dla nas samych i naszych kumpli), jak już mam być tak przyziemnie patrzącym.



Arlovski, nie interesuje mnie polityka. To był mecz piłki nożnej, a jak oni chcą dalej walczyć to niech oleją granie w piłkę i idą walczyć. Nie bronię im i jeśli mają słuszność to tak powinni robić, ale nie na stadionie, bo nic tym nie wywalczą, a wręcz sobie jedynie zaszkodzą jako kibice i jako naród. Tak czy inaczej zabezpiecznie meczu i bezpieczeństwa należy do gospodarzy, to ogólnie przyjęta norma na stadionach, nie powinno Cię to dziwić aż tak? Tym bardziej, że poza prowokacją z flagą to raczej kibiców z Albanii to chyba niewielu było, Serbia rządziła na trybunach, a i chcieli zlinczować piłkarzy jakby to oni tym dronem co najmniej sterowali :-| Pretekst był, ale wyżycia się na piłkarzach nie można tolerować...



Co do debila, spoko, zapędziłeś się, najwyraźniej temat jest Ci bliski, więc wybaczam :-)
 
Było to coś takiego( flaga wielkiej Albanii - do poczytania tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Albania)



serbia-albania_2.jpg




Jak widać nie była to zwykła flaga Albanii. Tobie łatwo oceniać siedząc w domu w wygodnych kapciach, polityką się nie interesujesz, nie znasz historii tamtego regionu( oczywiście historyk też ze mnie żaden). Dla Ciebie sprawa jest prosta. A i ja tam WYŻYWANIA SIĘ nie widziałem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ale Born na przyszłoś zanim znów popędzisz przed klawiaturę napisać kolejny post na milion znaków, doczytaj chociaż o czym chcesz napisać.
 
Analogiczna sytuacja. Niemcy na meczu w Warszawie wpadają z dronem z podwieszoną flagą z mapą niemiec poszerzoną o nasze ziemie. Dodadkowo na banerze są podobizny Adiego. Glik ją ściąga i zostaje zaatakowany przez niemieckich piłkarzy. Nie widzę innej opcji jak pitch invasion i niemiaszki uciekają przed tłumem.
 
Trochę w innym świecie zyjemy niż na Bałkanach i z większą rozwagą jednak.



Zupełnie sobie tego nie wyobrażam, iż profesjonalni zawodnicy Niemiec by się w to zaangażowali, jak i polski piłkarz w ściąganie takiej flagi. Polscy kibice raczej też nie atakowali by piłkarzy, ale porównanie zasadne i dobrze zobrazowane to fakt.



Tak czy inaczej dronem powinny zająć się w takiej sytuacji odpowiednie służby, a osoba sterująca ponieść surową karę, nic więcej, bez rozrób bezzasadnych na jakąś glupią osobliwą prowokację. Nic tym byśmy nie ugrali, Serbowie również tym nic nie ugrali, w zasadzie mogą dużo stracić jeśli chodzi o piłkę. Nie na stadionach się o to walczy. Granica jest blisko i jeśli naród chce to może czy nasz czy ich iść wymierzać sprawiedliwość i wygłaszać swoje racje tam bezpośrednio. Tylko, że na granicach można trafić na opór, a u siebie na meczu nie bardzo...



Gorące charaktery i stało się co się stało. Prowokator musi być ukarany, ale osoby dające się prowokować również, a Serbowie za to, że nie ogarnęli tłumu. Niech grają na stadionie 2 tysięcznym przy 4 tysiącach zabezpieczających albo wcale. Nie widzę innej opcji. Profesjonalny piłkarz albo odkłada prywatę na bok albo nie jest profesjonalistą i trzeba go od takiej piłki trzymać z daleka. Na boisku ma pokonać rywala sportowo, poza meczem może wziąć karabin i iść na Albanię jako żołnierz.Skoro obu krajom wciąż walczenie w głowie to oba niech nie grają w piłkę tylko się zajmą konfliktem do skutku.



PS: Arlovski to ledwie pare zdań. Dla umiejącego czytać nie literując dorosłego człowieka żaden problem, a do miliona znaków bardzo daleko.



PS2: Ja tam widzę datę 1912, więc tym dłużej chyba się pogodzić z czymś nie mogą, a nie od paru lat. Tak czy siak winny prowokator, ale od wymierzania kar nie jest tłum, ani piłkarze, przez co stali się równie winni afery co sam prowokujący.
 
@Born2kill. Powiesz mi kiedy wygram w totolotka? Bo widzę ze jesteś wszechwiedzący.



Tak na serio, człowieku spierdalaj z tego wątku jak najszybciej. Po co wszędzie sie wpisujesz? Nudzi ci się? Godzina 19:30 Potrenuj sobie.



Arlovski i Kapusta. Nie ma sensu dyskutować z ludzmi którzy nie mają o takich sprawach najmniejszego pojęcia. Oni więdzą swoje i zawsze tak bedzie, w tym temacie lepiej przybastować.
 
A co ma przewidywanie przyszłości do faktów mądralo? Może ty podasz skoroś taki wszechwiedzący, że nawet wypowiadać się nie ma wg ciebie po co i oogólnie dyskutować, bo wszystko jest "jasne" ?:D



Po to się wpisuję by wypowiadać swoje zdanie, a ty po co walisz takie posty? "Nudzi ci się"? Godzina 19:30, idź spać, bo już po dobranocce, a dyskusje na argumenty to dla ciebie zbyt trudne jak widać.



Pół życia spędziłem co weekend na stadionach, a ponad 10 dzień w dzień na boisku, ale wyrosłem z takich głupot. Sądzę więc, że mam spore prawo udzielać się w tym temacie, więc sam spie**laj żołtą, ceglaną drogą jak tobie coś nie pasuje w powyższej dyskusji.



Miałem z trollami nie dyskutować...To się kolejny pojawił.
 
Back
Top