Piłka nożna

Pytanie poza wczorajszym meczem - czy w piłce nożnej są testy dopingowe ? bo nie słyszałem o piłkarzach łapanych na dopingu ( po narkotykach owszem) i tak się zastanawiam czy np. na MŚ są oni w jakiś sposób badani ?
 
Tu trochę o tym pisze



http://www.eioba.pl/a/44z2/futbol-pod-kopula-milczenia-czyli-o-dopingu-w-pilce-noznej
 
Cieszy zwycięstwo chociaż Niemcy mieli swoje okazje. :-)Szczęsny jak i cały zespół, mam nadzieje że to będzie impuls do przodu.
ps.Niemcy przegrali mecz w kwalifikacjach po raz pierwszy od siedmiu lat :-)
 
wynik oczywiście cieszy, to normalne.



klasa przeciwnika znana i uznana.



mam wrażenie, że dla naszych sąsiadów to zimny prysznic, teraz oni już w tych eliminacjach ograć się nie dadzą.



także te trzy punkty to coś ekstra...



dobrze, gdyby nasi piłkarze się zbytnio tym nie jarali, bo nie mniej ważny mecz jest teraz ze szkocją i tu wygrana byłaby świetną sprawą.
 
gallery_1413067326_284811.jpg
 
Szacun dla niego !

BzwBOoyIcAEDEl6.jpg

Rafal Lebiedzinski • @rafa_lebiedz24 2 godz.2 godziny temu
Luca Antonini z Genoa w niedzielne popoludnie z lopata w reku pomaga powodzianom oczyscic ulice Genu
 
z tymi newsami na całym świecie... właśnie o tym mówiłem przy siatkówce, siatka nikogo nie obchodzi, w piłce Polska pokonuje mistrzów świata i są na czołówkach gazet na całym świecie, ten 1 mecz znaczy więcej niż całe te mistrzostwa w sporcie który nikogo nie obchodzi :-)
 
Trudno by mówili o siatkówce w krajach w których ten sport nikogo nie jara. U nas też w TV nie dowiesz się o wynikach Mistrzostw Świata w Krykieta. Tak trudno to pojąć? I chuj mnie obchodzi czy amerykańskie media mówiły o MŚ siatkarzy. Oni nie są żadnym wyznacznikiem zajebistości a widzę, że dla niektórych liczy się tylko to co ZAGRANICO o nas powiedzo.
 
Arlovski



fajny komentarz popieram , czy w tvp 1 uslyszymy kto zdobyl mistrza w baseballu / po rugby najpopularniejszy sport w USA/
 
Bez przesady. Instinct o zupie, a wy o dupie.



Instinct porównał piłkę do siatki, a Arlovski siatkę do krykieta. Piłka jest o wiele bardziej popularna niż siatka i to w każdym kraju na świecie. Toteż pewnie do większej liczby ludzi dotarła informacja, że ograliśmy mistrzów świata w piłkę niż, że sami nimi zostaliśmy w siatkę.
 
To tak jak z boksem i mma. We wiodących mediach nie usłyszymy, że Velasquez obronił pas albo, że Held czy Tybura wygrali turnieje. Natomiast na bieżąco pojawiaja się informacje o tym, że walczył Kliczko, Adamek, Szpilka czy Włodarczyk.
 
Ciąg dalszy cudów w meczach z czołówką światową, po Hiszpanii i Niemczech nadszedł czas na Holandię, która wczoraj przegrała 0:2 z Islandią.



Tabela wygląda tak



1.Islandia 9pkt.



2. Czechy 9pkt.



3. Holandia 3pkt.



...
 
z tą Holandią to troche nic dziwnego, nowy system narazie nie działa, mimo że trener nie jest zły, to trio ofensywne które ciągnęło coraz starsze, jest kolektyw młodszych, który sprawdzał się na mś, ale to troche za mało i niestabilnie.



Niemców wykańczają kontuzje, pomijając koniec karier kilku zawodników, jak dojdą do siebie to wszystko powinno wrócić do normy. Kolejna strata pkt w dzisiejszym meczu nie powinna nikogo zdziwić.



Hiszpania się wypaliła, niby mają kilku fajnych młodych, ale tam potrzeba przedewszystkim nowego trenera który to od nowa poskłada, bo obecny się wypalił i troche stawia na swoich którzy dla niego tyle wygrali, troche ślepo bo kilku graczy wyraźnie bez formy.
 
sorry za dubelek, ale nie moge już edytować.



ciekawe czy nasi sobie dadzą rade dzisiaj, ciekawe jak kondycyjnie po takim wybieganym meczu, boje się że stracą punkty, jak by się udało wygrać to 6 pkt po 3 meczach nad Szkocją to byłaby niesamowita zaliczka, dokopać tylko Irlandii i można walizki pakować na wyjazd na turniej.
 
Holandii mi nie żal,zamykali mi gruby kupon,miałem na nich postawione z podpórką,a stracili bramkę na 2-1 w ostatniej minucie doliczonego czasu gry z Czechami
 
Back
Top