Piłka nożna

Real wreszcie wczoraj zagrał tak,jak chcą tego wszyscy kibice. Skutecznie, efektownie, pięknie. Żeby nie Iraizoz, to chyba mielibyśmy dwucyfrówkę.
 
Jako prezes ligi pewnie wie co mówi... ale to tylko sprawa związku a nie polityki. Jest wiele lig międzynarodowych. Np. Monaco w lidze francuskiej, Vaduz w Szwajcarskiej, no i odbiegając od piłki przykłady NHL, NBA etc.
 
To skomplikowana sprawa jest z cala ta niepodegloscia Barcelony. Wladze w Madrycie glosno oswiadczaja, ze zadnego referendum w Barcelonie nie uznaja, a to, ze beda katalonczycy za niepodlegloscia to jest pewne jak w banku.



Ze Szkocja nie ma nawet porownan







uid_6dd928b52daa5f7f17612745c01c14661412021668798_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355.jpg
 
poleaxe



przeczytałeś artykuł?



"Prawo o sporcie głosi wyraźnie, że tylko jeden kraj spoza Hiszpanii może legalnie brać udział w tych rozgrywkach. Jest to Andora"
 
Wyszło - nie przeskrollowałem na dół strony... Jeśli tak, to jednak sprawa polityczna i bez zmiany ustawy się nie obędzie. No i to co napisał Rivaldo - bodajże w konstytucji Hiszpańskiej jest napisane, że władze centralne muszą zaakceptować oderwanie się regionu od macierzy - tak więc nawet po wygranym przez zwolenników niepodległości referendum, marne są szansę by Katalonia się odłączyła.
 
Komisja Ligi ukarała Lecha Poznań (za mecz z GKS-em Bełchatów) zamknięciem "Kotła" na dwa mecze, oraz karą finansową - 30 tysięcy złotych.


Jak nie wojewoda to komisja. Uzupełniają się wybornie.
 
Wojewoda może zamknąć stadion lub trybunę. Ale już tego nie zrobi bo jak: zamknie trybunę którą wcześniej zamknęła komisja :D?


Hang no takie już mam małe zboczenie, że bardziej jarają mnie ekstraklasowe trybuny niż innne Barcelony i Reale :( Wiem, że jestem w zdecydowanej mniejszości:(
 
nie to, ze mam zle za to PZPN-owi , ale mówiło sie ze by byc w klubie wybitnego reprezentanta trzeba zagrac minimum 100 meczów , a widze, ze idzie fala gdzie przy 50 juz sie nim dany zawodnik stanie.



BzqN7t0CMAAte4o.jpg
 
Oprócz tego mieli być też brązowi medaliści MŚ i oraz mistrzowie i wicemistrzowie ollimpijscy z Montrealu i Barcelony nawet jeśli nie mają 100.
 
nie to, ze mam zle za to PZPN-owi , ale mówiło sie ze by byc w klubie wybitnego reprezentanta trzeba zagrac minimum 100 meczów , a widze, ze idzie fala gdzie przy 50 juz sie nim dany zawodnik stanie.


100? W takim razie tylko Lato z Żewłakowem by byli :).



60 zawsze było (niedawno zmienili na 80), ale teraz podobno może być wyjątkowo minimum 40 tylko trzeba mieć jakieś zasługi, a nie same sparingi z Tajlandią.
 
A potem przyjdzie co do czego to będą ściągali Dudka który nie gra już z 2 lata by zagrał w sparingu z Bangladeszem bo mu jeden mecz do Klubu brakował. Cyrk.
 
Nie ma co wymagać bombardowania bramki niemców przez takich patałachów jakich mamy w reprezentacji.
 
czy z niemcami czy nie ,oni tak z kazdym graja:-)



czuje ze bedzie jak na ms w niemczech bramka w doliczonym czasie dla wemachtu :D



do boju Polacy nie dac sie zgermanizowac !!!
 
Albania goli jak narazie Danię 1:0:-) na wyjeździe wygrali z Portugalią, więc idzie jednak wygrywać nie będąc potęgą
 
Back
Top