Piłka nożna

chyba jakaś narodowa zrzuta dla Wojtka za to wybronił, Niemcy pół rezerwami ale grali dobrze.
 
Szkoda niedokładności w porównaniu do Niemców, ale co się dziwić. Oni grają i trenują na codzień w lepszych warunkach niż Polacy.


Że co? Prawie wszyscy piłkarze z polskiej Reprezentacji grają w niezłych zagranicznych klubach, a i w polskiej Ekstraklasie nie gra się już na kartofliskach...
 
No ja tam fanem piłki nie jestem, ale w składzie Niemców widze 8 graczy którzy byli w Brazylii i grali przynajmniej w półfinale jesli nie w finale. Bije się w pierś i gratuluje chłopakom. 11 października to jakieś święto powinno być, pamiętam jak za Leo ograliśmy Portugalie ze złotym Ronaldo w składzie.
 
Ale dokładności megabrakowało przy wyprowadzaniu akcji. Niemcy co nie dotknęli piłki to leciała do kolegi z kadry. Większość owszem, gra w dobrych klubach, ale Niemcy grają w ciut lepszych i nieco to było widać w technice. Tyle, że to nie wygrywa meczów. Determinacja, skuteczne wykorzystanie nadażających się okazji, jak zwykle świetny bramkarz, akurat dziś Szczęsny i Niemcy wracają do domów. Piękny dzień, pamiętny dzień, że nawet Tobie cypher jeszcze odpisałem :-D Nie chcę się kłócić po takim meczu i zbytnio gadać o tym co nie zagrało. 2:0 Mil + Mil :-D
 
Jak chcą to potrafią. Ile walka i jeżdzenie na dupie daje. Jak by wyszli obsrani już z szatni to by było po zawodach. A tak przy odrobinie szczęścia, dobrej dyspozycji czołowych grajków wygrywamy z dojczlandią. Hehe:)
 
@zychal



przecież napisałem, że Niemcy grali dobrze , ale z podstawowego składu mieli Neuera, Hummelsa, Boatenga, Krossa, Goetze i Mullera + ławke rezerwowych na 5-6 zawodników.



Fajnie, że wygrali pierwszy raz w historii .Jak typowy Polak nie doszukuj się w faktach krytyki
 
Imo Glik i Krychowiak to dwaj MOTM z pola. Krychowiak tyle co naprzerywał się, naodbierał i samym poruszaniem w środkowej strefie psuł Niemcom to klasa. Glik - profesor.



Lewandowski - klasa światowa. Każdemu hejterowi Lewego proponuję obejrzeć ten mecz. On sam sobie nie wypracuje 10 okazji do strzelenia bramki. Ale przyjęcie tyłem do bramki, zastawienie się imo jest najlepszy na świecie.



Nawet Wawrzyniak dawał radę, za co ogromne brawa. Reszta na plus i na takim poziomie powinni grać zawsze, a będziemy na wszystkich imprezach międzynarodowych.



Teraz małe minusy. Rybus mało widoczny i jakiś trochę zesrany. Jodłowiec - w odbiorze ok, ale przegląd pola to ja mam lepszy na orliku. Typowy przecinak bez jakichkolwiek inklinacji ofensywnych. Z Polańskim byłoby chyba lepiej sporo.







Ogólnie WIELKIE BRAWA!!!
 
Właśnie, a propos Wawrzyniaka. Do końca życia wypominaliby chłopakowi, że się wyjebał na plecy w ostatniej akcji meczu towarzyskiego 3 lata temu, a tak... To on będzie opowiadał wnukom, że wygrał z Niemcami - mistrzami świata - w meczu o stawkę.
 
brawo dla chłopaków! nabiegali sie, zostawili serducho na boisku i po mimo braku umiejetnosci ogralis szwabow, piekna sprawa:-)
 
no i polskie M&M'sy załatwiły szwabów :D takiej passy w sportach drużynowych, przeciwko Niemcom, chyba nigdy nie mieliśmy
 
nie powiedziałbym, że to rezerwy niemiec, oni taki skład teraz będą mieli po odejściu 5 podstawowych zawodników praktycznie, wiadomo brakowało Schweinsteigera, ale nie powiedziałbym że to jakieś głębokie rezerwy.
 
Dla mnie bohaterem był Szczęsny, łapał dosłownie wszystko po za strzalem Podolskiego w poprzeczke :-)
 
Tylko teraz odzyskać koncentracje i zagrać tak samo ze Szkocją i wygrać! Bo się boję, że nasi na Szkocje juz tak zmotywowani nie wyjdą...
 
Kogo tam brakło z istotniejszych graczy w kadrze Niemiec?Schweinsteiger,Reus i tyle.Przy czym znacznie łatwiej zastąpić ich innym graczem z mocnej ligi niemieckiej,niż u nas brakującego Błaszczykowskiego
 
Tak też właśnie myślałem, ja sam jakoś nie wierze w długo terminowy sukces, ale to biadolenie się zacznie...było dobrze a skończyliśmy jak zawsze. Media dziś kochają, a w środe będą pytać o nowego selekcjonera, chorągiewki
 
Musze sie przyznac, ze zamiast Polska- Niemcy ogladalem Francja-Portugalia...od tak dawna nie ogladam naszych grajkow bo nigdy nie bylo co ogladac, a tu taka niespodzianka.
#janusz.czynie
 
Beka z was, chyba normalne, że przy przegranej się marudzi, ale nadal kibicuje swoim. Co wy myślicie, że Niemcy są wiecznie zadowoleni? Tu ich tyraja gorzej niż w Polsce za porażkę
 
nie wierzyłem w sukces. choc założyłem się z kolegą, że wygramy 3-1 to po pierwszych 10 minutach stwierdziłem, ze 0-0 będzie zajebistym wynikiem.



Pierwszy raz od dawien dawna wygraliśmy z kimś znaczącym, fajnie. Nie był to mecz w którym to my dyktowaliśmy warunki ale to nie ważne. wynik poszedł świat i z tego się bardzo ciesze. znów zaczynam wierzyć, że Polska awansuje na turniej
 
To nie jest ważne w jakim stylu, ważne że udało się wygrać. Co komu po stylu jak wynik jest w plecy.



Wczoraj były mega nerwy, Niemcy cisneli przez cały mecz ale to my mieliśmy więcej szczęścia. Szacunek dla chłopaków, bo widać było że zostawili kawał serca na boisku, i oby tak dalej.
 
Back
Top