Piłka nożna

Dzis chwila prawdy zgadzam sie. Giblartar to amatorzy ala San Marino , Irlandia tez ich ograla w sobote 7-0, swoja droga ciekawe ze Slowacja w towarzyskim z Giblartarem ugrala tylko remis z nimi.



Za to z Niemcami byla obrona i kontry.



Dzis zobaczymy czy Polska ,,umie grac pilka'' i dlatego ten mecz mnie ciekawi nawet bardziej niz z Niemcami. W ogole fajna ta grupa , bo Szkocja,Irlandia,Gruzja to zespoly które ladnie pokaza, gdzie obecnie piłkarsko znajduje sie Polska.



Jesli by dzis przegrali i w tym aspekcie gry zagrali slabo , to jeszcze bym nie oglaszal ,,Polska jedzie na euro 2016'' jak to juz robia w tv
 
pewnie, że nie bo 3 pkt z Niemcami nic nie zmieniają, jeżeli potracą z największymi rywalami do 2 miejsca, bo Niemcy tak czy inaczej wyjdą pewnie z 1 nawet jak dzisiaj będzie wpadka to na nastepne zgrupowania sie chlopaki poleczą ci co mają się wyleczyć i znów będzie walec na każdego, a inne drużyny będą tracić pkt między sobą.
 
już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata :-)



swoją drogą Mila, Mączyński - fart życia Nawałki :-)
 
http://www.wiz1.net/channel26

Ale po angielsku
---------------------------------

Glik już łuk brwiowy rozwalony, a jeszcze oficjalnie nie rozpoczął przygotowań do walki mma.
 
Na razie to brak dokładności przede wszystkim, z resztą z niemcami też to było, ale przynajmniej wyszło nam pare akcji i wynik był. Brak zdecydowania, wolno biegają, ale może to zmęczenie, tak czy siak to widać, że Polacy zbyt sztywno, a Szkoci walczą jak o przetrwanie często.



Kucharczyk za Sobotę i więcej uruchamiania skrzydeł, mamy Piszczak, Grosickiego, no i Sobotę póki co, a chyba Szkoci więcej Anyę uruchamili niż my wszystkich naszych szybkich skrzydłowych razem wziętych :-/ Granie na główkę do przodu przy obrońcach szkockich, którzy taki styl wręcz uwielbiają to nie do końca to samo co przy graniu z Niemcami nawet.



Oby było lepiej, bo przed meczem obstawiałem 3:1.



PS: Szukala błąd przy bramce, kolejny raz widzę, że obrońcom dużo ciężej jest kryć gdy podanie idzie od linii bramkowej jednak. Obrońca stoi, patrzy na piłkę, a napastnik zrobi dwa kroki w tył i już ma pozycję strzelecką.
 
Undiano Mallenco potwierdził,że jest przeciętnym sędzią, żeby nie powiedzieć słabym. Dzisiejszy jego mecz to totalne nieporozumienie, bo szczerze mówiąc, przy większosci arbitrów to Szkoci mogli grać w "10" a ten rympał daje faul jeszcze dla Szkocji, mimo, że było ewidentne wejście nakładką i żółta to minimum.



Piszczu dzisiaj słabiutko, licze, że nasi jeszcze się zbiorą!
 
A no fakt, zapomniałem o Mallenco. Powinni mu połamać po meczu nogi i wrzucić do Wisły, że tak czarnym humorem polecę. Slepym trzeba być by to puścić i był aut dla Szkotów ostatecznie ;]



Rozcięty łuk Glika sytuacja dość typowa w walce o górną piłkę, ale jednak Kamil się oparł na Fletcherze, sam dostał po prostu po łuku przedramieniem. Oprzeć się, a otrzymać uderzenie ręką to różnica. Słabe do przesady nie mogło być skoro jednak skóra pękła. No, ale zdarza się, choć nie powinno jakby piłkarz wiedział, że ręce są od czego innego w tym sporcie niż machania nimi z możliwością trafienia rywala w twarz.
 
dwie stracone bramki po tym samym bledzie zle krycie...lepszy remis niz przegrana..i od groma okazji do strzelenia bramki..
 
Czemu tylko trzy podania były po ziemi w pole karne? Milik,gol, Lewandowski, prawie gol, Mila Grosik i słupek. Większość szła na głowy co było błędem. Szkoda.



Obrona cóż, jak zwykle bezmyślna, wpada piłka po ziemi a ci zdziwieni, że Naismith wbiega. Szkoda głupio straconej bramki.



Druga połowa znacznie żywsza, ale wynik niesprawiedliwy tym razem dla nas. Lipa.



Doliczenie 2minut, a faktycznie skończenie po 1:58 to jakiś żart przy tylu zmianach i drobnych przerwach powinno być minimum 3. Mallenco szybko chciał chyba wrócić do domu...



