Piłka nożna

Mój sąsiad 100% Janusz oznamił gola wychodząc na klatkę schodową drzeć się z całej siły w płucach i wyrzygawszy się na schody.
 
10686619_718664611545291_5137660755116195492_n.jpg
 
2hhkitk.jpg








Bez kitu, nawiązujac do mojego postu w temacie z Glikiem. Biję się w pierś, coś tam jednak ugrali, ale nie widziałem meczu znam tylko wynik. Niemcy grali tak sobie, czy Polacy tacy świetni jednak?
 
cos kurwa jest w tych naszych kopaczach ze z ruskimi i niemcami walcza jak lwy



niemcy zle nie grali mieli duzo okazji ale wyszystko lapal Szczesny



dwie kontry polakow i po meczu ,Glik zawodnik meczu ,
 
Moim zdaniem Glik, Lewy i Szczęsny jak natchnieni. Reszta tych ciaproków też nawet nieźle grała. Matko bosko.
 
MIAZGA! Nigdy więcej wspominania o Wembley '73! Chłopaki Nawałki zmienili dzisiaj bieg historia świata.



:-)



Wygraliśmy z Niemcami i to nie o pietruszkę. Z Niemcami, którzy 3 miesiące temu wygrali Mundial.



MIAZGA!
 
Nie liczy się ilość strzałów, ani celnych, jak się ma takiego bramkarza jak Szczęsny (a to chyba nikogo nie dziwi, że tyle wybronił strzałów, ktore był w stanie bronić) to jest jak jest. To Neuer dziś niewiele zrobił, choć przy 1 bramce jego błąd zdecydowanie.



Brawo Polska. Jednak coś ci nasi kopacze potrafią. Poza tym dobra jedenastka, fajny szkielet, szybkie skrzydła. Trochę nieszło, niektórzy grali jak osrani, "bo z Niemcami", a niepotrzenie. Szkoda niedokładności w porównaniu do Niemców, ale co się dziwić. Oni grają i trenują na codzień w lepszych warunkach niż Polacy. Wynik jednak jest nasz. W końcu, całe życie czekałem na taki wynik z Niemcami w piłkę :-D



Glik klasa światowa jako środkowy obrońca dziś!



I miasto śpiewa, ale się dziś alkohol w Polsce poleje gruuuubo.
 
Glik, Szczęsny - kapitalny mecz, Lewy wiadomo klasa światowa. Jodłowiec ultra słabo przy wyprowadzeniu piłki. Trochę szczęścia, dużo walki i mamy wygraną ! Brawo Polska.
 
Back
Top