Piłka nożna

No, a gdzie? Zdarzyło się to na meczu piłkarskim, który oglądałem w PSE ;] Też uważam, że nie powinno i są lepsze miejsca na wygłaszanie poglądów i bicie się, ale najwyraźniej jest to "dziwna opinia" dla niektórych osób ;-)



Dobra, Baju ch*j z tym faktycznie, nie mój problem, a ich. Niech się wybiją wszyscy najlepiej i na każdym stadionie zamiast meczy będą walki ;-)
 
ja tu nie usprawiedliwiam bicia się na stadionie. Tylko jestem w stanie zrozumieć tych Serbów czy to piłkarzy czy kibiców. Zwyczajnie odpowiedzieli na prowokację. Grajek Serbski ściąga szmatę z drona, Albańczycy się na niego rzucają jakby grali u siebie to to pomogli mu kibice. Nie wszystko jest czarne albo białe, dobre albo złe. Zadziałało to na nich jak płachta na byka.



Baju nie rycz już sobie idę i z mojej strony to koniec tematu. I niech Born myśli sobie co chce. W dupie to mam:)
 
Ogólnie to wczoraj nie widząc filmu z zajścia i czytając pobieżne informacje, to myslałem, że to będzie jakaś gruba bijatyka. A to przecież jakieś takie lekkie przepychanki były. Nikt nawet dobrze w mordę nie dostał. Czuję się zawiedziony:-) KOSOVO JE SRBIJA!
 
Juz nie pierdol, ostatnio zaspamowaliscie pogotowie sercowe postami o uczelni, to 3 strony przewijalem
 
akurat wydawalo mi sie, ze pasuje to tam - lezalo cos na serduchu wiec wyjebalem wypracowanie - nie od tego jest ten temat? nie trzeba jebac tylko o zepsutych zebach i niewiernych dupach. :D



GAARA CHUJ



tylko ja czekam na mecze ligowe? EPL COME BACK.
 
A w temacie o piłce nie można porozmawiać o przerwanym mecz i o tym co go wywołało :(



Gaara ma rację a Baju blefuje!

tylko ja czekam na mecze ligowe?


Każdy czeka na ligę. Kadra to smutny obowiązek. TIMOBAJLEKSTRAKLASO NAPIERDALAJ.
 
fajnie że Zibi oprócz tego burdlu ogarnął też te całe Łączy nas piłka, zajebiste materiały się tam ukazują.



https://www.youtube.com/watch?v=CR221zh79bE#t=156
 
bramkarze lloris i hart nieżle sobie dziś radzą...



obaj na ligowych podium w tym sezonie.



a mecz trwa....
 
Wszystko zależy od tego czy nie bedzie jakiś urazów bo wiadomo, że jest tak świetnie przygotowany,iż nie trzeba go oszczedzaći moze graćw każdym meczu. I strzelił sam więcej goli do tej pory niż 17 innych drużyn :P
 
west ham dopisał kolejne trzy punkty!



gra w porównaniu z poprzednim sezonem dużo lepsza, przede wszystkim ciekawiej się ogląda.



tak trzymać, optymistycznie to wróży na dalszą część sezonu.



mam nadzieję, że wraz z carrollem tartak nie wróci...
 
Patrzyłem w fplu na tego Tadicia i myśle co ten chłopak robi, że taki drogi jak na swoje nazwisko, myślę, nie opłaca się. Dzisiejszy mecz 4 asysty i bramka :-)
 
ten Carroll to powinien zostać odstrzelony, tylko kto go kupi. chętnych raczej nie będzie.



West Ham ma teraz Zarate, Ennera i tego Sakho, na chuj tam ten drewniak?



Tadić przecież przechuj był w Eredivisie, wiadomo, to tylko Eredivisie, no ale jest kozak się okazało, bardzo dobrze gra w tym sezonie.
 
coś mówiło się swojego czasu o powrocie do newcastle.



tylko jego tygodniówka jest przeszkodą....



dla mnie piąty napastnik w kolejce do gry.
 
hahah, QPR skutecznie broni sie przed otrzymaniem jakichkolwiek punktow, omg!



Yazz, co sie dzieje z WHU, cos wygrywac zaczeli - nie pomylilo im sie cos?! :>
 
Patrzyłem w fplu na tego Tadicia i myśle co ten chłopak robi, że taki drogi jak na swoje nazwisko, myślę, nie opłaca się.


Hubi 3 razy to czytałem, żeby zrozumieć !
 
Back
Top