Doping? Jak na targowisku, ale czego się spodziewać na kadrze. Tylko hym i pare razy "Polska" brzmiało jakoś, większość gwar jak na bazarze i najlepiej wychodziły gwizdy/buczenie, gdy Szkoci przy piłce.



Powinno być te 3:2, ale mamy 1 punkt, to "boli" mnie jako kibica. Nie byłem pewny tego jak mecz się potoczy, ale powinniśmy jednak byli to wygrać :-/
 
Polska cały czas liderem przynajmniej. Trochę się przestraszyli chyba, że im za dobrze idzie... Mila miał patelnię i w piłkę źle trafił :/, ale dużo lepiej z nim wyglądało niż bez niego.
 
kurwa,mogli wygrac,gdyby wykorzystali te dwie akcje,jedna ta glowka z 6 metrow i ten slupek po zajebistej akcji Mili.Ogolnie druga polowa lepsza w ich wykonaniu. EDIT:down ten faul byl na czerwona przy chujowtch wiatrach mozna zlapac kontuzje w stylu Wasilewskiego,konczaca kariere w sporcie
 
ten sędzia to ktoś ze Szkocji ? Kurwa powinnismy grac w przewadze za ten faul na Lewandowskim. Jakieś z dupy dawane kartki i gwiazdanie faule pod Szkotków. Widać bylo, ze druzyna inna niż ta z niemcami, nie wiem zmęczenie czy mniejsze zaangażowanie. Brawo Milik, barwo Mila, co chłop grał, że chwle piłkarza Śląska ... Lewy miał przebłyski, Glik przechuj jak zawsze. Szkoda strzału Mili z końcówki. a i brawo Grosik ;)



Tak jak powiedział Gianni na koniec "Czasem jak się nie da wygrać trzeba zremisować"
 
Officials suspended today's Serbia-Albania Euro 2016 qualifier in Belgrade after a drone carrying a large banner with the Albanian flag entered the stadium late in the first half and sparked a brawl between the two squads.


Tam to sie bawia... :D



http://screamer.deadspin.com/havoc-at-serbia-albania-as-match-interrupted-by-flag-ca-1646284088







iz3UB6Q.jpg
 
Mallenco pomylił trykoty Szkotów z tymi Barcy i dlatego tak sędziował. Mila wypracował akcje życia i zjebal sytuacje życia w jednej akcji. Szukała na ławkę, za sniego Rzezniczak. Brawo za walkę do końca.
 
nie chcę wychodzić na jakiegoś malkontenta, ale nie czaję tych zachwytów po meczu z Niemcami... ze Szkocją było jako tako i tylko tyle.
 
Mila bardzo pozytywnie zaskoczył w obu meczach, 3cia młodość :-)



Milik solidnie też w obu.



szkoda że Piszczek 2 bramki spierdolił.



Beka troche z niemców, mówiłem że mogą stracić punkty, ale nie w ostatniej akcji meczu :-)



Sędzia tragiczny, obawy przedmeczowe okazały się słuszne, stronniczy w chuj, Lewemu prawie noge łamią on nic nie gwiżdze, nasi lekko faulują i dostają kartki.
 
@Hubi



Poleciales z Rzezniczakiem pocalosci. Koles jest ostatnio za slaby na ekstraklase, a Ty wysylasz go do repry.
 
Zachwyt był wynikiem, 1 w historii, raczej piękna to tam nikt nie widział, ale kolejny raz widać jak media są chorągiewkowe. Wszędzie o tym mówiono, ale bądź co bądź to był wielki sukces i nie dziwi, że było głośno. Tam my mieliśmy więcej szczęścia niż okazji, ale zdecydowała skuteczność, a to się liczy najbardziej w futbolu, nie posiadanie piłki czy strzały celne.



Dziś zabrakło szczęścia, bo sytuacje mieliśmy ciekawsze. Szkoda, że niewykorzystane i szkoda, że tak mało. Jak mówiłem wydaje mi się, że byłoby więcej jakby więcej było grania po ziemii, dokładnego, ale często brakowało i dokładności, ale i samyuch zagrań, bo większość szła na głowy obrońców Szkocji. Podania crossowe ok, ale już w same pole karne to tak jak Mila, Jędrzejczyk zrobił. Dryblingów też strasznie mało było. Praktycznie Mila z ta swoją akcją...No i można uznać, że Lewy, gdy ściął i uderzył po rękach Marshalla. Szkoda, że to nie wpadło lub Grosik nie wykończył. Strzał Mili przy tylu obrońcach czuję, że nawet w światło byłby jednak zablokowany jakimś trafem :-/



PS: A co z Perquisem się dzieje? Thiago też w debiucie mi się "podobał" przyznam, ale nie wiem jaką teraz ma formę.
 
Back
Top