Piłka nożna

Arlovski - kto jak kto ale kibic Lecha nie powinien narzekac na handlarzy z polskiej ligi. :D
 
ahahaha, to dojebalem z kursem na Rome - serio myslaleem, ze maja szanse. idealne porownanie? 'muszkieter z szabelka wyszedl na armie pancerna'. :)
 
ja miałem bardzo fajny kuponik też z czego widze że już raczej wszystko siadło, ale to city bo sędzia frajer druknął



byłyby grube hajsy... cóż.



wogóle dziwna ta grupa Bayernu, męczą się z CSKA i City 1:0 a tu nagle Roma dostaje 5 do połowy, a CSKA dostało 5 od Romy, a City ma 2 remisy :-)
 
Do tego ja uznając, że City ma już wygraną w kieszeniu, postanowiłem zainwestować pieniądze, które miałem zarobić dzięki nim, stawiajac na Porto...



A chciałem zagrać Chelsea z handi :-)



E: MASZ Wyczucie :D! Załatw mi jeszcze wygraną PSG :-)
 
40 goli w 8 meczach chyba dawno takiego dnia w LM nie było, albo przynajmniej ja nie pamiętam, swoją drogą myślałem że Roma postawi się dla niemców urwie punkt a tu taki pikuś :-)
 
@sawciu,Ze względu na sytuację na Ukrainie Metalist nie może grać na swoim stadionie i musi przyjmować drużyny w LE na stadionach innych drużyn - co jak zrozumiałe wymusza zmianę dat meczy aby te były wygodne dla drużyn użyczających boiska.
 
Pierwotnie Legia miała grać we Lwowie ale władze UEFA stwierdziły, że jednak to złe miejsce bo może dojść do zamieszek z wiadomych względów i mecz przełożyli do Kijowa. Jutro gra Dnipro z Karabachem w stolicy Ukrainy więc musieli zmienić termin na dzisiejszy.
 
Duda :-)



http://rutube.ru/video/d26c63bbbd4e812ddcacf756daa7a924/



typ ma 19 lat, dawno nie było typa na takim poziomie w takim wieku w polskiej lidze, kariera przed nim, niedługo go pewnie ktoś weźmie za gruby hajs do jakiegoś serie a
 
Duda jest uznawany za jeden z największych talentów w swoim wieku w Europie, jeśli w takim tempie będzie się dalej rozwijał to Słowacja będzie miała kolejnego Hamsika. Akcja marzenie i świetne wykończenie:-)
 
Duda światowa klasa... Niech zostanie jeszcze przynajmniej na ten sezon i następny- przyda się w walce o Ligę Mistrzów i w fazie grupowej. A później za kilka milionów odejdzie do jakiejś lepszej ligi.
 
Duda ma papiery na granie mam nadzieje ze zostanie w Legii jak najdluzej z korzyscia dla siebie jak i dla klubu.
 
Jeżeli Legia się będzie rozwijać i dalej będzie tak sobie fajnie poczynać w europejskich to nigdzie mu się pewnie nie będzie śpieszyć ma kontrakt chyba na 4 lata do 22 lat (czyli jeszcze 2 sezony) lekko może posiedzieć.



a ta parówa Vrdoljak dalej karne strzela NOSZ KURWA.
 
szacun i wgl dla Vrdoljaka, ale te karne to już by mógl se darować. :-)



ile on już karnych zmarnował? wie ktoś z was ile strzelil a ile zmarnował? jest gdzieś taka statystyka?



edit Rafał Stec na twitterze wkleił statystyke (14 z 19 trafione niby) 74% czyli nie tak mało, ale jakaś klątwa chyba na nim ostatnio jest bo co nei podejdzie to spierdoli i to w dodatku tak ważne karne.



edit2 fart jak chuj. kupon dalej w grze, już chciałem wyzywać od najgorszych Vrdoljaka.



ogólnie plaga w chuj ostatnio z tymi karnymi, średnia 3 na mecz powoli się robi, i większość nie trafiona.



edit3 w sumie na Kucharczyku chyba nie było faulu, dla Metalista nie widziałem, tylko na livesportsie że nie trafiony.
 
Z tymi karnymi Vrdoljaka to spokojnie.. ile razy zmarnował to nie wiem ale pamiętam ile ważnych jedenastek wykorzystał. Jest kapitanem i bierze na siebie ciężar w tym elemencie gry.. ktoś musi, co nie oznacza, że nie dojdzie do zmiany egzekutora. Legia po trzech meczach ma 9 punktów i jest na najlepszej drodze aby wyjść z grupy.



Na co trzeba zwrócić uwagę to na pewno gra Guilherme na lewej obronie. Wskoczył po kontuzji i zaprezentował się wg mnie bardzo dobrze w defensywie.
 
Dobra to juz czas aby podgrzac atmosfere



https://www.youtube.com/watch?v=T3DJx2xfbTE



https://www.youtube.com/watch?v=EZgxD2iEKmI



B0T91KwCMAEO_Jg.jpg




Czas start godzina 18 00 w Sobote, Canal plus sport. Enjoy!
 
Najbliższe El Classico to mecz roku w klubowych rozgrywkach.







Mam nadzieję, że się nie zawiodę i wygra Lider do zera :)
 
Ja liczę na kolejny hattrick najlepszego piłkarza świata i zwiększenie jego liczby goli w lidze do 18 w sobotę. Oczywiście Messi będzie dzielnie asystował mu wzrokiem patrząc jak je zdobywa.
 
Back
Top